bilde ko parada kad esi afk par ilgu
1
0
topic
[EMS] Darwin Rosenberg
callmedsbitch
Lietotājs
1 atbildes forumā
Online: 8h 27m 27s
Redzēts 2021. gada 02. decembrī, 21:01
Pievienots, 2021. gada 13. novembrī, 16:41

1. PERSONĪGĀ INFORMĀCIJA

1.1 Uzvārds: Rosenberg
1.2 Vārds: Darwin
1.3 Otrais vārds: -
1.4 Tālruņa numurs: 871976
1.5 Dzimšanas datums: 27.07.1995
1.6 Dzimums | Vīrietis [+]  ;  Sieviete [-]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]
1.7 Adrese: 2416 Mason Street, Idlewood
1.8 Pilsēta: Los Santos
1.9 Štats: San Andreas
1.10 Pilsonība:
 Esmu ASV pilsonis [+]
 * Esmu ASV teritorijā dzīvojošs ārvalstnieks un esmu pieteicies uz uz pilsoņa statusu [-]
* Neviens no iepriekš minētiem [-]

1.11 Rase:
  Baltādainais [-]
  Melnādainais/Afroamerikānis [+]
  Meksikānis/Latīņamerikānis [-]
  Aziāts [-]
  Cits: 

1.12 Svars (kg): 86
1.13 Augums: 1.83


2. IZGLĪTĪBA

2.1 Esmu absolvējis valsts vidusskolu, ko akreditējusi aģentūra, kas atzīta par ASV Izglītības ministriju [-]
2.2 Esmu saņēmis(-usi) vispārējās izglītības diplomu vai ekvivalentu Amerikāņu institūtā. [-]
2.3 Esmu absolvējis ASV vidusskolu vai ekvivalentu, bet esmu saņēmis (-usi) 2 gadu (asociēto) vai 4 gadu (bakalaura) grādu koledžā vai universitātē, ko akreditējusi aģentūra, kas atzīta par ASV Izglītības ministriju. [+]
2.4 Nekas no iepriekš minētajiem [-]


3. PAGĀTNES PĀRBAUDE

3.1 Man ir tīrs sodāmības reģistrs [+]
3.2 No San Andreas Štata miera uzturētājiem esmu saņēmis soda izrakstus, brīdinājumus vai aizrādījumus par Ceļa Satiksmes Noteikumu pārkāpumu, kurus esmu apmaksājis vai apstiprinājis tiesas priekšā. [-]
3.3 Esmu stājies likuma priekšā par veiktajiem pārkāpumiem, kurus man ir izvirzījuši San Andreas Štata miera uzturētāji. Esmu ticis apsūdzēts un esmu vai nu apstiprinājis apsūdzības tiesas priekšā, vai tiesas zālē pasludināts par vainīgu. [-]


4. DARBA VIRZIENS

4.1 Vai esat iepazinušies ar katra atzara un amata darba pienākumiem? Jā [+]  ;  Nē []
4.2 Kāds ir Jūsu izvēlētais karjeras uzsākšanas amats San Andreas Štata Publiskās Drošības Departamentā?

IEĶEKSĒT TIKAI VIENU NO 6 PIEDĀVĀTAJIEM

* Viens atzars - Štata Policija [-]
* Viens atzars - Paramediķis (EMS) [+]
* Viens atzars - Ugunsdzēsējs (EMR) [+]

* Apvienot atzaru Štata Policija ar atzaru Paramediķis (EMS)  [-]
* Apvienot atzaru Štata Policija ar atzaru Ugunsdzēsējs (EMR)  [-]
* Apvienot atzaru Paramediķis (EMS) ar atzaru Ugunsdzēsējs (EMR)  [+]


5. PERSONĪGĀ ESEJA

5.1 Kāpēc jūs vēlaties karjeru Publiskās Drošības Departamentā?Turklāt kāpēc Jūs esat īstais kandidāts Jūsu izvēlētajam  amatam? (200 vārdi):

Jau kopš jaunākiem gadiem mana dzīve ir saistīta ar medicīnu. Viss sākās kad gāju uz savu sapni kļūt par profesionālu ķinologu. Man bija burvīgs draugs/suns vārdā Marleys kurš diemžel viņa 7 gadu vecumā saslima ar babeziozi. Marleys man bija ļoti dārgs un es atmetot savu ķinologa sapni, devos strādāt, lai nopelnītu naudu zālēm. Bija jādur daudz šprices, jābaro tabletes ko viņš pretojās ēst, bet tomēr gada laikā viņš pieveica slimību un palika ar mani. Šī ilgā laika gaitā tikmēr ārstēju Mārleyu, sapratu cik tas ir patīkami glābt kāda dzīvību un apdomāju ideju studēt medicīnu, tā arī es tiku līdz Bostonas universitātes absolvēšanai, kā viens no labākajiem studentiem. Šobrīd Esmu pārvācies uz jaunu dzīvesvietu LosSantosā kur biju domājis uzsākt jaunu dzīvi un varbūt pat izmēģināk sevi savādākā jomā, bet nu re, tomēr arī viss kas sāk notikt te, mani stumj uz domu iet atkal strādāt par mediķi. LosSantos ir burvīga pilsēta ar skaistiem skatiem, daudz izklaidēm, bet... Kā katrā pilsētā šeit arī ir tumšā pilsētas puse un tā kā man nebija pietiekošs budžets lai iegādātos dzīvokli pilsētas centrā, nopirku privātmāju Idlewood rajonā. Varbūt dienas divas atpakaļ es braucu mājās no sporta zāles un pamanīju ceļa malā guļam kādu savainotu vīrieti gados. Es nekavējoties piestāju ceļa malā un tūliņpat izsaucu neatliekamo palīdzību, paziņojot ka vīrietis ir sašauts. Cenšoties apstādināt asiņošanu bija pagājušas jau 5 minūtes un neviens netika ieradies, par laimi man mašīnā stāvēja neliela aptieciņa. Es uzmanīgi dezinficēju vīrieša rētu, izvilku lodi kā arī aizšuvu rētu uz vietas, bet joprojām neviens nebija ieradies uz notikuma vietu. Tajā brīdī es sapratu, ka pilsētā ir nepietiekoši mediķu un varētu uzņemties atbildību lai vairāk apmeklētu tumšo pilsētas pusi, kā nekā tur visvairāk notiek briesmīgas apšaudes, kautiņi, narkotiku pārdozēšana utml.

Iepriekš biju strādājis tikai vienā slimnīcā '' Massachusetts General Hospital '' Bostonā, kur tiku atzīts par vienu no labākajiem ārstiem, līdz šai dienai manās rokās nav aizgājusi neviena dzīvība, tagad esmu gatavs parūpēties par LosSantos iedzīvotāju veselību.


6. (( ĀRPUS TĒLA INFORMĀCIJA )) 

6.1 Vārds: Steve
6.2 Vecums: 21
6.3 Dzimums | Vīrietis [+]  ;  Sieviete [-]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]
6.4 Cik ilgi spēlējat lomuspēli? 4 gadi ar pārtraukumiem.
6.5 Cik ilgi spēlējat MTA KICK RP projektu? pēdējie 2 vai 3 gadi, arī ar pārtraukumiem.
6.6 Vai esat bijis LSPD/LSSD/PDD frakcijā kopš 2020.gada Oktobra?: Jā [-]  ;  Nē  [+]
6.6.1 Ja, jā miniet personāžus un/vai apstiprinātu anketas link:
6.7 Vai spēsiet izmantot Teamspeak 3 programmu? (Obligāts priekš Štata Policijas pārstāvjiem, EMS un EMR nav obligāts bet ir vēlams) Jā  [-]  ;  Nē [+]

Pēdējo reizi rediģēja callmedsbitch, 2021. gada 14. novembrī, 12:21.
Kiwix
Bijušais administrators
@pump_upp - best crypto p...
257 atbildes forumā
Online: 23d 0h 5m
Redzēts 2023. gada 13. decembrī, 17:46
Pievienots, 2021. gada 15. novembrī, 23:26
0
post


 

Cienījamais kandiāt Darwin Rosenberg vēlamies Jūs informēt par Jūsu aplikācijas statusu.

 KANDIDĀTA ANKETA - PIEŅEMTS

Paldies, ka pieteicāties San Andreas Publiskās Drošības Departamentam, Štata Policijas Virsnieka amatam. Mēs esam rūpīgi izvērtējuši jūsu pieteikumu, ņemot vērā San Andreas Publiskās Drošības Departamenta vispārējos drošības standartus. Pamatojoties uz Jūsu sniegto informāciju,  Jūsu pieteikums ir atzīts par atbilstošu standartam, un tagad tas tiek nodots Apmācību Nodaļai, tālāko procedūru nodrošināšanai.

Kamēr Apmācību Nodaļa nodrošina departamenta iekšējās politikas īstenošanu, Jūsu pienākums ir sazināties ar Departamenta Rekrutācijas un Apmācības divīzijas pārstāvjiem un noskaidrot Jums abiem apmierinošus laikus, lai veiktu interviju. Intervija ir obligāts posms lai Jūsu anketa tiktu tālāk izskatīta Apmācību Nodaļā un Jūs tiktu informēti par Akadēmijas datumiem un laikiem.

 

Novembris, 15, 2021.
San Andreas Publiskās Drošības Departaments
Rekrutācijas un Apmācības Divīzija

Rekrutācijas un Apmācības Divīzijas pārstāvis
 Chief of PDD, Dylan Bezos

Los Santos, 2307 Commerce, Central Ave., Recruitment division

Lietotāji skatās šo tēmu: 0