bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
7
0
topic
[Sūdzība] FalkeLV
pagarinatajs
Nejaušs incidents
lietotajs++:)
edu sudus
285 atbildes forumā
Online: 16d 0h 17m
Redzēts 31. martā, 22:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 20. augustā, 23:53

Tavs lietotājvārds: pagarinatajs

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: FalkeLV

Iesaistīto personu lietotājvārdi: cartridge

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: Kārtējo reizi piedzīvoju nepatīkamu pieredzi ar KICK administrāciju. Ar draugiem Gantonā rpojam, pēkšņi atnāk admins un traucē, rakstot kaut ko nesaprotamu OOC čatā. Uz vietas bijām kādi 5-6 cilvēki un administrators kā Dieva vietnieks ierodas un tikai "kuru vēl?". Pat lāga nebija saprotams ar ko konkrētais administrators runā un par ko. Gribu saņemt paskaidrojumu par situāciju, bez tā vēl vēlos saņemt unjail un administratīvās vēstures iztīrīšanu, jo es personīgi neko nepārkāpu. Labprāt redzēšu pierādijumus par DM, bet esmu pārliecināts, ka beigās nekā neredzēšu, jo šī ir viena no tām dienām, kad manas rīcības (tiešas vai netiešas) rezultātā šodien vēl neviens lietotājs nav bijis spiests "atdzimt" pogu.

Pierādījumi: 

Komentāri:Labprāt gaidīšu paša administratora atbildi, tiešām interesē. 

jur
Lietotājs++
gardedis
200 atbildes forumā
Online: 9d 1h 59m
Redzēts 25. februārī, 19:09
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 20. augustā, 23:58
0
post

https://failiem.lv/u/gc967wy9u rekur pieradijumi uz ka tika balstits ajails

es ari personigi tiku ajailots, kaut gan situacijas laika biju vispar nosauts 

https://prnt.sc/PkJev3lLs60M chatloga redzams, ka puisis atnak un random huinu ooc raksta, tad sanemu ajailu UN JAU KURO REIZI SITUACIJU SKAIDROJAM TIKAI, KAD KADS JAU IR IEJAILOTS 

 

figura
Lietotājs
kricis
91 atbildes forumā
Online: 13d 12h 36m
Redzēts 24. martā, 01:50
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 21. augustā, 00:02
0
post

Tikko pirms minutes si persona mani iejailoja par to, ka es nonesu stabu. Tas ari bija si servera pista handling del, daleji ari del ta, ka random busins uzspawnojas mana prieksa un man nacas iemanevret staba. Man autinu mistiski sameta un man gadijas kibele. Administrators nekavejoties mani iejailoja par sadu ricibu. Vispar jau F1 noteikumos ir minets, ka nav jaattelo stabu nonesana.

 

 

nu

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 50m
Redzēts pirms 4 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 21. augustā, 00:02
5
post

Es varu komentēt, jo vecais Tu ar savu to sūdu melno brauc un visus demo, taka nevajag ja, daudzi jau zin šito, nezinu ko centies panākt.

Spied tos dislike vai ko man pohuj, jo Tu pats hujnu vari.

Pēdējo reizi rediģēja Ricins, 2022. gada 21. augustā, 00:05.


FalkeLV
Bijušais administrators
DK
884 atbildes forumā
Online: 35d 9h 7m
Redzēts 19. februārī, 00:25
Pievienots, 2022. gada 21. augustā, 00:06
0
post

Pirmkārt neuzrados un nesāku jautājumu ''kuru tālāk'', uzdevu jautājumu ''kurš veica DM pret tādu un tādu personu''. Visi metāt mani pāri, līdz ar to Jūsu teju jauko grupējumu pa vienam ievietoju administratīvajā ieslodzījumā, līdz man pastāstīs kas notika. Rezultātā tu neko ar mani neuzsāki runāt, pa taisno drukāji sūdzību. 

https://imgur.com/a/ybTqZNz">https://imgur.com/a/ybTqZNz

Kaut kādu iemeslu vēlētos dzirdēt, nevis nodmot par ''izspludes sistēmu''.

Un jā, pierādījumi nav tie labākie.

 

Pēdējo reizi rediģēja FalkeLV, 2022. gada 21. augustā, 00:07.

Dzīve ir viena sarežģīta lieta, un tajā ir nepieciešams pastāvīgi sev atgādināt, kas tu esi un uz kurieni tu ej!
/@edavardi

 

 

Jitzie
Foruma Moderators
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Discord Moderators
Sanity
1178 atbildes forumā
Online: 158d 15h 56m
Redzēts 10. maijā, 13:32
Pievienots, 2022. gada 21. augustā, 00:09
1
post

@FalkeLV A, kur tieši pierādījumos redzams, ka pagarinātājs veic DM?

jur
Lietotājs++
gardedis
200 atbildes forumā
Online: 9d 1h 59m
Redzēts 25. februārī, 19:09
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 21. augustā, 00:09
0
post

nu tad atsuti chatlogu ar visu situaciju no sakuma lidz beigam, ja jau tu neesi ta vienkarsi atnacis un randoma jautajis bullshitu

kadel vinu kads nosava prasi ari vainigajam ne kadam citam

 

pagarinatajs
Nejaušs incidents
lietotajs++:)
edu sudus
285 atbildes forumā
Online: 16d 0h 17m
Redzēts 31. martā, 22:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 21. augustā, 00:12
0
post

Tātad tu atnāc pie 6 cilvēku bara, kaut ko raksti OOC čatā un gaidi kaut kādu atbildi? Vismaz mēģināji kādu konkrēti uzrunāt? Manuprāt, tomēr nav korekti mest administratīvajā cilvēkus pa vienam tāpēc, ka tev globālajā OOC čatā visi neatbild tā kā biji gaidījis.

Forši screenshoti, tagad paskaties vēlreiz ko tu tur esi iemetis. Parādi man kurā no tiem screenshotiem ir redzams Gerald Plant šaujot kādu / sitot kādu / carparkojot kādu vai jebkādā citā veidā veicot DM darbību? Tavi pierādijumi ir 0 vērti, jo pierāda tikai to, ka es neesmu vainīgs.

FalkeLV
Bijušais administrators
DK
884 atbildes forumā
Online: 35d 9h 7m
Redzēts 19. februārī, 00:25
Pievienots, 2022. gada 21. augustā, 00:12
0
post

Varbūt vēlaties iesniegt paši logus, vai labāk patīk apskatīt telefonā bildētus logfailus?

 


Dzīve ir viena sarežģīta lieta, un tajā ir nepieciešams pastāvīgi sev atgādināt, kas tu esi un uz kurieni tu ej!
/@edavardi

 

 

jur
Lietotājs++
gardedis
200 atbildes forumā
Online: 9d 1h 59m
Redzēts 25. februārī, 19:09
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 21. augustā, 00:14
1
post

Savus logfailus iemetu, kur problēma tev savus iemest? Tur būtu viss ļoti labi redzams, jo problēma jau tika "risināta" tavām rokām.

 

 

pagarinatajs
Nejaušs incidents
lietotajs++:)
edu sudus
285 atbildes forumā
Online: 16d 0h 17m
Redzēts 31. martā, 22:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 21. augustā, 00:15
2
post

Pagaidi, kādus pierādijumus tu no manis gribi? Tu sodīji mani par "DM", kuru neveicu, tātad tev par to ir pierādijumi. Tu taču nemet jailā balstoties uz savu subjektīvo vērtējumu, ne? Parasti soda balstoties pierādāmos faktos. Es joprojām gribu redzēt kur esmu redzams es (Gerald Plant) DMojot kādu. Es no sirds to gribu redzēt, bet droši vien neredzēšu. Grūti ieraudzīt to, kas nav noticis, ne tā?

FalkeLV
Bijušais administrators
DK
884 atbildes forumā
Online: 35d 9h 7m
Redzēts 19. februārī, 00:25
Pievienots, 2022. gada 21. augustā, 00:15
0
post

@figura nevajag man te batonus ausīs spraust :D. Tak neesmu akls, terorizē džekus, busiņu vienā brīdī apbrauc, otrā brīdī ieliec viņā, ķip nepamanīji vairāk vai braucot atpakaļ uzspawnojās?

 


Dzīve ir viena sarežģīta lieta, un tajā ir nepieciešams pastāvīgi sev atgādināt, kas tu esi un uz kurieni tu ej!
/@edavardi

 

 

FalkeLV
Bijušais administrators
DK
884 atbildes forumā
Online: 35d 9h 7m
Redzēts 19. februārī, 00:25
Pievienots, 2022. gada 21. augustā, 00:19
1
post

Ja jau nespējat iemest savus pilnos logfailus, tā tad jums ir ko slēpt. Es ienācu on balstoties uz to, ka man dc spamoja par jūsu godprātīgā grupējuma kārtējo dm notikumu. No kurienes man var būt logfaili no situācijas, ja būtu bijis on tajā momentā, būtu sasēdināti tikai tie, kas šāva. Pagaidām Jūs cenšaties izvērst drausmīgu situāciju par to, ko it kā neesat darījuši un neesat tur atradušies.


Dzīve ir viena sarežģīta lieta, un tajā ir nepieciešams pastāvīgi sev atgādināt, kas tu esi un uz kurieni tu ej!
/@edavardi

 

 

pagarinatajs
Nejaušs incidents
lietotajs++:)
edu sudus
285 atbildes forumā
Online: 16d 0h 17m
Redzēts 31. martā, 22:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 21. augustā, 00:19
0
post

@FalkeLV tu varētu beidzot ierakstīt šajā sūdzībā kādu jēdzīgu komentāru, piemēram, kādā veidā es - Gerald Plant veicu DM, kuru es esmu nodmojis un kaut vienu kripatiņu pierādijumu kur būtu redzams mans tēls DMojam kādu. Tu to joprojām neesi izdarījis un uzvedies līdzīgi kā Fletcher. Pilnīgi nekompetenti, netaisnīgi un neatbildīgi.

FalkeLV
Bijušais administrators
DK
884 atbildes forumā
Online: 35d 9h 7m
Redzēts 19. februārī, 00:25
Pievienots, 2022. gada 21. augustā, 00:22
2
post

Nu, kur es varu dabūt tādus pierādījumus, kur tu nošauj kādu? Es biju klāt? - nē. Cik džeks ar trubu paspēja safočēt, tik ir. 

https://imgur.com/a/cINN0lQ">https://imgur.com/a/cINN0lQ    rekur kas jaunāks no jūsu organizācijas darbības. 

 

Lasot, ko Jūs te rakstat, izklausās, ka speciāli mēģinat apčakarēt mani, tikai lai pagorītos saulītē un mani nostādītu muļķa lomā. 

Pēdējo reizi rediģēja FalkeLV, 2022. gada 21. augustā, 00:24.

Dzīve ir viena sarežģīta lieta, un tajā ir nepieciešams pastāvīgi sev atgādināt, kas tu esi un uz kurieni tu ej!
/@edavardi

 

 

Jitzie
Foruma Moderators
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Discord Moderators
Sanity
1178 atbildes forumā
Online: 158d 15h 56m
Redzēts 10. maijā, 13:32
Pievienots, 2022. gada 21. augustā, 00:26
1
post

😂😂, ko?????

Tev clearly prasa pierādījumus, Falke, ja tu esi sodījis personu, tad tu esi redzējis kā tā veic pārkāpumus vai arī tev ir tikuši iesniegti pierādošie materiāli. Tad lūdzu, ja tev ir pierādījumi par pagarinātāja pārkāpumu, ievieto tos, ja nav, tad sūdzība patiesa un spēlētājs jāatbrīvo no cietumsoda, as simple as that. DeMarcus Westbrook vispār nav saistīts ar šiem jaunēkļiem un tas, ko tu te iemeti ir vispār pointless izveidotajai sūdzībai.

FalkeLV
Bijušais administrators
DK
884 atbildes forumā
Online: 35d 9h 7m
Redzēts 19. februārī, 00:25
Pievienots, 2022. gada 21. augustā, 00:28
3
post

Es varu ievietot tikai un vienīgi tādus pierādījumus, kādus iesniedza man. Ja viņi nav spējīgi atzīt savu vainu, kā to izdarīja pārējie, kurus jailoju, tad tā nav mana problēma. SS ko ievietoju ir kārtējais pierādījums ar organizācijas darbību - nopito un nošauj.


Dzīve ir viena sarežģīta lieta, un tajā ir nepieciešams pastāvīgi sev atgādināt, kas tu esi un uz kurieni tu ej!
/@edavardi

 

 

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 50m
Redzēts pirms 4 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 21. augustā, 00:30
4
post

Ketamin, mēs tpt zinām kad Tu trolle ar viņiem kopā, tāpēc Tu te gudri dirs. Ar tankiem trollejat u.t.t. Tak Tu pats labi zini, kad pa vieniem diena ir 20 sūdzības, tieši par DM.


jur
Lietotājs++
gardedis
200 atbildes forumā
Online: 9d 1h 59m
Redzēts 25. februārī, 19:09
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 21. augustā, 00:31
2
post

SS ko ievietoju ir kārtējais pierādījums ar organizācijas darbību - nopito un nošauj.

ble tu apsi tas nav MUSU F3 biedrs

 

Jitzie
Foruma Moderators
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Discord Moderators
Sanity
1178 atbildes forumā
Online: 158d 15h 56m
Redzēts 10. maijā, 13:32
Pievienots, 2022. gada 21. augustā, 00:32
1
post

Kāda starpība? Ja sūdzās, tad es viņus sodu, kur problēma? Šis jails tieši uz pagarinātāju vispār nav pamatots.

pagarinatajs
Nejaušs incidents
lietotajs++:)
edu sudus
285 atbildes forumā
Online: 16d 0h 17m
Redzēts 31. martā, 22:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 21. augustā, 00:34
0
post

@FalkeLV tu šajā tēmā esi veicis 5 ierakstus un nevienā no tiem pieciem ierakstiem tu joprojām neesi konkrēti ne uzrakstijis ko tad es īsti esmu nodmojis, kā es esmu kādu nodmojis, kur nu vēl pierādijis manu pārkāpumu. Pirmajos screenos, kas bildēti ar telefonu mans personāžs pat redzams tuvumā nav, bet te nu es esmu - sēžu admin jail par DM. Tu vari konkrēti uzrakstīt kuru es esmu nodmois? Konkrēti. Neraksti aplinkus par kaut ko globāli, es tev prasu būt konkrētam, jo šī situācija tāda arī ir - tu konkrēti mani iemeti jail, es gribu konkrētus pierādijumus un konkrētu paskaidrojumu par manu "pārkāpumu". Ja tev nav materiāla ar ko pierādīt un neesi spējīgs paskaidrot, tad lūdzu izdari sev pakalpojumu un neturpini čata veidā komentēt šajā tēmā kaut ko, kas nav būtisks. Tavs pēdējais ieraksts šeit vispār ir bomba -

"Nu, kur es varu dabūt tādus pierādījumus, kur tu nošauj kādu? Es biju klāt? - nē. Cik džeks ar trubu paspēja safočēt, tik ir. "

Nu pagaidi, es esmu administrators? Nē. Kāpēc man jāmeklē pierādijumi, ka es neesmu vainīgs, ja tu esi tas, kam ir jāpierāda mana vaina. Tu sodīji, tātad tu esi lietas kursā par "pārkāpumu", lūdzu parādi man arī. Es no sirds vēlos redzēt kā es DMoju kādu, droši vien nesagaidīšu...

Lūdzu arī nemet kaut kādus mistiskus attēlus ar DeMarcus Westbrook šajā sūdzībā, jo šis cilvēks ar mums vispār neerpo, es viņu personīgi nepazīstu un man nav nekāda daļa gar viņu, pat neinteresē. Man tikai un vienīgi intersē kāpēc es tiku jailots par DM un man interesē redzēt kā es kādu nodmoju, jo es esmu 100% pārliecināts, ka šodien vēl nevienam spēlētājam neko neesmu izdarījis.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0