bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
7
0
topic
[Sūdzība] FalkeLV
pagarinatajs
Nejaušs incidents
lietotajs++:)
edu sudus
285 atbildes forumā
Online: 16d 0h 17m
Redzēts 31. martā, 22:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 20. augustā, 23:53

Tavs lietotājvārds: pagarinatajs

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: FalkeLV

Iesaistīto personu lietotājvārdi: cartridge

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: Kārtējo reizi piedzīvoju nepatīkamu pieredzi ar KICK administrāciju. Ar draugiem Gantonā rpojam, pēkšņi atnāk admins un traucē, rakstot kaut ko nesaprotamu OOC čatā. Uz vietas bijām kādi 5-6 cilvēki un administrators kā Dieva vietnieks ierodas un tikai "kuru vēl?". Pat lāga nebija saprotams ar ko konkrētais administrators runā un par ko. Gribu saņemt paskaidrojumu par situāciju, bez tā vēl vēlos saņemt unjail un administratīvās vēstures iztīrīšanu, jo es personīgi neko nepārkāpu. Labprāt redzēšu pierādijumus par DM, bet esmu pārliecināts, ka beigās nekā neredzēšu, jo šī ir viena no tām dienām, kad manas rīcības (tiešas vai netiešas) rezultātā šodien vēl neviens lietotājs nav bijis spiests "atdzimt" pogu.

Pierādījumi: 

Komentāri:Labprāt gaidīšu paša administratora atbildi, tiešām interesē. 

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 50m
Redzēts pirms 4 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 21. augustā, 00:35
2
post

Labi, nav tieši viņš tagad, bet recon viņus, tpt tas viss notiekas. Vienkārši, viņi tur ir savs bars un visi vara tos sūdus. Kad sāks domāts kāds, tad arī nebūs tie jaili, bet paši serverī trolle un liek sus ar telefonu fotografētus


FalkeLV
Bijušais administrators
DK
884 atbildes forumā
Online: 35d 9h 7m
Redzēts 19. februārī, 00:25
Pievienots, 2022. gada 21. augustā, 00:35
1
post

Ja pagarinātājam būtu vēlme noskaidrot situāciju, tad viņš to darītu, nevis rakstītu sūdzību. Šobrīd nesaredzu nekādu iemeslu, kāpēc sūdzība būtu patiesa. Ja ir pilns video no notiekošās epizodes vai screeni, tad ok. Pagaidām te notiek bezjēdzīgs spams, kur mani cenšas nolikt un apbērt ar smiltīm. Nešķiet, ka mazliet aizraujaties? 


Dzīve ir viena sarežģīta lieta, un tajā ir nepieciešams pastāvīgi sev atgādināt, kas tu esi un uz kurieni tu ej!
/@edavardi

 

 

jur
Lietotājs++
gardedis
200 atbildes forumā
Online: 9d 1h 59m
Redzēts 25. februārī, 19:09
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 21. augustā, 00:38
1
post

cik tev iq testa rezultats butu? tu esi dalbajobs vai izliecies? 

kapec tu randoma piesuj kaut kadu dm fujakam klat, kad vins tev prasa pieradijumus tu neko nevari iedot, pat savu chatlogu ko tik loti velies no mums redzet ( nezinu ko gan tur var saskatit? kaa nosauj kadu?)

 

 

FalkeLV
Bijušais administrators
DK
884 atbildes forumā
Online: 35d 9h 7m
Redzēts 19. februārī, 00:25
Pievienots, 2022. gada 21. augustā, 00:42
0
post

Nu pagaidi, es esmu administrators? Nē. Kāpēc man jāmeklē pierādijumi, ka es neesmu vainīgs, ja tu esi tas, kam ir jāpierāda mana vaina. Tu sodīji, tātad tu esi lietas kursā par "pārkāpumu", lūdzu parādi man arī. Es no sirds vēlos redzēt kā es DMoju kādu, droši vien nesagaidīšu...

Lūk, arī atbildēji. Ja neesi vainīgs, tad ievieto pierādījumus no brīža, ka tur neatradies - jails automātiski tiks dzēsts, ja pierādīsies, ka tur neatradies.

Ja varētu, es ievietotu pierādījumus no sava skata. 

Pašlaik vienīgais, kurš mēģina izlīst no situācijas esi tu. Bezjēdzīga sūdzība, ja paskatās uz tavu ingame history (par trollismu un dm) forceapp varētu ielūkoties. 


Dzīve ir viena sarežģīta lieta, un tajā ir nepieciešams pastāvīgi sev atgādināt, kas tu esi un uz kurieni tu ej!
/@edavardi

 

 

pagarinatajs
Nejaušs incidents
lietotajs++:)
edu sudus
285 atbildes forumā
Online: 16d 0h 17m
Redzēts 31. martā, 22:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 21. augustā, 00:43
0
post

Ko tu tikko uzrakstīji? @FalkeLV. Pārlasi lūdzu vēlreiz ko esi uzrakstījis un pārdomā vai tam ir kāda jēga. 

Ja pagarinātājam būtu vēlme noskaidrot situāciju, tad viņš to darītu, nevis rakstītu sūdzību.

Interesanti, kāpēc tad es šo sūdzību rakstu, kāpēc? Lai pačatotu vai beidzot dabūtu kontekstu no tavas nepārdomātās un nekompetentās rīcības?

Šai sūdzībai jau ir 2 lapas, uzsvēršu 2 lapas un šo divu lapu ietvarā un vismaz 8 tavās atbildēs tu nevienā brīdī neesi iemetis kaut vienu screenshotu kur būtu redzams mans tēls DMojam kādu, es pat joprojām nesaprotu kuru esmu nodmojis, tas ir normāli? Tā tu kā administrators komunicē. Lūdzu @FalkeLV neraksti šeit vairāk neko kamēr tu neesi uzrakstijis atbildi uz manu galveno un patiesībā vienīgo jautājumu - kuru es esmu nodmojis un kā tu to noteici (pierādijumi). Tev kā administratoram ir uzdevums pamatot savu rīcību, nevis apspriest ko ir darījis kāds cits lietotājs, kāds ir manas sūdzības mērķis, kāds laiks ir ārā un vēl nezin ko.

Un ja tu domā, ka sūdzība nebūs patiesa, tad sāc varbūt beidzot gādāt pierādijumus un konkrētus paskaidrojumus. Tavi vienīgi pierādijumi pierāda pretējo - to, ka es neesmu vainīgs, jo viņos es neesmu pat klātesošs, kur nu vēl vainīgs par mistisku DM.

FalkeLV
Bijušais administrators
DK
884 atbildes forumā
Online: 35d 9h 7m
Redzēts 19. februārī, 00:25
Pievienots, 2022. gada 21. augustā, 00:49
0
post

Neveidošu čatu, atkārtošu vēlreiz, ja nespējat vai nevēlaties lasīt.

 

Teleportējos pie jums, jautāju kurš vēlas atzīties par Aleksej dm. Neviens manī neklausās un sāk erpot, kā tēmē uz mani ar ieroci. Tālāk noskaidrojot iesaistīto personāžu id, sajailoju vienu pēc otras, jautājot vai neviens nevēlas pastāstīt vai atzīties notikušajā. Noslēgumā pagarinātājs palika ieslodzījumā, kaut pārējie iesaistītie ar mani privāti aprunājās un izskaidroja situāciju no sava skatapuntka.

 

Tā tad... sūdzības pierādījumi. Nevaru iesniegt tos, ja neatrados tajā brīdī iekš servera, tāpēc lūdzu Jūsu chatlogu ar pierādījumu, ka netikāt iesaistīts situācijā. Šobrīd, Jūs man pārmetat, ka nodmotā persona nevar uzbildēt vairāk pierādījumus no Jūsu pārkāpuma, kaut paši savas vainas aizstāvībai neko neievietojat no tā momenta. 

 


Dzīve ir viena sarežģīta lieta, un tajā ir nepieciešams pastāvīgi sev atgādināt, kas tu esi un uz kurieni tu ej!
/@edavardi

 

 

jur
Lietotājs++
gardedis
200 atbildes forumā
Online: 9d 1h 59m
Redzēts 25. februārī, 19:09
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 21. augustā, 00:52
0
post

Teleportējos pie jums, jautāju kurš vēlas atzīties par Aleksej dm. Neviens manī neklausās un sāk erpot

https://prnt.sc/W1NGrbFjXr5M

nu nezinu kam tu jautāji par kaut kādu atzīšanos, es redzēju tikai ko šādu

 

FalkeLV
Bijušais administrators
DK
884 atbildes forumā
Online: 35d 9h 7m
Redzēts 19. februārī, 00:25
Pievienots, 2022. gada 21. augustā, 00:52
0
post

Atteikšos komentēt @pagarinatajs. Mazliet smieklīgi, ka tu jau trešo reizi raksti vienu un to pašu vispār nelasot un neiedziļinoties manis rakstītajā. Laiks šo sūdzību apskatīties kādam citam (dandijs, kapracis, bunny, slukers, castellani)! Savu esmu pateicis, ja kādam kādi jautājumi - privāti. 


Dzīve ir viena sarežģīta lieta, un tajā ir nepieciešams pastāvīgi sev atgādināt, kas tu esi un uz kurieni tu ej!
/@edavardi

 

 

pagarinatajs
Nejaušs incidents
lietotajs++:)
edu sudus
285 atbildes forumā
Online: 16d 0h 17m
Redzēts 31. martā, 22:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 21. augustā, 00:53
0
post

Lūk, arī atbildēji. Ja neesi vainīgs, tad ievieto pierādījumus no brīža, ka tur neatradies - jails automātiski tiks dzēsts, ja pierādīsies, ka tur neatradies.

Man nekas nav jāpierāda, jo es nevienu neesmu iesēdinājis ajail. Tu esi iemetis mani ajail. Tev ir jāmeklē pierādijumi pārkāpumam, nevis man jāmeklē kaut kādi pierādijumi tam, kas nav noticis. Paskaties uz to šādi - ja es neesmu mājās un neesmu serverī, bet tu mani serverī nobano, man jāmeklē pierādijumi tam, ka bans ir nepatiess? Man tev jāsūta bilde kā esmu pie pludmales, lai pierādītu, ka bans ir nepatiess tādā gadījumā? Tīri hipotētiski.

Saku trešo reizi. Beidz šeit veikt tukšus ierakstus, kas neatbild uz maniem jautājumiem.

Mani jautājumi:
1. Kuru es esmu nodmojis?
2. Kurā brīdī esmu kādu nodmojis?
3. Kādā veidā? Nositu/Nošāvu? 
4. Tev ir pierādijumi tam? Es līdz šim pat nesaprotu par ko ir runa.

Tev šeit joprojām priekšā ir konkrēta situācija - esmu sodīts par DM, esmu uzrakstījis sūdzību par tevi, tu nespēj pateikt ko esmu pārkāpis un par pierādīsanu vispār nav jēgas runāt. Šobrīd tev nav jārunā par manu administratīvo vēsturi, tam nav nekāda nozīme. Tas, ka esmu 2 reizes bijis banots, nenozīmē, ka esmu mazvērtīgāks kopienas lietotājs un mani drīkst nepamatoti sankcionēt metot mistiskus ajailus. Ja tu negrasies iemest pierādijumus manam "pārkāpumam" un atbildēt uz maniem jautājumiem (cerība mirst pēdējā), tad pārtrauc postot šeit kaut ko. Tev šeit nav jāraksta kas notika vakar, pagājušo nedēļ un ko ēdi pusdienās. Tas ir nebūtiski un traucē pārējiem uztvert problēmu, jo jālasa lieka informācija.

Pēdējo reizi rediģēja pagarinatajs, 2022. gada 21. augustā, 00:54.
518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2022. gada 21. augustā, 01:13
0
post

kur ir cilvēks kuru dmoja?

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Aleksej Nikolaev
Lietotājs
22 atbildes forumā
Online: 10h 45m 23s
Redzēts 2022. gada 22. augustā, 22:19
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 21. augustā, 01:17
2
post

Jus dalbajobi, jutos gang katru dienu braukajat, triecaties un visus šaujat. Jums bannānu vajag. Tādiem kā jums nav vietas serverī , būtu es falke vietā es jūs nežēlotu.

 

Aleksej Nikolaev
Lietotājs
22 atbildes forumā
Online: 10h 45m 23s
Redzēts 2022. gada 22. augustā, 22:19
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 21. augustā, 01:18
3
post

Bunny hop mani dmoja es tev dc direct ar biju metis ss. Un skaidrojis situāciju. 

 

jur
Lietotājs++
gardedis
200 atbildes forumā
Online: 9d 1h 59m
Redzēts 25. februārī, 19:09
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 21. augustā, 01:19
0
post

 

pagarinatajs
Nejaušs incidents
lietotajs++:)
edu sudus
285 atbildes forumā
Online: 16d 0h 17m
Redzēts 31. martā, 22:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 21. augustā, 01:22
0
post

Tad beigās es dabūšu zināt kuru es esmu mistiski nodmojis un kā? Visas sūdzības garumā tā arī nav sanācis redzēt kā es esmu kādu nodmojis, diemžēl...

Jus dalbajobi, jutos gang katru dienu braukajat, triecaties un visus šaujat. Jums bannānu vajag. Tādiem kā jums nav vietas serverī , būtu es falke vietā es jūs nežēlotu.

Mazliet netoleranti tev sanāca uzrakstīt. Man patīk tas teiciens "kas būtu, ja būtu". Droši vien ja es būtu miskastes mašīna, es sen vairs atkritumus nevestu.

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2022. gada 21. augustā, 01:31
0
post

Alekej, diemžēl šajos screenos - https://imgur.com/a/SreEXdz">https://imgur.com/a/SreEXdz neviens no šiem redzamajiem characteriem nav pagarinaataja tēli.

sūdzība ir patiesa, sods tiks dzēsts no vēstures.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0