bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
10
0
topic
[ GM ] FL3X
FL3X
Uzraugs
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
876 atbildes forumā
Online: 87d 17h 40m
Redzēts 7. martā, 10:32
Pievienots, 2022. gada 27. februārī, 14:16

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [X]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [X  ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ X ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [X ]

Anketa

Tavs vārds: Jānis

Iepriekšējie nickname: FL3X

Tavs vecums: 23

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Klaus Buchmann -  Los Santos Taxi

Pieredze kā Gamemaster: Pieredze ir diezgan pietiekoša, kā ar GM, kā arī lielākiem rankiem. Esmu bijis šeit iepriekšējās sezonas, un ir vēlme sevi pierādīt atkārtoti, lai arī kā ir bijis pagatnē, kustamies uz priekšu. 

Pieredze Roleplay jomā: Ar to saucamo Role-Play dzīvi nodarbojos, rpoju, vairāk kā 7 gadi, sajēga, kas un kā ir pietiekoša. Spēšu apmācīt/pastāstīt/palīdzēt utml darboties, galvenais ir mācīties un attīstīt savu pieredzi tālāk.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): N/A

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): N/A

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Mani sauc Jānis, esmu 23 gadus jauns. Savu brīvo laiku pavadu iekš Role-Play servera vai arī kalpoju mūsu dzimtenei, strādājot ikdienā - ceļot savu līmeni. Esmu draudzīgs, atsaucīgs, izpalīdzīgs, daudzi jau mani pazīst - dažādi, kā pozitīvu, foršu džekiņ, kā arī esmu pierādījis sevi citu acīs. Daudz nav ko stāstīt, par šiem gadiem ir iepazīts ļoti daudz cilvēku, kas pazīst, nepazīst, iepazīs vēl mani, lai pārējais paliek intrigā. 

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?  Tāka uz doto momentu gamemaster pieteikšanās ir aktīva, un es tā nodomāju, kāpēc lai gan atkal neizmēģināt savas prasmes un pietiekties atkārtoti, pēc ilgas pauzes? ņemot vērā arī pagātni. Aktīvi darboties serverī, palīdzēt spēlētājiem, kā arī ar tiem pašiem /report ir diezgan interesanta nodarbe, ar laiku kļūst garlaicīgi, ka prasās arī citas lietas padarīt ar spēlētājiem, ne tikai sēdēt role-play dzīvē.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums):  Sveicināts cienījamais lasītāj, tātad mani sauc Jānis, tas saucamais FL3X - daudzi mani pazīst jau kā Subzer0 no vecajiem laikiem. Izvirzu savu kandidatūru uz to saucamo ''GM'' - GameMaster amatu, jo vēlos uzturēt serveri aktīvu ar tiem pašiem /reportiem, apmācībām, situāciju risināšanām u.c. lietām. Esmu aktīvs spēlētājs, kurš kādreiz spēlējis ir cauru dienu/nakti, neredzot citreiz sauli aiz loga, jo tīri neko negribās darīt brīvajā laikā, kā pavadīt  to iekš servera. Kā jau augstāk minēju, esmu šeit bijis tā saucamajā ''staff pulkā'', kad šo visu vadīja pavisam citi cilvēki, spēju katram pierādīt, ka ne par velti tie gadi role-play dzīvē ir pavadīti ar zināšanām. Priekš katra es esmu atsaucīgs/izpalīdzīgs, neesmu nekad atteicis, lai arī kāda būtu tā situāciju, jebkādā veidā mēģinātu palīdzēt/uzjautāt palīdzibu. Pazīstu arī daudzus cilvēkus no iepriekšējām sezonām, kas šobrīd atrodās STAFFā, aktīvi strādā/pilda savus pienākumus un pavada RP dzīvi. Dodu Jums šādu iespēju izteikt savas  domas, rekomendēt vai noraidīt manu pretī nākšanu, viss ir Jūsu rokās. Paldies, ar cieņu FL3X/Jānis.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: 

 

raivorijs
Biedrs
Avatārs
686 atbildes forumā
Online: 45d 5h 59m
Redzēts 21. martā, 23:28
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 27. februārī, 14:24
0
post

Ja prieksniek, jā 

Sakarigs dzeks, zinasi ko dari

 

Pēdējo reizi rediģēja raivorijs, 2022. gada 27. februārī, 22:17.

 

Sardze
Lietotājs++
Pasākumu Komanda
Papucītis
224 atbildes forumā
Online: 7d 19h 16m
Redzēts 2022. gada 06. augustā, 00:51
Pievienots, 2022. gada 27. februārī, 14:28
0
post

Sakarīgs esi, gms arī bijis esi, lai jau iet tas par!

 

Kiwix
Bijušais administrators
@pump_upp - best crypto p...
257 atbildes forumā
Online: 23d 0h 5m
Redzēts 2023. gada 13. decembrī, 17:46
Pievienots, 2022. gada 27. februārī, 14:31
0
post

Par.

Esi bijis GM's, pieredze ir. Katrā ziņā spēsi pildīt savus GM pienakumus.

Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2022. gada 27. februārī, 15:37
0
post

Sveiks Jāni! Es ielikšu par tevi rekomendāciju, jo ir bijusi sava veida pieredze iepriekš. 


Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts pirms 4 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 27. februārī, 16:29
0
post

Janka, Janka rullī tin! Nu jau Tu esi aiztinis. Protams par, vienmēr bijis izpalīdzīgs un aktīvs. 


PETER1ZZ
Lietotājs
PETJONS
363 atbildes forumā
Online: 36d 12h 48m
Redzēts 26. aprīlī, 19:48
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 27. februārī, 18:38
0
post

Janka pjanka...došu rekomendāciju,diezgan pazistams dūzis,tikai neizdedz ātri,bet veiksmi vecit😎


Psychicaut
Lietotājs
 ­Ubis 🤡
144 atbildes forumā
Online: 14d 10h 53m
Redzēts 26. aprīlī, 19:52
Pievienots, 2022. gada 27. februārī, 18:39
0
post

Par, par. :) Atceros Tevi no agrākiem laikiem un foršs pipars esi.

Pēdējo reizi rediģēja Psychicaut, 2022. gada 27. februārī, 19:04.
archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2022. gada 27. februārī, 19:01
0
post

Varēji itkā pacensties pie pieteikuma vismaz to bildīt nomainīt. Bet nu māc šaubas ka nebūsi pārāk aktīvs , bet nu skaties. Lai jau mēģina es domāju.

 

TrustR
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
564 atbildes forumā
Online: 36d 22h 29m
Redzēts 2023. gada 05. jūnijā, 01:39
Pievienots, 2022. gada 27. februārī, 19:10
0
post

Hey FL3X! Kādreiz bija labas attiecības un komunikācija, bet pēdējā laikā nav tāda bijusi. Ja  tiešām būsi aktīvs un nedarīsi muļķības, tad labprāt redzētu tevi mūsu pulkā. Veiksmi tev. ;)

yanchux
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
JANČUKS
1453 atbildes forumā
Online: 74d 6h 39m
Redzēts Vakar, 00:20
Pievienots, 2022. gada 27. februārī, 21:08
0
post

rekomendacija jo, ja janka v3 grib modu, lai iet par

fujax

niksniklaavss
Lietotājs++
553 atbildes forumā
Online: 40d 18h 33m
Redzēts 26. martā, 10:24
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 27. februārī, 21:39
0
post

ja

3.7. Noteikuma pārkāpums || Sodīts

Pēdējo reizi rediģēja dandijs, 2022. gada 27. februārī, 21:42.

 

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 27. februārī, 21:40
0
post

piekrītu Nikonam, dodu rekomendāciju.

cau

sluker
Vadošais administrators
Frakciju komanda
38 atbildes forumā
Online: 9d 21h 7m
Redzēts 2023. gada 21. augustā, 18:26
Pievienots, 2022. gada 28. februārī, 11:02
0
post

Sakarīgs džeks, galva uz pleciem, pieredze ir, PAR!

RainersK
Lietotājs++
263 atbildes forumā
Online: 39d 7h 44m
Redzēts 18. martā, 09:52
Pievienots, 2022. gada 28. februārī, 13:09
0
post

Kick'a donžuānam PAR !

Pēdējo reizi rediģēja RainersK, 2022. gada 28. februārī, 13:12.
518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2022. gada 28. februārī, 13:39
0
post

Pieņemts uz pārbaudes laiku - 2nedēļas, pieredze ir, bet ir savi mīnusi, tāpēc neliec mainīt manu tagadējo atbildi nākotnē.

Sazinies ar galveno administratoru Dandijs vai Kapracis, lai iegūtu statusu un informējošo dc serveri. 

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0