Policijas mašīnam ir 3 veida kruizeri Dodge un 2 Fordi.
Problēma ir tāda ka vienīgā no tām at kuru var turēties kādam līdzi it ar Dodge bet problēma ar Dodge ir tāda ka viņš pārāk traki slīd reizēm vienkārši piebremzējot viņš izspinojas un pa to laiku kamēr tu uzbrauc uz ceļa tu jau esi pazaudējis vizuāli. Un vienīgie 2 kas neslīd ir fordi bet abiem šiem fordiem Top speed ir 175 un ar viņiem nevar turēties līdzi pat Golfam.
Tādēļ es ieteiktu uzlabot Dodge handlingu un palielināt fordiem ātrumu tā lai policijas darbs būtu mazliet vieglāks.
Iemācies normāli braukt un tiksi visiem līdz
te nekā nav
Es nezinu vai tas kaut ko mainīs, bet paši labi saprotiet, ka braukt arī jāmāk. Jūs tā jau bez iemesla mani apstādinājāt, es aizbēgu prom no 3 policijas mašīnām, kad līkumā griezos ar žurku, kura slīd vairāk nekā Jums un iet arī maz, bet Jūs nevarējāt kaut kādu sūda līkumu izņemt un visi sienā iepisāt
Iemācaties braukt un tad varēsiet tur prasīt, lai uzlabo mašīnas vai vēl kaut ko.
Redzu, ka cilvēkiem īsti nav izpratnes kādas ir šī brīža LSPD Dodge automašīnas, kuras līkumos pat labi braucēji nespētu normāli novaldīt un izņemt to.. Šobrīd dēl realisma sistēmas ir sarežģijumi ar handlingu izveidi un kā jau Jitzijs privāti LSPD DC minēja, tas notiek dēļ tā, ka ar ar auto uzbraucot uz zālāja mainās automāšinas saķere ar zemi un to var labot ar administrācijas palīdzību - /reloadveh, bet par cik neiesim taču katru reizi jautāt administrācijai lai to dara, tādēļ ir jāgaida un jācer, ka VCT komanda kopā ar BunnyHop'u izdomās šīs problēmas risinājumu!
Nezinu kā Jums, bet es principā esmu izmantojis tikai dodge un esmu jau pieradis pie tā handlinda. Neteikšu ka viņš ir labs, taču nav mirstama vaina. Tāds handlings ir bijis un kautkā galā esam tikuši.
P.s Var jau viņu mainīt, bet jārēķinas, ka daži jau ir pieraduši un tas atkal būs laiciņš kamēr pieradīs.
Njaaa, agrāk šādu problēmu nebija :-/
Agrāk arī koperi pīpēja gangsterus bet tagad gangsteri pīpē koperus. Ļoti bēdīgi.
Ja iemācītos kvalitatīvi braukt,tad arī ar belarusu noķersi.
sava laika @buny liecinieks, ka pat ar ford crown victoria vienatne var nokert kaut kadu ferrari vai citu atru miskasti.
Apbalvojumi
| ||||||||
|
Pitagors no Samas jeb vienkārši Pitagors (sengrieķu: Ὁ Πυθαγόρας ὁ Σάμιος, ho Pūthagoras ho Samios, latīņu: Pythagoras, dzimis ap 570. gadu p. m. ē., miris ap 495. gadu p. m. ē.) bija joniešu matemātiķis, filozofs, zinātnieks, ārsts, politiķis, priesteris, izgudrotājs, visplašāk pazīstams ar Pitagora teorēmu.
Pitagorisms kā dzīvesveids bijis saistīts ar iniciāciju noslēpumos un bijis līdzīgs orfismam, kas to, domājams, ietekmējis. Tāpat kā orfisma, arī pitagorisma nolūks bijis padarīt dvēseli tīru (katharmoi), lai pēc nāves liktenis tai būtu labvēlīgs. Tradicionāli tiek uzskatīts, ka Pitagors nav atstājis nekādus rakstītus darbus un ka viņa idejas turpinājušas pastāvēt viņa skolniekos.
Dzīvesgājums[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]
Pitagors, domājams, dzimis ap 570. gadu p. m. ē. Samas salā (Jonijas jūrā starp Turciju un Grieķiju) Jonijā un miris ap 495. gadu p. m. ē. Metapontā, Lukānijā. Ap 532. gadu p. m. ē. atstājis Samu, lai izvairītos no Polikrata tirānijas, un Dienviditālijas grieķu kolonijas pilsētā Krotonā nodibinājis vēlākajiem ordeņiem līdzīgu savienību reliģiski ētiskai dzīves reformēšanai, tā saukto "pitagoriešu skolu". Domājams, sākotnēji tajā ietilpuši ap 235 biedri, no tiem 18 — sievietes.
Skolas locekļiem bijusi jāievēro stingra disciplīna un zināmi priekšraksti, un viņi nodarbojās ar matemātiku (skaitļu īpašību pētīšanu). Savas disciplīnas dēļ skola drīz vien ieguva ievērojamu politisku svaru arī citās Dienviditālijas un Sicīlijas grieķu koloniju pilsētās. Tas kļuva par iemeslu demokrātu sazvērestībai, un pēkšņs uzbrukums skolas vadoņiem (tos sadedzināja kopā ar māju, kurā tie apspriedās) iznīcināja tās varu vispirms Krotonā un pēc tam arī citās pilsētās, izņemot Tarentu un Regiju. Pastāv versija, ka Pitagors pats gājis bojā šajā uzbrukumā, taču vairums vēsturnieku uzskata, ka viņš jau agrāk atstājis Krotonu un miris Metapontā.
Pitagora uzskati[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]
Pitagora filozofijas pamats ir gluži vienkāršs: "Visus cilvēkus var iedalīt trijās grupās, tāpat kā visus cilvēkus, kas apmeklē olimpiskās spēles, var iedalīt trijās grupās. Zemākā sastāv no tiem, kas nāk pirkt un pārdot. Nākamie ir tie, kas sacenšas. Taču visaugstākie ir tie, kas nāk skatīties. Cilvēkus attiecīgi var iedalīt tajos, kam svarīga manta, tajos, kam svarīgs gods, un tajos, kam svarīga gudrība. Tātad visaugstākā apskaidrība ir zinātne bez interesēm un cilvēks, kas sevi tai ziedo, patiesais filozofs, kas sevi veiksmīgi atbrīvojis no "dzimšanas apļa"."
Grūti iedomāties vēl kādu sabiedrību, kas tik ļoti cienītu savu dibinātāju un reizē būtu tik atvērta pārmaiņām. Pitagoram viņa laikā tika piedēvētas pārdabiskas spējas, un daudzi atklājumi, kas nebūt nebija viņa. Viņa autoritāte bija tik liela, ka pietika pateikt: "Viņš pats teica" (autos ephē), lai izteikumam tūlīt paklausītu.
PD automašīnas iet atbilstoši uz esošo brīdi, arī realitātē mēdz gadīties nesavaldīt spēkratu u.t.t Tapēc tas tikai būtu normāli un godīgi pret speletājiem. PD automašīnas ir taisītas tā, lai arī spēletājam kurš nesen ir sācis spēlēt būtu iespēja aizmukt.
Bosch, Obama, ivanovs, PETER1ZZ, Scrubs, Avatars, jurislips, Kristiāns, juppi, FAMILIARITY, RaivoKR, pidars, nauriks, RainersK, amiz, Криля, sluker, Psychicaut, LMD, 1martinsarm1, Kapracis, Sestais, Arhimēds Pitagors, Kiwix, Ofkors, Jitzie, Admiiiks, DidzzyS, sukamaniramurs, 518293182, Ricins, radiojuniors, skapis, Gozmit, dandijs, Origo Urla, Freedy, Rendiijs, ELSB, Biezaputra, Maruzha, TrustR, Will Lawrance, Adrul1s, amsterdam