bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
9
0
topic
sudziba fletcher
jur
Lietotājs++
gardedis
200 atbildes forumā
Online: 9d 1h 59m
Redzēts 25. februārī, 19:09
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 18. augustā, 00:28

Tavs lietotājvārds: cartridge

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: fletchers 

Iesaistīto personu lietotājvārdi: piecsturis, cartridge, daurats

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: random dm un disarms pectam

Pierādījumi:https://prnt.sc/7c99TX-hIWHE skrina redzams, ka neviena bridi nav redzams /district, ka ir izsauts no uzi

Komentāri: tatad dauratu snoreja kopa un kkads randoms no sana sava pa pd, tad peksni darlings sak saut pa james chang vispar bez jebkada iemesla, taja skaita ari pa mani pectam un uzreiz seko disarms bez jebkada paskaidrojuma.

blakus guleja nosauts alejandro banks un to uzreiz revivo un aizpis talak

 

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 29. aprīlī, 23:04
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 18. augustā, 01:10
7
post

Es zināju kādi džeki pieripos. Tos es arī pīpēju nost. 
Negaidīju īpašu Jūsu uzaicinājumu, vienkārši pīpēju nost, jo zināju, ka agri vai vēlu sāksiet apšaudi. Es to neuzsāku pirmais, pirmais uzsāka Demetrius, kurš arī tika likvidēts beigās. 

Banks revivots jo sociala pakete priekš likumsargiem sedz medicinas pakalpojumu izdevumus. 

Situācija sekojoša. Ķerām spēlētāju kuram ir piešķirts status ''lowaks''. Zinājām, ka ir bruņots. Jaunais cilvēks padodas un sāk rpot pēdējāko sūdu.

Es varēju situāciju jau tajā brīdi apturēt. Džekiņš vispār nebūtu spējīgs neko teikt, jo nolidoja no sava rollera pēc vairākkārtējiem pitiem un blockiem, bet tas laikam nav Jūsu interesēs. Nākamais solis. Zinot to cik liels ir Jūsu frakcijas IQ attiecībā pret Latvijas IKP %, es aprēķināju tavus nodomus izmantojot vjetas teoremu un es zināju, ka Jums ierodoties, Jūs sāksiet apšaudi, loģiski? Domāju gan. Burtiski pāris sekundes vēlāk pieripo džekiņi uz rollera, kuri bija šokēti, ka klāt netiek. Piefiksēju personāžus. 

Zināju, ka sāksiet ļoti rpiski ručīt Jūsu draudziņu ārā. Tādēļ es arī pielietoju ieroci, jo zināju- ka agri vai vēlu sāksies apšaude, kādā no aizturēšanas momentiem. Ņemot vērā to, ka info paziņošana Jums jau tā bija viens milzīgs murgs un absurds, sakiet paldies, ka Jūsu draugs nesaņēma ajailu. Ja es būtu palicis uz viņu tēmēt, nevis gājis Jūs bliezt nost, viņš būtu saņemis CK, jo pārkāptu tēla vienaldzību. 1vs2 kopperi ar m4. 
 

Es zināju, ka tava gudrā dirsa pieskries pie manis ar ieroci. Es taču neesmu vakarējais. Pašā videoklipā var redzēt kā tu tēmē, tas ka tu nešāvi, jau ir tavas personīgās problēmas. Es zināju, ka Jūs atsaldeņi (neatvainojos par izteicienu) nāksiet un sāksiet šaut lai izraktu savu draugu ārā, bet aizmirsāt, ka es nespēlējos ar Jums un neklanīšos Jūsu priekšā. Es vienkārši Jūs apsteidzu un sāku šaut, kā arī nošāvu pirmais, jo es zināju, ka Jūs sāksiet apšaudi, un protams- ka Jūs tādu arī sākāt. Vēl pretenzijas? Man vienalga. Apēd medu. 

Lūk video no apšaudes- https://youtu.be/grNbMw8JYrA
Pēc 0:14 var sākt skatīties džekam rokās ieroci. 

Pēdējo reizi rediģēja Bosch, 2022. gada 18. augustā, 01:11.

pagarinatajs
Nejaušs incidents
lietotajs++:)
edu sudus
285 atbildes forumā
Online: 16d 0h 17m
Redzēts 31. martā, 22:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 18. augustā, 01:11
0
post

kick lspd 2022

Sodīts (c) ketamins

Pēdējo reizi rediģēja Jitzie, 2022. gada 18. augustā, 12:56.
Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 29. aprīlī, 23:04
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 18. augustā, 01:13
3
post

Ja dzeki rpotu nevis šaudītos kā kaut kādi jobani neizglītoti talibani, es dziedātu citu dziesmiņu. Kamēr jaunieši nevēlas atveidot lomuspēli, viņi atrodas taisnā ceļā lai administrācija, kuras sastava jau daži ir izteikušies negativi par jusu attieksmi un darbibam, sāktu likvidācijas procesu, kā to dara ukraiņi ar krieviem. 

jur
Lietotājs++
gardedis
200 atbildes forumā
Online: 9d 1h 59m
Redzēts 25. februārī, 19:09
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 18. augustā, 01:14
0
post

nu tu rekur pats visu par sevi pateici

pirmais saki bez jebkada iemesla saut pa mums, tas ka tavas iedomas butu kaut kads uzbrukums or smth nedod tev atlauju randoma dmot

+rep par taviem telainas izteiksmes lidzekliem postos

Pēdējo reizi rediģēja jur, 2022. gada 18. augustā, 01:14.

 

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 29. aprīlī, 23:04
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 18. augustā, 01:17
1
post

Iemesls tads, ka mans personazs zin, ka jus esat brunoti un ka jus saksiet apsaudi. Es vienkarsi nodrosinaju to, ka mans personazs izdzīvos un likvides jus pirmais.
Katrs izdzīvo ka var.  DM tas nav, jo es zinaju, ka mani gaida ambush situacija, nu un ble logiski ka vina mani sagaidija pizgec, ko tadu nah negaidiju jebatj.

Mazak šaudities pašiem vajag. Jus apzinaties ka trollojat, ko var raudāt. Ieroci jums naks un ies. 

jur
Lietotājs++
gardedis
200 atbildes forumā
Online: 9d 1h 59m
Redzēts 25. februārī, 19:09
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 18. augustā, 01:18
1
post

jebal tev personazs ir gaisregis 

butu forsi erpot tadu

 

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 29. aprīlī, 23:04
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 18. augustā, 01:18
0
post

nav jabut gaisregim lai zinatu ka jus saksiet apšaudi. 

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 2022. gada 18. augustā, 05:08
3
post

Kāda ir jēga no sūdzības, ja visu laiku vienkārši troļļojat ar tiem saviem UZI un pārējiem sūdiem? 

Šodien vismaz 5x nošāvāt bez iemesla kaut kādus random čuvakus, piebraucu pie Jums, izvilkāt uzreiz to UZI, bijāt jau gatavi šaut. Pirms dienas piebraucāt, pajautājāt vai nevajag aizvest - Pateicu ka nevajag un nošāvāt mani. 

Pareizi darīja ka disarmoja Jūs. 

Sodīts (c) ketamins

Pēdējo reizi rediģēja Jitzie, 2022. gada 18. augustā, 12:55.
💜 Tvaiciņš 💜
Lietotājs++
💜 Tvaiciņš 💜
465 atbildes forumā
Online: 18d 10h 49m
Redzēts 2023. gada 12. februārī, 01:29
Pievienots, 2022. gada 18. augustā, 06:50
0
post

Es jau neko ja bet cik es zinu polocija nevar sākt šaut pirmie kamēr nelegālais nav virzijis šāvienu pa polocistu 

Sodīts (c) ketamins

Pēdējo reizi rediģēja Jitzie, 2022. gada 18. augustā, 12:55.

sencis.
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
Transportlīdzekļu 3D modelētājs
papinsh
309 atbildes forumā
Online: 10d 6h 22m
Redzēts 26. aprīlī, 12:08
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 18. augustā, 12:08
0
post

tak fletchers sajuties varens kā pd priekšnieks. kamēr tādi lowaki ir PD, tikmēr neko citu kā dm nevar gaidīt.

Sodīts (c) ketamins

Pēdējo reizi rediģēja Jitzie, 2022. gada 18. augustā, 12:54.

[oo==[][]==oo]
(_)_)=============D
(-.(-.(-.-).-).-) <---- kiniesu mafija uzmanies

Laurz
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Laurič
303 atbildes forumā
Online: 61d 19h 41m
Redzēts 8. aprīlī, 19:05
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 18. augustā, 12:11
2
post

Aizver savu frakciju un būs mazāk problēmas kick serverim!

Sodīts (c) ketamins

Pēdējo reizi rediģēja Jitzie, 2022. gada 18. augustā, 12:53.

 

 

 

 

sencis.
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
Transportlīdzekļu 3D modelētājs
papinsh
309 atbildes forumā
Online: 10d 6h 22m
Redzēts 26. aprīlī, 12:08
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 18. augustā, 12:36
0
post

aizpis muti lowak uzziimeejies no kkadas dirsas un man vel muti te virinaas

Sodīts (c) ketamins

Pēdējo reizi rediģēja Jitzie, 2022. gada 18. augustā, 12:54.

[oo==[][]==oo]
(_)_)=============D
(-.(-.(-.-).-).-) <---- kiniesu mafija uzmanies

Jitzie
Foruma Moderators
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Discord Moderators
Sanity
1178 atbildes forumā
Online: 158d 15h 54m
Redzēts Vakar, 19:09
Pievienots, 2022. gada 18. augustā, 12:50
0
post

Aprunājoties ar sūdzības veidotāju, sūdzībā iesaistītajiem un pārlasot to, kas Flethceram bija sakāms, secināt var tikai to, ka īsti nebija pilnvērtīgs iemesls šaut indivīdus, kas atbrauca ar rolleri.

-

Negaidīju īpašu Jūsu uzaicinājumu, vienkārši pīpēju nost, jo zināju, ka agri vai vēlu sāksiet apšaudi.

Šo vien jau varētu pieskaitīt pie MetaGaming pārkāpšanas. Izveidosim piemēru - es eju pa ielu, man garām brauc melns BMW ar tonētiem logiem, par laimi es sev vienmēr nēsāju līdzi ieroci, tā mašīna brauc garām, es to ieraugu un nodomāju, ka mani apzags, kā rezultātā atklāju uguni pa mašīnu. Beigu beigās izrādās, ka auto vadīja 80 gadīgs vīrietis, kas tikai brauca pakaļ pārtikai uz veikalu. Tāpat arī bija te, tu ''pakoji'' Demetrius Daurats, piebrauc divi indivīdi uz rollera un skatās no distances, vīrieši nav izmantojuši vispār neko dzīvībai apdraudamu, te nu lūk tu iedomājies, ka viņi sāks apšaudi un vienkārši nošauj viņus. Varbūt tie bija parasti, pārgalvīgi garāmbraucēji, kuri bija gatavi riskēt ar savu dzīvību, lai piemēram nofilmētu šo notikumu.

-

Sakarā ar Alejandro Banks. LSPD jau kādu laiciņu drīkst veikt /revive kritušiem virsniekiem, jo tas neatšķirsies no atdzīvošanās slimnīcā. Alejandro Banks tagad jāseko līdzi Player Kill terminam un visiem tā faktoriem, ja Alejandro to būtu pārkāpis, tad varētu tikt sodīts ar administratīvo ieslodzījumu.

-

Sūdzība patiesa, apsūdzētais administrators tiek sodīts ar 30 minūšu administratīvo ieslodzījumu par DeathMatching termina pārkāpumu. Zaudētājiem lūdzu sazināties ar mani privāti, lai sarunātu zaudēto mantu atgūšanu.

Slēgts.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0