bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Bana apelācijas
3
0
topic
[Liegums] Admiiiks vai arī AdmixXs
Admiiiks
Lietotājs++
Andža
306 atbildes forumā
Online: 13d 5h 2m
Redzēts 21. aprīlī, 22:27
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 26. novembrī, 16:56

 

Iesniedzot lieguma apelāciju

 

• Lai vieglāk izsekot līdzi izveidotajam saturam, tā nosaukumam ir jāatbilst šim formātam: 

[Liegums] Tavs lietotājvārds - Administrācijas locekļa lietotājvārds

Piemērs: [Liegums] yostu - GoblinX

*Gadījumos, kuros nerāda administrācijas locekļa lietotājvārdu rakstīt vienkārši [Liegums] Tavs lietotājvārds

• Atkārtotu apelāciju drīkst rakstīt ne ātrāk kā vienu nedēļu (7 dienas), pēc iepriekšējās apelācijas izskatīšanas.

 

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz apelāciju

Tavs lietotājvārds: Admiiiks vai AdmixXs

Tavs sērijas numurs:  Your serial is: BB529B4F3FEFF1C5F0B66E8D4AFD5FF4

Administrācijas locekļa lietotājvārds:  Nav zināms.

Liegumas saņemšanas datums/laiks: Iespējams šodien, bet arī nav zināms.

Lieguma saņemšanas iemesls:  Multi acc.

Komentāri: Tātad,vakar es saņēmu character kill. Pats biju visu izplānojis lai nomirtu un taisītu jaunu character, bet nu protams ir limits. Tad es izdomāju, kapēc neuztaisīt jaunu account, tā lai vismaz netaisītu liekus character. Vakar izveidoju un devos offline. Tagad vēlos pievienoties klāt serverī, bet rādas, ka man ir liegums. Un man characterus nedzēsīs ārā. Tapēc es nezinu risinājumu kā varu sākt jaunu roleplay no cita character. Protams ir mans piedāvājums, visu atstāt, kā ir, bet uzlikt history manus ajailus!

 

Ja uzskati, ka lieguma ilgums ir pārāk ilgs vai nepatiess, tu vari panākt izmaiņas iesniedzot pēc iespējas vairāk pierādījumus. Pastāv arī iespēja, ka ar savu darbību labu paskaidrojumu vai nožēlu liegums var tikt samazināts vai noņemts, atkarīgs no ilguma un vēstures.

Pēdējo reizi rediģēja Admiiiks, 2021. gada 26. novembrī, 16:56.




Gozmit
VIP
Bijušais foruma moderators
#soberAF
445 atbildes forumā
Online: 37d 22h 53m
Redzēts 30. martā, 00:38
Pievienots, 2021. gada 26. novembrī, 17:08
2
post

varēji uzprasit, lai izdzeš ckoto charu  :nez: 

 

šis links noderēs :D

 

te nekā nav

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2021. gada 26. novembrī, 20:24
0
post

unbanots, kad home būšu. 

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0