bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
2
0
topic
[TLL Beno] Nepatiesa konfiskācija
UMEH
Lietotājs
jaunais talants
125 atbildes forumā
Online: 5d 17h 4m
Redzēts 7. martā, 18:30
Pievienots, 2021. gada 29. novembrī, 19:48

~ Vārds: Jason

~ Uzvārds: Clear

~ Automašīnas marka, modelis, gads, specifiskās iezīmes: 2009 Audi A5 (zila krāsa, melni diski, tonēti logi, balti lukturi)

~ VIN: 822

~ Automašīnas atrašanās vieta, kad konfiscēja (pierādījumi): https://failiem.lv/f/7vypnat54 (ko es tur vairāk varu pierādīt kā tikai parādīt vietu no kurienes automašīna tikusi konfiscēta jau trīs reizes, visas reizes tieši viens parking spots, divas reizes samaksāju - vēlos kompensāciju, trešo reizi nemaksāšu, nomierinaties)

~ Sūdzība: Tātad jau trešo reizi šīs nedēļas laikā mana automašīna ir tikusi konfiscēta bez nekāda reāla iemesla, tā vienmēr atradusies vienuviet un tai ir pilnīgi visas atļaujas tur atrasties un būt. Iepriekš norādītajā vietā ir redzams stāvlaukums, publisks stāvlaukums kuram blakus atrodas mans īrētais dzīvoklis. Biju izlidojis no pilsētas uz divām dienām, atgriezos, auto ticis konfiscēts, tad pēctam aizbraucu uz darbu ar darba auto un kamēr esmu darbā automašīna tika konfiscēta, tagad vienkārši biju izgājis uz veikalu + nelielā pastaigā un automašīna atkal konfiscēta no vienas un tās pašas vietas, es šajā vietā, vienā noteiktā spotā parkoju savu automašīnu dienu pēc dienas, kapēc pēkšņi kādas problēmas? Kapēc neviens nav norādījis konfiscēšanas iemeslu? Kapēc es šeit nedrīkstu parkoties? Kur ir kāda zīme par parkošanās aizliegumu? Kapēc visas citas mašīnas netiek aizvilktas un stāv tur jau nedēļām ilgi?

Es vēlos pilna apjoma kompensāciju par abām pirmajām reizēm kad izpirku automašīnu par savu naudu - 4900$ apmērā (2x2450$) un saņemt savu automašīnu tagad no konfiscētavas bezmaksas. Man vairs nav naudas ko maksāt jums par šo murgu, man tiešām nav un uzskatu, ka tas ko darāt ir gaužām pretīgi un neprofesionāli no jūsu puses. Vairākkārt esmu mēģinājis ar jums sazināties, neviens no konfiscētājiem nevar pateikt kurš šo automašīnu ir konfiscējis un galu galā esmu nonācis pie situācijas kura piespiež mani adresēt manas sūdzības priekšnieku kantorim.

((

Šeit ir redzami logi ar to kā es pievienojos serverim un instantly atkal redzu, ka mana automašīna ir aizvilkta, jau trešo reizi no vienas vietas, no publiska stāvlaukuma pie kura atrodas mans dzīvoklis

* Connected! [MTA:SA Server 1.5.9 [GNU/Linux x64]]
Server FPS limit: 60
Server AC info: [Undisclosed]
REKLĀMA: ''AutoSprint Pte'' piedāvā kvalitatīvus mehāniķa pakalpojumus || Atrodamies aiz sex shop || Esam atgriezušies! 
| Tel: 640292.
 ** Personāžs izvēlēts kā [Jason Clear] **
► Spiežot F10 jums ir iespēja apskatīt savu personāža statistiku, un iespējams izmainīt uzstādījumu sadaļā.
► F5 - Paslēpt visus hud elementus, F2 - pirmās personas skats.
► Lai sazinātos ar administrāciju spied F1 vai raksti /report.
 *** Jauku spēlēšanu Jums novēl KICK administrācija! *** 
#9021 [SMS]: 1 jūsu auto ir konfiscēti. Dodieties uz LSAK, lai tos izpirktu.
--- Rapid Towingkonfiscēja tavu 2009 Audi A5 (owned by Jason Clear). ---

))

radiojuniors
Bijušais administrators
Soc-tīkli
radiojuniors
89 atbildes forumā
Online: 6d 1h 24m
Redzēts 2023. gada 16. jūnijā, 22:05
Pievienots, 2021. gada 29. novembrī, 19:52
0
post

Vienīgais ieraksts mūsu datubāzē par Jūsu auto.

 

UMEH
Lietotājs
jaunais talants
125 atbildes forumā
Online: 5d 17h 4m
Redzēts 7. martā, 18:30
Pievienots, 2021. gada 29. novembrī, 19:53
0
post

Kā jau iepriekš norādiju, pašlaik automašīna arī atrodas konfiscētuvē, jau trešo reizi ((ŠODIEN))

Pēdējo reizi rediģēja UMEH, 2021. gada 29. novembrī, 19:53.
radiojuniors
Bijušais administrators
Soc-tīkli
radiojuniors
89 atbildes forumā
Online: 6d 1h 24m
Redzēts 2023. gada 16. jūnijā, 22:05
Pievienots, 2021. gada 29. novembrī, 19:55
0
post

Pieļauju ka gļuks, atskaitēs nav citu ierakstu par Jūsu auto. :)

 

UMEH
Lietotājs
jaunais talants
125 atbildes forumā
Online: 5d 17h 4m
Redzēts 7. martā, 18:30
Pievienots, 2021. gada 29. novembrī, 19:55
0
post

Ko man darīt šajā situācijā?

radiojuniors
Bijušais administrators
Soc-tīkli
radiojuniors
89 atbildes forumā
Online: 6d 1h 24m
Redzēts 2023. gada 16. jūnijā, 22:05
Pievienots, 2021. gada 29. novembrī, 19:56
0
post

Gaidam administrācijas atbildi.

 

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2021. gada 29. novembrī, 19:58
0
post

Gaidam TLL Priekšnieka lēmumu.

 

Scrubs
Uzraugs
Biedrs
lvbrok
587 atbildes forumā
Online: 18d 21h 12m
Redzēts 15. maijā, 15:36
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 29. novembrī, 20:00
0
post

Lowaki velk kā grib un citiem jācieš, atlaist tll

UMEH
Lietotājs
jaunais talants
125 atbildes forumā
Online: 5d 17h 4m
Redzēts 7. martā, 18:30
Pievienots, 2021. gada 29. novembrī, 20:03
0
post

Vēlos piebilst, ka šajā brīdī automašīna vēl nebija mans īpašums, tikai vakar to iegādājos no cita cilvēka. Šodien tā tikusi 3x konfiscēta. Gaidu atbildi no priekšnieka, cerams manas divas izpirkšanas tiks atmaksātas, tagad dabūšu auto ārā bezmaksas

Pēdējo reizi rediģēja UMEH, 2021. gada 29. novembrī, 20:03.
sluker
Vadošais administrators
Frakciju komanda
38 atbildes forumā
Online: 9d 21h 7m
Redzēts 2023. gada 21. augustā, 18:26
Pievienots, 2021. gada 29. novembrī, 21:22
0
post

Šeit ir pierādījums, ka auto ir jākonfiscē, noparkots uz ceļa.

Ar cieņu, TLL vadība.

UMEH
Lietotājs
jaunais talants
125 atbildes forumā
Online: 5d 17h 4m
Redzēts 7. martā, 18:30
Pievienots, 2021. gada 29. novembrī, 21:29
0
post

(( tātad ir skaidri zināms tas, ka automašīnas no šī stāvlaukuma mistiski pārvietojas uz ceļa, es skaidri zinu, ka visas trīs reizes automašīnu novietoju attiecīgajā vietā, visu cieņu vilcējam par pierādījumu parādīšanu, bet ir vairāki cilvēki kas zina to, ka tieši mans auto visu laiku mistiski parādas atpakaļ konfiscētuvē kautvai to noparkoju tur kur vienmēr, saprotams, ka šī ir servera vaina, nav vaina tll, bet tikuntā, ko man darīt? es nevaru tik daudz samaksāt, esmu jau 4900$ atdevis dēļ šī glitcha kā arī tagad automašīna vēljoprojām atrodas konfiscētuvē un man nav pat tuvu vēl 2450$, lai to nomaksātu, palūkojoties tll atskaitēs ir redzams tas, ka es neesmu vienīgais ar šādu problēmu un automašīnas no šī stāvlaukuma bieži vien pazūd un parādas un kāda no netālu esošajiem ceļiem))

Pēdējo reizi rediģēja UMEH, 2021. gada 29. novembrī, 21:30.
Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 01. decembrī, 12:04
0
post

Auto tiks izpirkts, stāvēs pie TLL laukuma

Animated GIF

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0