bilde ko parada kad esi afk par ilgu
6
0
topic
[LSPD]Sūdzība.
raivorijs
Biedrs
Avatārs
686 atbildes forumā
Online: 45d 5h 59m
Redzēts 21. martā, 23:28
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 19. novembrī, 15:19

JŪSU INFORMĀCIJA

 

VĀRDS, UZVĀRDS: Alfie Grant

ADRESE: NAV

TELEFONS: 709672

E-PASTS: agrant@kick.lv ((pm))

CITA SAZIŅAS IESPĒJA: nav

 

DARBINIEKA(-U) INFORMĀCIJA

 

PILNAIS VĀRDS: Wade Grey un Sarah Abawi

ŽETONA NR: Nepiefiksēju

PAKĀPE: Ja pareizi dzirdēju, seržants

KOMENTĀRI: Nav

 

INCIDENTA INFORMĀCIJA

 

INCIDENTA DATUMS:26.novembris, 2021. Gads.

INCIDENTA LAIKS:ap 14:50

INCIDENTA VIETA: Market place, pamests bendzīntanks

SŪDZĪBAS DETAĻAS: Tātad ar savu priekšnieku Daniel devāmies izbraukumā ar viņa auto, es sēdēju blakus. Danielam saslodēja auto tieši brīdi, kad policisti to redzēja, pēc kā sekoja apturēšana kuras laikā abi ar Danielu bijam mierīgi un visu klausijām, līdz brīdim kad parbaudijuši info, policisti naca atpakal. Man palūdz izkāpt no auto, kautkad es biju galīgā nesaprašanā, jo ieprieks neesmu ticis apturēts vai aizturēts. Man apgalvoja, ka esmu aizturēts par izvairīšanos no miera uzturētāja, kautgan ne mūzam neesmu bēdzis, jo man nav iemesla, neesmu neko nelegalus lietojis. Vairākad reizes jautāju, lai man uzrāda pierādijumus, ko noignorēja un teica: Da nē, viss pareizi   Nonākot cietumā atkartoti jautaju pierādijumus, ko noignorēja un ieveda mani kamerā.

    Ne reizi mūžā neesmu bēdzis, nesaprotu kāds ar to sakars. Policisti iespejams vēlas mani apcietināt nezinamu iemesmu dēļ, jo nevēlējas uzrādīt pieradijumus. Pieminot kautkādu Adam, teica, ka viņš nekad nekļūdas. Piedod, atvaino, bet katram mūžā ir gadijies kļūdīties. Iespējams, kamer biju ārpus pilsētas kāds ir uzlauzis manu auto, kautgan pēdas no tā nav bijušas, noteikti radies kāds parpratums.

PIERĀDĪJUMI: Par pieradijumu nerādišanu noteikti var dzirdet un redzēt bodycam

 

 

Pēdējo reizi rediģēja raivorijs, 2021. gada 19. novembrī, 15:41.

 

CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 15m
Redzēts 27. aprīlī, 20:16
Pievienots, 2021. gada 19. novembrī, 16:23
0
post

((Kādēļ vispār vienam no policistiem ir seriāla tēla vārds un uzvārds?))

Pēdējo reizi rediģēja CarD, 2021. gada 19. novembrī, 16:23.

Freimis
Lietotājs
Freimis
75 atbildes forumā
Online: 5d 6h 53m
Redzēts 16. martā, 21:12
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 19. novembrī, 16:26
0
post

((Labs Serials tho, The Rookie, ngl))

Kiwix
Bijušais administrators
@pump_upp - best crypto p...
257 atbildes forumā
Online: 23d 0h 5m
Redzēts 2023. gada 13. decembrī, 17:46
Pievienots, 2021. gada 20. novembrī, 15:35
0
post


   Lietas sērijas kods: IA-101521-03      

SŪDZĪBAS ATBILDE
Sūdzība ir pieņemta un ir uzsākta dienesta izmeklēšana.

 

Sveicināti cienījamais Alfie Grant. Mēs rakstam Jums sakarā ar Jūsu iesniegumu, kurš ir vērsts pret policijas seržantu Wade Grey un kapteini Sarah AbawiIekšlietu grupa ir pieņēmusi iesniegumu un uzsākusi incidenta izmeklēšanu. Ja izmeklētājiem būs nepieciešams sazināties un uzdot papildus jautājums, ar Jums sazināsies pa norādīto tālruņa numuru. Iekšlietu divīzija izmeklēšanu veic smalki un cieši, tādēļ izmeklēšana var ieilgt vairākas dienas, esam pacietīgi.

Novembris, 20.; 2021
San Andreas Publiskās Drošības Departaments
Iekšlietu divīzija

100 Central, 1st Street, Los Santos, SA 90012

Kiwix
Bijušais administrators
@pump_upp - best crypto p...
257 atbildes forumā
Online: 23d 0h 5m
Redzēts 2023. gada 13. decembrī, 17:46
Pievienots, 2021. gada 21. novembrī, 12:51
0
post

 

Lietas sērijas kods: IA-101521-03   

SŪDZĪBAS ATBILDE

LIKUMĪGAS

 

Sveicināti cienījamais Alfie Grant. Mēs rakstam Jums sakarā ar Jūsu iesniegumu, kurš ir vērsts pret policijas seržantu Wade Grey un policijas kapteini Sarah Abawi Iekšlietu grupa ir ziņojusi Jums par sūdzības pieņemšanu un par dienesta izmeklēšanas uzsākšanu. Steidzamies Jūs informēt, ka sūdzība ir tikusi apstiprināta un lietas incidents ir ticis izmeklēts Iekšlietu grupā. Iekšlietu grupas lēmums ir atzīt sūdzību par nepatiesu.

Datubāzē bija aktīva Alfie Grant meklēšana par pārkāpumu (4)12. IZVAIRĪŠANĀS NO MIERA UZTURĒTĀJA. Abi darbinieki pildija savus darba pienākumus un tāpēc tika veikts Alfie Grant arests.

Novembris, 8.; 2021
San Andreas Publiskās Drošības Departaments
Iekšlietu divīzija

100 Central, 1st Street, Los Santos, SA 90012

Lietotāji skatās šo tēmu: 0