bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par spēlētāju
0
0
topic
[Sūdzība] Eric_Randall
wiii
Lietotājs
wiii
53 atbildes forumā
Online: 2d 15h 58m
Redzēts 17. martā, 13:44
Pievienots, 2022. gada 20. augustā, 22:12

Tavs lietotājvārds: Wiled

Pārkāpēja/u Vārds_Uzvārds: Eric_Randall

Iesaistīto personu lietotājvārdi:Emanuel Dare(neko nepārkāpa, bet situācijai bija klāt)

Ko spēlētājs/i pārkāpa: Sāksim no beigām - nonāca ar to, ka metīs mani jailā, bet to visu izdarīja bez rp(ss no konsoles zemāk). No sākuma mētāju saulītes parking lotā, pēc kā man piebrauca aiz muguras mentu vāģis un veica pavēles. Labi, no sākuma topīju pretī ( IC ), bet pēc tam pakļāvos un darīju visu kā vajag. Tur ar rp iedodu id utt, bet pēc laika iedarbinu dzinēju, uz ko man netika dota pavēle, ka to nevaru darīt utt, un šis uzreiz liek man frontālajā un pis sienā manu auto. Pēctam dzinēju nodarbinu un šis lec ārā no mašīnas un tēmē ar ieroci. Pēctam piebrauc klāt viņa kolēģis ( Emanuel Dare - GameMasters - piebrauca pēc visa tā kipiņa ) un šis sāk stāstīt, ka es esmu mēģinājis mukt un ir bijusi vajadzība man pist mugurā. Nu labi neko es tagad izkāpju no auto noguļos un caur rp tieku aizvests uz iecirkni. Caur rp palīdzību pieprasu video reģistratoru, kurš tika atnests, bet tajā esot redzams pilnīgi savādāka situācija, ka es esot mucis un vel sazin ko ( visu veica ar /do komandu ).

Pierādījumi:

Komentāri: Apvienoju kopā ar pārkāpumu.

Pēdējo reizi rediģēja wiii, 2022. gada 20. augustā, 22:12.

Ar pirmo nenoliki tiesības
Viņa nepaceļ un tu jau sēdi iesvīdis
Zini kā tur gudrais viens teica
Tu vari mēģināt vēlvienreiz
Neviens neko pārmest nav tiesīgs
Rādi viņiem virzienu kā dievzinis
Visam ir sākums un beigas, bet
Tu vari mēģināt vēlvienreiz /:Sudrabu Sirds

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 20. augustā, 22:14
0
post

kruta sudziba ja

cau

LMD
Lietotājs
LMD
81 atbildes forumā
Online: 11d 17h 6m
Redzēts 2. aprīlī, 07:33
Pievienots, 2022. gada 20. augustā, 22:37
3
post

Tātad situācija bija sekojoša: 
Pa gabalu redzēju, ka persona veica sanslīdes manevrus pa parkingu, pēc kā piebraucu ar bākugunīm. Persona izkāpa no auto, pēc kā iesēdās atpakaļ. Pēc tam tas pats atkārtojās, devu vairākas pavēles, lai viņš sēžās atpakaļ automašīnā. 
Autovadītājs iekāpas automašīnā, pēc kā es savāca viņa dokumentus un devu pavēli nekur nebraukt un ārā no automašīnas nekāpt, bet personas iedarbināja dzinēju tiklīdz es iekāpu savā patruļauto, un uzsāka kustību uz priekš, līdz ietriecās betona sētā. Pēc trieciena Creed Lorden sāka spolēt ar automašīnu un es piebraucu viņam aizmugurē, piespiežot automašīnu pie sētas, lai nekur neaizmuktu.
Un šeit paverās tekstsno Creed Lorden: "Es noparkojos!", kas pierāda, ka persona bija uzsākusi kustību ar automašīnu.
Aisturēšana tika veikta erpiski, varu atsūtit visu, kā arī aizturēšanā piedalijās GM - Emanuel Dare.

Pēdējo reizi rediģēja LMD, 2022. gada 20. augustā, 22:40.
Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts Vakar, 13:52
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 20. augustā, 23:08
1
post

Sūdzība nepatiesa. Virsnieka likumīgās iekš-tēla pavēles palikt uz vietas un nekur nebraukt. Tika ignorēta šī pavēle, ko virsnieks arī uzskatīja par izvairīšanos, pat ja tika nobraukti 5 metri, virsniekam ir tiesības tevi aizturēt, ja tu ignorē viņa likumīgās pavēles. 

Es arī īsti nesaprotu par ko tieši šajā situācijā ir sūdzība, kādu terminu pārkāpa kāds? Nevienu.
Virsnieks uzdeva normālu /do jautājumu, vai pēc tavas uzvedības, runas-veida, smakas, izskata tu būtu zem narkotikām/alkasha. Šī ir lomuspēle, kur šādus lomuspēles aspektus nepieciešams noskaidrot caur /do. Ko tu laikam nesaprati pats un nosauci spēlētāju kurš atveido kvalitatīvu policista lomu par low-rp. 

Situāciju vari pārsūdzēt iekš-tēla. Tur notiks pilnībā savādāka birokrātija, varbūt kaut kas saies. 

https://mta.kick.lv/forums/subf…as-atsauksmes/

p.s edits 11:09 

Kāpēc tev varētu likties, ka /do virsnieku teiktais par pašu situāciju ir atšķirīgs, jo mums ir savi likumi un principi pēc kuriem mēs vadamies. Piemēram- tu nobrauci 5 metrus un domāji, ka varēji pārvietot mašīnu, bet reali- ja tu esi apturēts un tā izdari, tā ir izvairīšanās, ko tev uz vietas IC vai OOC neskaidroja, tādēļ arī ir tāds pārpratums rn. 

Pēdējo reizi rediģēja Bosch, 2022. gada 20. augustā, 23:10.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0