bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
19
1
topic
[uzraugs] sippa
sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2021. gada 13. novembrī, 23:44

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ + ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ + ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [- ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ +]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [+]

Anketa

Tavs vārds:  Dairis

Iepriekšējie nickname:  Middnes,Melnaisdelfins, sippa.

Tavs vecums: 20

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:Jamal_Naeem- Exotic City BoyZ 1226

Pieredze kā Gamemaster: tikai un vienīgi KICK un PLAYHARD.

Pieredze Roleplay jomā: Var teikt, ka savu pieredzi es ieguvu playhard.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Šo sezonu neviens pārkapums. 

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): Viss pa nullem.

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Servera labā, būdams GameMaster's es spēšu uzturēt kārtību starp spēlētājiem, noteikumu pārkāpējiem, attiecīgi arī sodīt vainīgos vai izteikt savu profesionālo viedokli kad rodas kādas konflikta situācijas starp spēlētājiem, spēšu arī apmācīt roleplay pamatus, kas būtu termini un elementārā /me un /do komandas pielietošana roleplay situācijās, spēšu izteikt savu profesionālo viedokli dažādās savādākās situācijās kas ir vairāk iesaistīta personāžā un tā attīstībā. Ja spēlētājam ir tāda vēlme, es viņu varēšu arī ievest pašā ''personāža pasaulē'', apspriest šo tēmu - viņa vēlamo personāžu un kopā izsecināt kā var veikt labāku personāža attīstību kopumā. Daudzi spēlētāji nemaz nedomā par šo te ''personāža pasauli'' un viņiem primārais ir citas lietas nevis pati attīstība, savukārt ir arī cilvēki kas vienkārši to nepieprot, BET vēlētos izprast, iemācīties. Es viņiem spēšu palīdzēt šajā jautājumā. Es esmu tāds cilvēks, kas labprāt palīdzētu cilvēkam iemācīties roleplay, /ja viņam ir interese to darīt/, man piemēram, nepatiktu strādāt ar cilvēku kas neizrāda jebkādu iniciatīvu vai interesi pret to, ko es daru un pret to, kas viņam būtu jāzin. Es arī ārpus GameMaster amata bieži vien palīdzu cilvēkiem ar ieteikumiem, labojumiem, iesaku ko labāk darīt un ko labāk nedarīt, ko darīt pareizāk nekā šobrīd tas tiek izdarīts.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Ja saņemšu GameMaster  pacentīšos pieiet pie visa ļoti nopietni un vairs neākstīšos kā iepriekš. Būšu ļoti atbildigs sastāva biedrs, darīšu visu, lai uzlabotu spēlētajiem kaut kādas zināšanas, lai uzlabotu kopējo situaciju iekš serverī, pamācīšu spēlētajiem kā pareizi rīkoties situācijas. Ir brīži, kad cilvēkiem iet pretīm un mēģinu viņiem dot ieteikumus/pamācības ap nelegālo/legālo pusi, lai viņi vismaz kaut ko mēģina saprast. Mani motivē tas, ka zinu gamemastera pienākumus un neesmu šeit nekāds jauniņais, tādēļ man nekādas apmācības nav vajadzīgas un zinu savus pienākumus. Noteikumi ir lai to ievērotu, nevis, lai viņi tur būtu. Piesakos, jo tagad ir parādijies brīvais laiks un varu mēģinat varbūt palīdzēt, ja ir nepieciešami Uzraugi. 

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā.

KasParNa*uj?
Meitene zeltene
34 atbildes forumā
Online: 13d 22h 12m
Redzēts 20. februārī, 00:01
Pievienots, 2021. gada 14. novembrī, 15:32
1
post

Laikam jau jāsaka PAR , erpot māki, skatoties uz sceeniem. 

Pēdējo reizi rediģēja KasParNa*uj?, 2021. gada 14. novembrī, 15:32.
RavenS
Biedrs
509 atbildes forumā
Online: 35d 6h 38m
Redzēts 2022. gada 28. decembrī, 23:07
Pievienots, 2021. gada 14. novembrī, 15:34
0
post

Fakts ir fakts, bet kam tev tas vajadzīgs? Diezgan rēcīgi, persona par sevi jau safe, bet nu khm. zaļā gaisma brāl

Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2021. gada 14. novembrī, 15:37
0
post

Ielikšu par, tikai tā iemesla dēļ, ka reāli pietrūkst zinošu galvu iekš nelegālo frakciju menedžmenta, ceru, ka nebūs kā visas citas reizes. gl 


dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 00:11
Pievienots, 2021. gada 15. novembrī, 19:38
0
post

Došu par, jo kā @Kapracis minēja ir nepieciešami zinoši un pieredzējuši nelegālo frakciju menedžmenta biedri, tikai māc aizdomas ka nebūsi aktīvs, bet tā jau nav ko sliktu teikt, veiksmi!

 

 

marats
VIP
420 atbildes forumā
Online: 51d 3h 40m
Redzēts pirms 9 stundām
Pievienots, 2021. gada 15. novembrī, 19:48
0
post

viennozīmīgi labāks kandidāts kā tagadējie un nesen pieņemtie. par

uravnobeshen
VIP
Bijušais administrators
452 atbildes forumā
Online: 41d 18h 32m
Redzēts 11. aprīlī, 14:01
Pievienots, 2021. gada 15. novembrī, 19:55
0
post

jeegas nekaadas, bet nu doshu par.

gxngmember
Lietotājs
Atzīts RP`eris
123 atbildes forumā
Online: 6d 4h 11m
Redzēts 21. februārī, 22:45
Pievienots, 2021. gada 15. novembrī, 21:03
0
post

bazara nav, par.

MaryJane
Uzraugs
219 atbildes forumā
Online: 6d 8h 13m
Redzēts 24. martā, 21:37
Pievienots, 2021. gada 18. novembrī, 06:49
0
post

ofc, par.

ForesT
Lojālais lietotājs
Lietotājs++
Rafaello, Rapapiņš
145 atbildes forumā
Online: 7d 22h 46m
Redzēts 2022. gada 25. decembrī, 22:27
Pievienots, 2021. gada 18. novembrī, 12:19
0
post

Ja jau tik labas atsauksmes tad jau likšu par

HENKONZ
Lietotājs+
kjubs
124 atbildes forumā
Online: 6d 20h 3m
Redzēts 2022. gada 05. janvārī, 16:16
Pievienots, 2021. gada 18. novembrī, 12:40
0
post

Tevi nepazīstu bet skatoties uz taviem ssiem rpot māki tātad lieku

 

par

''Once you’ve raced, you never forget it…and you never get over it.''

 

 

 

Ekskluzīvais
Lietotājs
Kristish
203 atbildes forumā
Online: 8d 13h 7m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 15:59
Pievienots, 2021. gada 18. novembrī, 13:23
0
post

Ja visi tad visi. PAR.

 

братва из ЛС.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2021. gada 18. novembrī, 14:50
0
post

Pieņemts, visu svarīgo informāciju nosūtīšu tev privāti. 

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0