bilde ko parada kad esi afk par ilgu
1
1
topic
[PDD] Michaele Perez
hustlerx
Lietotājs
22 atbildes forumā
Online: 1d 11h 15m
Redzēts 26. februārī, 22:50
Pievienots, 2022. gada 27. februārī, 13:08


SAN ANDREAS PUBLISKĀS DROŠĪBAS DEPARTAMENTS
'' Pieklājība,  serviss un aizsardzība '' 


1. PERSONĪGĀ INFORMĀCIJA

1.1 Uzvārds: Perez
1.2 Vārds: Michaele
1.3 Otrais vārds: nav
1.4 Tālruņa numurs: 32521
1.5 Dzimšanas datums: 18.01.1999
1.6 Dzimums | Vīrietis [x]  ;  Sieviete [-]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]
1.7 Adrese: Nav
1.8 Pilsēta: Los Santos
1.9 Štats: San Andreas
1.10 Pilsonība: Amerikanietis
 Esmu ASV pilsonis [x]
 * Esmu ASV teritorijā dzīvojošs ārvalstnieks un esmu pieteicies uz uz pilsoņa statusu [x]
* Neviens no iepriekš minētiem [-]

1.11 Rase:
  Baltādainais [x]
  Melnādainais/Afroamerikānis [-]
  Meksikānis/Latīņamerikānis [-]
  Aziāts [-]
  Cits: 

1.12 Svars (kg): 52
1.13 Augums: 174cm


2. IZGLĪTĪBA

2.1 Esmu absolvējis valsts vidusskolu, ko akreditējusi aģentūra, kas atzīta par ASV Izglītības ministriju [x]
2.2 Esmu saņēmis(-usi) vispārējās izglītības diplomu vai ekvivalentu Amerikāņu institūtā. [x]
2.3 Esmu absolvējis ASV vidusskolu vai ekvivalentu, bet esmu saņēmis (-usi) 2 gadu (asociēto) vai 4 gadu (bakalaura) grādu koledžā vai universitātē, ko akreditējusi aģentūra, kas atzīta par ASV Izglītības ministriju. [-]
2.4 Nekas no iepriekš minētajiem [-]


3. PAGĀTNES PĀRBAUDE

3.1 Man ir tīrs sodāmības reģistrs [x]
3.2 No San Andreas Štata miera uzturētājiem esmu saņēmis soda izrakstus, brīdinājumus vai aizrādījumus par Ceļa Satiksmes Noteikumu pārkāpumu, kurus esmu apmaksājis vai apstiprinājis tiesas priekšā. [-]
3.3 Esmu stājies likuma priekšā par veiktajiem pārkāpumiem, kurus man ir izvirzījuši San Andreas Štata miera uzturētāji. Esmu ticis apsūdzēts un esmu vai nu apstiprinājis apsūdzības tiesas priekšā, vai tiesas zālē pasludināts par vainīgu. [-]


4. DARBA VIRZIENS

4.1 Vai esat iepazinušies ar katra atzara un amata darba pienākumiem? Jā [x]  ;  Nē [-]
4.2 Kāds ir Jūsu izvēlētais karjeras uzsākšanas amats San Andreas Štata Publiskās Drošības Departamentā?

IEĶEKSĒT TIKAI VIENU NO 6 PIEDĀVĀTAJIEM

* Viens atzars - Štata Policija [x]
* Viens atzars - Paramediķis (EMS) [-]
* Viens atzars - Ugunsdzēsējs (EMR) [-]

* Apvienot atzaru Štata Policija ar atzaru Paramediķis (EMS)  [-]
* Apvienot atzaru Štata Policija ar atzaru Ugunsdzēsējs (EMR)  [-]
* Apvienot atzaru Paramediķis (EMS) ar atzaru Ugunsdzēsējs (EMR)  [-]


5. PERSONĪGĀ ESEJA

5.1 Kāpēc jūs vēlaties karjeru Publiskās Drošības Departamentā?Turklāt kāpēc Jūs esat īstais kandidāts Jūsu izvēlētajam  amatam? (200 vārdi): Mani sauktu Maikls, domāju kad esmu īstais kandidāts ko jums vajadzētu izvēlēties priekš Publiskās Drošības Departamenta, jo esmu ļoti daudz pieredzējis kā arī vēlos pasargāt šo pilsētu no noziedziniekiem. Esmu gatavs veltīt vēl savu dzīves laiku un izturību šajai pilsētai, vēlos šīs pilsētas štata iedzīvotājus aizstāvēt kā arī darīt tā lai ir miers iekš pilsētas. Vēlos turpināt savu dzīvi kā policistam jo mans vectēvs bija policists, diemžēl viņš gāja bojā pirms vairākiem gadiem iekš bankas laupīšanas. Esmu gatavs notvert noziedziniekus un pasargāt ielas, kā arī jebkādam riska līmenim. Esmu jau paspējis nokārtot B kategorijas autovadītāja apliecību kā arī esmu izgājis daudzus šaušanas kursus, protu arī ļoti labi strādāt komandā kā arī pats par sevīm. Esmu ļoti mierīgs cilvēks, ar mani ir ļoti viegli aprunāties, māku uzklausīt jebkura viedokli kautvai arī noziedzinieka. Šo darbavietu un amatu uztveru ļoti nopietni kā arī man tiek uzticēts ierocis, es ar to rīkošos ļoti uzmanīgi un lietošu kad būs vajadzība tikai. Esmu ļoti sportisks jo kad biju mazāks jeb tīnis, es ļoti daudz trenējos. Esmu ticis iesaistīts iekš visādām misijām ieskaitot ķīlnieka misiju kur man vajadzēja būt snaiperim, esmu pieredzējis arī snaipera šaušanā.
 


6. (( ĀRPUS TĒLA INFORMĀCIJA )) 

6.1 Vārds: Dairis
6.2 Vecums: 13

6.3 Dzimums | Vīrietis [x]  ;  Sieviete [-]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]
6.4 Cik ilgi spēlējat lomuspēli? Pirms mēneša tik sāku
6.5 Cik ilgi spēlējat MTA KICK RP projektu? Vakar kick sāku, bet maza pieredze ir citos rp serveros
6.6 Vai esat bijis LSPD/LSSD/PDD frakcijā kopš 2020.gada Oktobra?: Jā [] (bet citā serverī utt)  ;  Nē  [x
6.6.1 Ja, jā miniet personāžus un/vai apstiprinātu anketas link:
6.7 Vai spēsiet izmantot Teamspeak 3 programmu? (Obligāts priekš Štata Policijas pārstāvjiem, EMS un EMR nav obligāts bet ir vēlams) Jā  [x]  ;  Nē [-]

Pēdējo reizi rediģēja hustlerx, 2022. gada 27. februārī, 14:00.
kiroji
Lietotājs
45 atbildes forumā
Online: 12d 12h 23m
Redzēts 26. martā, 22:58
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 27. februārī, 13:10
0
post

gl dairi

ELSB
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Pasākumu Komanda
ONE LOVE <3
Milly's
1384 atbildes forumā
Online: 101d 3h 4m
Redzēts 25. aprīlī, 21:01
Pievienots, 2022. gada 27. februārī, 20:09
0
post

Cienījamais kandiāt Michaele Perez vēlamies Jūs informēt par Jūsu aplikācijas statusu.

 KANDIDĀTA ANKETA - NORAIDĪTS

Paldies, ka pieteicāties San Andreas Publiskās Drošības Departamentam, Štata Policijas Virsnieka amatam. Mēs esam rūpīgi izvērtējuši Jūsu pieteikumu, ņemot vērā San Andreas Publiskās Drošības Departamenta vispārējos drošības standartus. Pamatojoties uz Jūsu sniegto informāciju, Jūsu pieteikums ir atzīts par neatbilstošu standartiem un tas netiek nodots tālāk Apmācību Nodaļai. Departamenta Rekrutācijas un Apmācības divīzija ir spiesta atzīmēt Jūs, kā kandidātu nederīgu turpmākajam dienestam departamentā uz noteiktu laiku.

 

Kandidāta anketas noraidīšanas iemesls -

*5. Personas eseja: 5.1 vārda daudzums neatbilst prasībām.

Februāris, 27, 2022.
San Andreas Publiskās Drošības Departaments
Rekrutācijas un Apmācības Divīzija

Rekrutācijas un Apmācības Divīzijas pārstāvis
 Chief of PDD, Lucas Miller

Los Santos, 2307 Commerce, Central Ave., Recruitment division

Lietotāji skatās šo tēmu: 0