bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
0
0
topic
[TTL BENO] Rhodes Doxon
Thomas
Bijušais administrators
105 atbildes forumā
Online: 7d 17h 27m
Redzēts 30. martā, 12:22
Pievienots, 2022. gada 13. martā, 19:54

 

~ Personālā Informācija

 - Vārds: Rhodes

 - Uzvārds: Doxon

 - Dzimums: Vīrietis

 - Personas Kods: 200290-25514

 - Dzīves vieta: Los Santos, Jefferson Motel, Nr. 14

 - Nacionalitāte: Amerikānis

 - Talruņa nummurs: 492212

~ Vakances / Vispārīgā Informācija

 - Iepriekšējās darba vietas: Los Santos Customs mehāniķis, Los Santos taksists.

 - Amats, uz kuru kandidējat: Konfiscētājs

 - Jūsu pieredze šajā amatā: Pieredze ir strādāt ar auto tehniku, mehāniskas spējas un tehniska domāšana, ļoti efektīvi un zinoši tieku galā ar neparedzēti radušajām situācijām, kā arī esmu  visu dzīvi nodarbojies ar auto vieglo un smago tehniku.

 - Izglītības iestādes: Los Santos 2. vidusskola

                                  Los Santos profesionālā vidusskola

 - Vai Jūs esat iepriekš sodīts? Ja, jā tad par ko?: Neesmu

~ Dokomentu Pārbaude

 - Vai Jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?: Jā

 - Vai Jums ir kādas citas apliecības? Vai licences?: Piekabes tiesības

~ Motivācijas Dati

 - Kādēļ mums tieši Jūs būtu jāpieņem šajā amatā?: Jo ,manuprāt, esmu gatavs šim amatam, jūtos pašpārliecināts un vēlos sevi pierādīt, kā labu, centīgu un zinošu darbinieku. Manis pieņemšana amatā neradīs Jums nevēlamas situācijas un nepievilšu Jūs.

 - Motivācijas Vēstule ( 60 - 90 Vārdi ):

PIETEIKUMS

      Atsaucoties uz vakanci konfiscētājs, nolēmu rakstīt pieteikumu šajā amatā un vēlos iekļūt Jūsu firmas komandā un pierādīt savu profesionalitāti un centību.

    Mana līdzšinējā darba pieredze ir bijusi saistīta ar transportlīdzekļu remontu, gan vieglo, gan smago, tāpēc saprotu un pieļauju, ka būšu Jums acīmredzot noderīgs gan kā konfiscētājs, gan kā palīgs arī citos neparedzētos apstākļos.

    Pēdējos gadus esmu strādājis par mehāniķi Los Santos Customs firmā. Šī darba pamatā man bija jāremontē transportlīdzekļi, gan vieglie, gan smagie, kā arī jādarbojas kā auto atslēdzniekam un motoristam. 

    Esmu cilvēks ar augstu atbildības sajūtu un centību, kā arī precizitāti. Esmu komunikabls, pārliecinošs un atsaucīgs, arī izpalīdzīgs. Spēju pielāgoties jaunām situācijām, gan neparedzētām, gan ikdienišķām. Gatavs apgūt visas apmācības pirms darba uzsākšanas, ja tādas būs nepieciešamas.

    Augsti novērtēšu uzaicinājumu uz darba interviju, lai Jūs izvērtētu manas zināšanas un iespējas kandidēt uz šo amatu.

Ar cieņu, 

Rhodes Doxon.

                                                                                                                                                            13.03.2022

 

~ OOC Informācija

 - Vārds: Tomass

 - Vecums: 20

 - SS no /history: https://prnt.sc/SjWBcxDcW1cG

 - SS no /stats: https://prnt.sc/0u5zZsfCQ7zP

 

Pēdējo reizi rediģēja Thomas, 2022. gada 13. martā, 19:55.

Sestais
Bijušais administrators
431 atbildes forumā
Online: 24d 13h 43m
Redzēts 11. aprīlī, 22:39
Pievienots, 2022. gada 13. martā, 20:00
0
post



Cienījamais Rhodes Doxon, izskatot Jūsu iesūtīto CV, esam nolēmūši to apstiprināt.

Ar Jums sazināsies kāds no TLL Beno vadības.

Ar cieņu,

TLL Beno Administrācija

13.03.2022.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0