bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
5
5
topic
[GM] ZEXITY
Zexity
Lietotājs+
Makvīns
101 atbildes forumā
Online: 7d 9h 58m
Redzēts 5. martā, 22:28
Pievienots, 2022. gada 05. augustā, 05:02

 

 


Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz uzrauga amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [ X ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ X ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ - ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [ X ]


Anketa

Vārds: Markuss 
  
Vecums: 15

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): 1#Topzz - 2#ZEXITY

Izveidoto personāžu saraksts: Mike Jackson (53h) - Los Santos News Departaments. 
Nick Mc'Callister (1h)  Riccardo_Martinelli ( 6h )  Gambino Crime Family

Pieredze šāda veida amatā: Pirmā pieredze bija adminēt par Gamemaster Chi** Tas aizgāja lidz pat Admistrātoram, Un tagad esmu daudz ko apguvis par adminstrāciju, iegaumējis esmu gan komandas un citas lietas.

Pieredze lomuspēles jomā: Lomuspēli sāku spēlēt, Tā teikt MTA Roleplay, 2018-2022, FiveM = 2020 - 2021, Vel Projām ir doma spelēt MTA Roleplay.

Servera /history ekrānšāviņš:  https://prnt.sc/c7VYc7BrtUtX

Motivācijas vēstule: Tātad velējos kļūt par Gamemaster , Lai Sevi pierādītu kad varu kļut viens no Kick, Adminstrācijas, Es esmu aktīvs Forumā, Gan arī serverī.
Es esmu gatavs uzņemties šo amatu uz sevis, esmu gatavs darīt visus savus pienākumus , darbojoties iekš Administrācijas, es par sevi esmu pārliecinoš kad varēšu to visu izdarīt, 
spēšu izrādīt cieņu Adminstrācijai , Gan Speletājiem. Mēģināšu izpalīdzēt visādās sitovācijas, gan sliktās, gan labās. 

( Cerēšu kad patika Veiksmi talākos ceļos! )

Pēdējo reizi rediģēja Zexity, 2022. gada 12. augustā, 10:47.

Šahs un mats, tavs maks tagad zagts

 

 

swolex
Lietotājs
𝖍𝖊𝖓𝖗𝖎𝖏𝖘 I
457 atbildes forumā
Online: 9d 2h 40m
Redzēts 2023. gada 25. septembrī, 10:12
Pievienots, 2022. gada 12. augustā, 13:20
0
post

pieteikumā varēji pielikt kaut ko klāt, nepatīk tava gramatika, šoreiz pret, sorry bro next time

- If you don't like me then i'm sorry -

marats
VIP
420 atbildes forumā
Online: 51d 3h 40m
Redzēts 27. martā, 16:39
Pievienots, 2022. gada 12. augustā, 15:26
0
post

Komandas var iegaumēt jebkurš, bet sniegt zināšanas jaunajiem spēlētajiem kuru pašam nav ir neiespējami. Pret.

Tējaaa
#soberAF
Teeja
494 atbildes forumā
Online: 48d 22h 56m
Redzēts 19. martā, 10:43
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 12. augustā, 21:51
0
post

ne,jo mazins.

Pēdējo reizi rediģēja Tējaaa, 2022. gada 12. augustā, 21:58.

 

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2022. gada 13. augustā, 16:26
0
post

Tavs pieteikums mani pievīla, lai cik ļoti gribēju tevi pieņemt aktivitātes dēļ, tas ir vienīgais pluss tevī pagaidām, foruma profils ar neko neizceļas, nav nevienas decent frakcijas bijušas kuras aplūkot varētu un izvērtēt,

noraidīts.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0