bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
8
5
topic
[Sūdzība]Par Jitzie un viņu biedriem.
Криля
Lietotājs
178 atbildes forumā
Online: 10d 6h 28m
Redzēts 2023. gada 08. aprīlī, 01:45
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 11. aprīlī, 23:50

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: Krilja

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: Jitzie

Iesaistīto personu lietotājvārdi:Tēēja un Jitzie

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: Tātad cik saprotu tika apzagts mans īpašums,kad nebiju iekš servera un neatveidoju lomuspeli,un tiek apzagts mans īpašums,un arī velos saņemt pierādījumus,kur tiek paziņots par šo māju,kad tur tiek glabati ieroči.

un ir servera informācija,kad īpašumu nedrīkst apzagt ja īpašuma īpašnieks nav online,tieši Chiro DeMarcio nebija online,tādejādi vēlos visu uzzināt

Pierādījumi:https://mta.kick.lv/forums/topi…amp;post=79426 Šeit viss ir redzams...vēlos paskaidrojumu un pierādījumus.

Komentāri:Aiziet jau pa traku,nesaprotu iemeslu zādzībai kad neesmu ON,un pārkāpj noteikumu

Криля
Lietotājs
178 atbildes forumā
Online: 10d 6h 28m
Redzēts 2023. gada 08. aprīlī, 01:45
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 11. aprīlī, 23:51
0
post

Kā arī vēlos redzēt logfile cikos tika veikta laupīšana,lai varu arī salīdzināt ar savējo

Scrubs
Uzraugs
Biedrs
lvbrok
587 atbildes forumā
Online: 18d 21h 12m
Redzēts 30. aprīlī, 15:09
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 11. aprīlī, 23:55
0
post
 
 

3.3. Noteikuma pārkāpums // Sodīts

Pēdējo reizi rediģēja dandijs, 2022. gada 12. aprīlī, 19:26.
Криля
Lietotājs
178 atbildes forumā
Online: 10d 6h 28m
Redzēts 2023. gada 08. aprīlī, 01:45
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 11. aprīlī, 23:56
1
post

nu nekas tads netika rakstits

 

Tominsh
Bijušais administrators
Tominsh
461 atbildes forumā
Online: 19d 19h 21m
Redzēts 4. martā, 21:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 11. aprīlī, 23:56
0
post

merce !

3.3. Noteikuma pārkāpums // Sodīts

Pēdējo reizi rediģēja dandijs, 2022. gada 12. aprīlī, 19:23.

 

 

 

 

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 11. aprīlī, 23:57
0
post

padalaties c:

3.3. Noteikuma pārkāpums // Sodīts

Pēdējo reizi rediģēja dandijs, 2022. gada 12. aprīlī, 19:23.

cau

Jitzie
Foruma Moderators
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Discord Moderators
Sanity
1178 atbildes forumā
Online: 158d 15h 54m
Redzēts 1. maijā, 19:09
Pievienots, 2022. gada 12. aprīlī, 00:42
1
post

Tu tiešām esi skabarga pakaļā, bet nu, ja gribi paskaidrojumus es tev viņus sniegšu, jo tas ir mans pienākums.

Sāksim ar to, ka es ar Teeju IC esam long-time paziņas, viņam kāds no tavas foršās frakcijas biedriem parādīja, kur viss atrodas un, ka vēlās hittot tavu īpašumu, jo tu žīds esi. Teeja kā pareizi domājošs cilvēks nekavējoties iesaistīja mani, es piekritu viņam palīdzēt, visa saruna redzama sceenos zem topika. Kurš bandas biedrs visu pastāstīja Teejai? Neteikšu, jo tu esi staigājošs MG perēklis, viss, kas tev ir jāzin, ka logi gan no Teejas puses, gan no manas ir iesūtīti BunnyHop privāti un viņš problēmas nesaskatīja, viss bija īsi un konkrēti pastāstīts, lokācija parādīta.

Inta hittošana: Mēs sarunājām visu ar Teeju, es sagādāju instrumentus un tad sākās gaidīšana. Screenshotos ir redzams, ka sarunu laikā ārā vēl bija gaišs, bet inta uzlaužanas laikā bija jau tumsa, kāpēc? Mēs tevi gaidījām solid 2.5h online, kāda jēga man bija mest findalts 19:00 uz tevi un gaidīt kad Chiro DeMarcio vārds personāžu sarakstā būs zaļš ja jau mēs apzagām interjeru vēlāk? Es nekādā gadījumā netaisos tev dot inta apzagšanas laiku, jo zinu, ka tu vienkārši izdzēsīsi tās stundas logfile un ar to viss beigsies. 

Par tavu discord grupu: Man ir cilvēks, kas sūta screenshotus no tās un ir ļoti labi redzams, ka apzagšanas laikā nāci on. Tava discord grupa arī ir viens liels MG perēklis, tu tago @here, lai tavi biedri iet sarunā un jūs braukšot šaut Idlewoodiešus, izsmiekls. Screenshots ko augstāk scrubs iemeta var redzēt, ka tu saviem biedriem kautko liec ierakstīt sūdzībā un tad raksti, ka nekas tāds nav rakstīts? Džekiņ, pastāsti man kā var caur TELEFONU uztaisīt fake discord ziņas screenshot 2 minūšu laikā?!

Par tevi īsumā: Tu esi tik annoying un neizlēmīgs kā mazs bērns. Toreiz sapsihojies, jo nemāki šaut, nopīpējām visu tavu frakciju un tu uztaisīji jaunu, lol, izsmiekls. Speciāli taisīji HQ ārpuss LS, lai nesaskartos ar mums, tad vienkārši lauz visu ko esi teicis un atbrauc uz East LS, kur mēs uzturamies, savā starpā jokojāmies ar ieročiem, tu uztaisi screenshot, aizsūti BunnyHopam un saki, ka strīmoji Twitch kamēr tevi skatījās 20 cilvēki un kāds no skatītājiem noscreenoja momentu, kur tējai lido lodes pierē, hahaha, rēcīgi. Visi tavi meli ir tik sūdaini, ka tos jau pa gabalu var saost, tev neviens vairs netaisās ticēt uz vārda, jo reizes kad tu spraudi batonus ausīs ir neskaitāmas un te tu ar tīriem meliem cauri neizspruksi.

Tas arī viss, gaidīšu līdz pamodīsies BunnyHop un tad domāsim tālāk, jo es sagaidīju kad /findalts Chiro DeMarcio vārds būs zaļš un tad tikai sāku rīkoties. Ir arī vairāki cilvēki, kas var apliecināt, ka atradies online, tāpēc šī tava tukšā runāšana vairs neslīdēs cauri. Kā jau teicu, viss vajadzīgais ir iesūtīts BunnyHopam un inta apzagšana tika veikta kad Chiro DeMarcio tēls atradās online.

Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 12. aprīlī, 14:10
6
post

Iemet pierādījumus nevis huinju te saraksti 🤡

3.3. Noteikuma pārkāpums // Sodīts

Pēdējo reizi rediģēja dandijs, 2022. gada 12. aprīlī, 19:25.

Animated GIF

 

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 12. aprīlī, 15:27
3
post

castellani lohs

kurs man piekrit

Sodīts

Pēdējo reizi rediģēja dandijs, 2022. gada 12. aprīlī, 19:25.

cau

RaivoKR
Lietotājs
86 atbildes forumā
Online: 2d 17h 11m
Redzēts 3. martā, 14:53
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 12. aprīlī, 15:30
0
post

Šeit es piekritīšu Jitzijam, vakar tu biji onlainā diez ko agri, no kādiem 19:30 ja nemaldos, gluži neatceros, bet uz vakar pusi biji redzams iekš TAB.

Carlos Fraga - Dzīvs / SAHP

Jitzie
Foruma Moderators
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Discord Moderators
Sanity
1178 atbildes forumā
Online: 158d 15h 54m
Redzēts 1. maijā, 19:09
Pievienots, 2022. gada 12. aprīlī, 15:40
0
post

Palūgšu izbeigt čatu.

Katrs nākamais liekais posts tiks sodīts ar 1 brīdinājuma punktu.

Atļauts izteikties TIKAI sūdzības izskatītājam un sūdzībā iesaistītajiem, lai pievienotu TIKAI papildus pierādījumus (ekrānšāviņi, logfiles, situācijas video, detalizēts situācijas apraksts).

Tējaaa
#soberAF
Teeja
494 atbildes forumā
Online: 48d 22h 56m
Redzēts 19. martā, 10:43
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 12. aprīlī, 16:52
0
post

Jitzijs visu pateica,mums plāns bija,neesam vainīgi,ka tevi visi ienīst un tavs biedrs visu pateica,kas un kur stāv.Visi pierādījumi ir BH,tev nav tolks sūtīt tos pierādījumus,jo automātiski gribēsi mest CK savam f3 biedram par nodošanu. Vecīt,tev tākā nav kauns dirst? Mēs fr tevi fucking gaidījām 2 stundas,kā jau Jitzijs teica,paskaties skrīnus,vienā skrīnā ir gaišs un tad nākošajā ir jau vakars (tumsa).Un Kasteni,vienkārši izdzēs smadzenes.

 

Криля
Lietotājs
178 atbildes forumā
Online: 10d 6h 28m
Redzēts 2023. gada 08. aprīlī, 01:45
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 12. aprīlī, 18:20
0
post

Lieta sekojosa es paludzu sudziba uzradit visus proof nevis tagad attaisnoties ar BunnyHop or smth,taka davaj pieradijumus iemet seit nevis attaisnojies ar kaut kadu glupu/tizlu rakstu vai ko,jo tu jau čalīt aizej par tālu un es saku kad šim Jitzie jāņēm status off jo pa šo ir daudz sūdzību,bet man ir vēlviena kas šeit ietilps pie sūdzībām,lai redz kā tu izrīkojies pret citiem.
 

https://streamable.com/dh4w57" target="_blank">https://streamable.com/dh4w57

Jo šim fruktam izskatās,kad neizprast kas ir viņa pienākumos,un ir saprotams kad daudzi ir pret Jitzie par to kad vins ir statusā,un nav brīnums kad agrāk bija pie 100player tagad kkadi 50 varētu būt,jo šis puika(Mudaks) dzen visus prom no servera,un dara visadus sudus ar jailiem,tāpēc lai tālāk spriež augstākie ko ar šo vanabiju darīt,no manis viss.

Pēdējo reizi rediģēja Криля, 2022. gada 12. aprīlī, 18:21.
Jitzie
Foruma Moderators
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Discord Moderators
Sanity
1178 atbildes forumā
Online: 158d 15h 54m
Redzēts 1. maijā, 19:09
Pievienots, 2022. gada 12. aprīlī, 18:21
1
post

Tu iemeti video par ko es jau sen esmu saņēmis warnu, bravo.

Pēdējo reizi rediģēja Jitzie, 2022. gada 12. aprīlī, 18:21.

RaivoKR
Lietotājs
86 atbildes forumā
Online: 2d 17h 11m
Redzēts 3. martā, 14:53
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 12. aprīlī, 18:35
0
post

Jitzij, ļoti atvainojos kad iepostoju, bet tas klips ko krilja ielika ir no mana POV: Tas klips, pirmkārt ir sens, par to Jitzijs saņēma warnu, man viss tika atgriezts, lūdzu nelieto manu VIDEO vairs, paldies.

Carlos Fraga - Dzīvs / SAHP

Криля
Lietotājs
178 atbildes forumā
Online: 10d 6h 28m
Redzēts 2023. gada 08. aprīlī, 01:45
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 12. aprīlī, 18:35
0
post

Bled ujobak tu paklusē un netaisi liekas problēmas un kašķus pats augstāk minēji,kad lieki nerakstīt tagad pats vnk drukā,tak pisies projām un spēlētāji būs back,jo tu ar savu lieko postu rakstīšanu neko nepanāksi,man ir galīgi pohuj ko tu pamani vai citi domā,neņemu to vērā,bet nu Jitzie izkāp no pampēriem un apdomā ko tu dari un kā tu rīkojies,brīžiem jau sāk tracināt,tāpēc mans ieteikums,lai tiek veikts balsojums par to vai Jitzie paliek vai nepaliek staffa,un balsot tikai var spēlētāji,un neviens AD loceklis,paldies.

2.1. Noteikuma pārkāpums // Sodīts

Pēdējo reizi rediģēja dandijs, 2022. gada 12. aprīlī, 19:21.
Admiiiks
Lietotājs++
Andža
306 atbildes forumā
Online: 13d 5h 2m
Redzēts 21. aprīlī, 22:27
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 12. aprīlī, 19:17
0
post

Ble es piss ciber nedomaaju, ka esi sists pists! Kaut vai neesmu iesaistiijies vai ko var redzeet ka tu te visu muuldi, ja jitzies ir visu skaidri un gaishi iztaastijis kas un kaa  tika apzagts, vnk savu muti buutu pieveeris un ic meeginaatu visu infu ievaakt un izspiest ierocua vai ko, ir loti daudz varianti kaa tu atguutu savus jobanos SPEELES ierochus. Es piss ko vsr cepties par ebaniem ierociem izaudz vienreiz, getinjaa straadajis lkm jau 17 vai 18 bet uzvedies peec 13 gadnieka kursh raud par speeles itemiem es piss. 

3.3. Noteikuma pārkāpums // Sodīts

Pēdējo reizi rediģēja dandijs, 2022. gada 12. aprīlī, 19:20.




Криля
Lietotājs
178 atbildes forumā
Online: 10d 6h 28m
Redzēts 2023. gada 08. aprīlī, 01:45
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 12. aprīlī, 19:18
4
post

da ne vnk besi saproti cilveks,bet nu poh ja papisu tad papisu neko darīt :D :D :D  vnk velos noskaidrot visu,.

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2022. gada 12. aprīlī, 19:56
0
post

-

servera logi ar laikiem, maybe pietiks melot un wastot manu laiku?  - 

tevi IC uzmeta kāds no frakcijas, it is what it is, zādzība tika saskaņota ar administrāciju, tu biji serverī iekšā, tēma slēgta,

nepatiesa.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0