bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
4
0
topic
[Gamemaster] Haseeb
Haseeb
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Lietotājs+
138 atbildes forumā
Online: 4d 3h 4m
Redzēts 16. aprīlī, 16:16
Pievienots, 2022. gada 26. februārī, 11:33

 

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz uzrauga amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ + ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [ + ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ + ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ + ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [ + ]


Anketa

Vārds: Kristaps

Vecums: 19

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): Tikai DatCancer.

Izveidoto personāžu saraksts: Pašlaik nav neviens,jo šodien tikai atverās serveris, bet - Matthew Mendez.

Pieredze šāda veida amatā: Sākšu ar to, kā jau jūs zinat, pastāv ļoooti daudz mēnešnieki, dažos, ja ne pat lielākajā daļā no viņiem esmu pabijis gan Gms, Gan ad, tikai problēma tā, ka viņi ātri aizveras,bet still, atsauksmes bija labas, nerunājot par tiem čīkstuļiem , pirmais no tiem bija, neteikšu kāds, bet Sardze un vēl daži labi, kas gribes zināt, tie zinās,  man deva pirmo iespēju vispar saprast, kas notiek staffa komandā, paadminēju pie viņa, tad tas arī aizvērās un nāca jau jauni klāt, tagad esmu sapratis,ka vēlos iziet uz kaut ko nopietnāku ar sakarīgiem administrācijas cilvēkiem, turklāt ,visu šo gadu laikā esmu sapratis, ka šis ir viens no sakarīgākajiem serveriem, tapec izdomāju, kapec gan nepamēģināt.

Pieredze lomuspēles jomā:  Precīzi Nepateikšu,bet sāku es ar sampu, kā jau lielākā daļa, no 2014. Gada, kur nospēlēju kādus 4-5 gadus un sapratu,ka japarnāk un Mta , tieši RP, kka tas vairāk aizrāva, tā arī no tiem laikiem te spēlēju, protams ar pauzēm, bet jā.

Servera /history ekrānšāviņš:  Pašlaik nevaru dabūt, kad atvērsies, ielikšu. 

Motivācijas vēstule: Es domāju, ka ja mani pieņemtu staffa, pilnīgi un noteikti nebūtu vilšanās ar mani, neesmu baigais, rupji sakot,  sū*u vārītājs, Kickā esmu jau samērā pasens spēlētājs, tikai foruma pirms kāda laika piereģistrejos,jo nebija īsti vajadzības,  drizak sakot, ar mani pat būtu jautri, esmu tas , kas saprot ,kas ir kas un nejautā liekus jautājumus, lai tik kko uzzinatu, brivajā laikā maucu vaļā mta, Csgo , jeb dažreiz Valorantu, bet nu Who care :D P.s. Esmu nolēmis palīdzēt jums, protams ,cik spēšu ,lai citiem arī būtu interesantāk spēlēt,  ka ir kāds gms,jeb administrators online , bet kickā cik zinu ir visi aktīvi, tapec man ar aktivitāti problēmas nebūtu, esmu arī samērā aktivs forumā, Te var mūžīgi drukāt, tapec nepārcentīšos, ja kadam,kas interesē, droši var jautāt. :)

Pēdējo reizi rediģēja Haseeb, 2022. gada 26. februārī, 12:56.

Twizzy
Lietotājs
213 atbildes forumā
Online: 12d 5h 39m
Redzēts 2023. gada 28. novembrī, 09:09
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 26. februārī, 11:54
0
post

Čau,likšu tev PAR! Esmu daudz ar tevi erpojis un tu esi spējigs tādam amatam:) Gl 

Sardze
Lietotājs++
Pasākumu Komanda
Papucītis
224 atbildes forumā
Online: 7d 19h 16m
Redzēts 2022. gada 06. augustā, 00:51
Pievienots, 2022. gada 26. februārī, 12:23
0
post

Hello, pazīstu tevi jau pailgu laiku, un vecajās gaitās ar mēnešniekiem, nu cik zem manis biji par tevi neviens nesūdzējās un zināji ko dari, manuprāt, gmi kikā noderētu un ja kādam šis amats piestāvētu un atbilstu, tas būsi tu. Par.

 

cjoma
Lietotājs
229 atbildes forumā
Online: 10d 3h 46m
Redzēts 15. martā, 17:53
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 26. februārī, 12:29
0
post

esam sastapušies ic un saproti ko dari

par!

Gozmit
VIP
Bijušais foruma moderators
#soberAF
445 atbildes forumā
Online: 37d 22h 53m
Redzēts 30. martā, 00:38
Pievienots, 2022. gada 26. februārī, 16:53
0
post

imo staffs jau ir pārbāzts, nedomāju ka ir vajadzības vēl pēc kāda :D

 

te nekā nav

timaballs
Lietotājs+
382 atbildes forumā
Online: 25d 0h 19m
Redzēts 2. aprīlī, 22:31
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 26. februārī, 18:44
0
post

@Mārtiņš , jegas no tava komentara - 0, ja jau izlema pienemt kaut kadus gmus, tad tie ir nepieciesami un neviens tevi neuzklausis. vari nerakstit,ka no mana komentara ari nav jegas, jo pats to zinu

raivorijs
Biedrs
Avatārs
686 atbildes forumā
Online: 45d 5h 59m
Redzēts 21. martā, 23:28
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 27. februārī, 14:24
0
post

Navajag tev to, bet par

 

Pienvedejs
Lietotājs
17 atbildes forumā
Online: 14h 53m 20s
Redzēts 19. februārī, 01:49
Pievienots, 2022. gada 12. martā, 12:56
0
post

Mēs esam satikušies IC un es esmu ar tevi kopa erpojis, no tavas puses roleplay ir labs. Saku par

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 33m
Redzēts 21. aprīlī, 12:40
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 12. martā, 14:40
1
post

Kaut kāds muļķis kurš upo vecus topikus priekš postu krāšanas un tajos topikos ieraksta sūdu.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0