bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
4
4
topic
[GameMaster] SPCER420 jeb Žanis.
GhostSpocer
Lietotājs
17 atbildes forumā
Online: 1d 7h 56m
Redzēts 2021. gada 14. decembrī, 00:23
Pievienots, 2021. gada 10. novembrī, 10:08

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [X]
• Esmu aktīvs/-a forumā [X]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [X]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [X]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [X]


Anketa

Vārds: Žanis

Vecums: 20

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): Tas pats.

Izveidoto personāžu saraksts:  Muhhamad Rahul Shubham (140H)

Pieredze šāda veida amatā: Nav bijusi pieredze, taču esmu gatavs iemācities visas vajadzīgas komandas.

Pieredze lomuspēles jomā:  Esmu spēlejis daudzos serveros, nu jau pieredze apmēram deviņi gadi. Personīgi atveidoju nelegālo lomu spēli, protams esmu atveidojis arī dažādus legālos tēlus. Domāju ka man ir pietiekami liela pieredze un spēšu padalīties ar to, ar citiem.

Servera /history ekrānšāviņš:  https://imgur.com/37LKGMe 

Motivācijas vēstule: Visiem atkārtoti Sveiki, nu jau pagājis ļoti ilgs laiks kā vēlos pieteikties par GM. Tad nu sāksim: Esmu pietiekoši apguvis lomu spēli, varu atšķirt kas ir kas, esmu cilvēks ar augstu atbildības sajūtu, kā arī spēšu risināt situācijas kurās ir vajadzīgs kāds no augstāk stāvošiem. 

Centīšos palīdzēt ikvienam kurš nonācis Ingame grūtībās, kā arī uzlabot šī komūna RP līmeni. Esmu gatavs uzņemties šo atbildības sajūtu,esmu gatavs pildīt savus pienākumus un darīt to, kas nepieciešams, lai es spētu būt noderīgs kā Game Master. Noteikti nesodīšu nevienu bez iemesla, kā arī centīšos pēc iespējas mazāk sodīt, vairāk mācīšu visus jauniņos un tos kas joprojām nesaprot kā pareizi japielieto komandas /do un /me. Serveri spēlēju jau vairākus gadus ar pauzēm protams un vienmēr ir sastopami spēlētāji, kuri nav apguvuši RolePlay pamatus vai arī ir vienkārši nonākuši pie tā, ka viņiem joprojām nav saprotams kas ir jādara..Šajā sezonā esmu pamanījis ka tiešām lielai daļai derētu pamācīt, kā pareizāk un sakarīgāk atveidot Lomu spēli.

Spēju atrast kompromisu jebkurā situācijā. Apzinos man nav bijusi pieredze tieši pielietot komandas, taču nebaidīšos pajautāt to kādam no administrācijas kā arī noteikti esmu gatavs mācities.  Vēlos parādīt cilvēkiem to ka RolePlay nav tikai RShaul un autobusu vadītājs un vienkārši tizla naudas fermošana.

 Es nevēlos būt iedomīgs par savām Rp prasmēm bet es uzskatu ka šis amats ir piemērots man jo tiecos uz atīstību un labāku Roleplay līmeni, gribu lai šis serveris ir par soli tuvāk visiem zināmajam LSRP līmenim.

Piekrītu ir bijušas situācijas kurās neesmu bijis korekts, taču esmu gatavs mainīt nepareizo iespaidu.  Daudzi zin mani un noteiki kāds varēs liecināt ka māku erpot un lielakoties cenšos erpot cik vien dudz tas ir iespējams. Galu galā ceru ka dosiet man to iespēju iemācit, paskaidrot cilvēkiem un loģiski arī pierādit sevi. 

Tad nu pēdējais šeit būss neliels fragments kā iesaistos ar HandlexY izveidoto F3, īsi sakot neliels rp ar biedriem-https://mta.kick.lv/forums/topi…a-kai/?page=3/

                                                                                                                          Ar cieņu Žanis. 

Pēdējo reizi rediģēja GhostSpocer, 2021. gada 10. novembrī, 13:30.
HandlexY
Bijušais administrators
242 atbildes forumā
Online: 17d 15h 35m
Redzēts 2023. gada 21. oktobrī, 13:10
Pievienots, 2021. gada 10. novembrī, 10:47
0
post

Zinkā ir, ja replayam var būt gm's un kaut kāda konfsicētājam, tad es neredzu nevienu iemeslu likt pret. 

Es lieku par, jo džeks arī bez dzīves, ic nekad nav atteicies erpot, nu vismaz ko manas acis ir redzējušas.

Un, ja reiz izdara sūdu, akjēziņ 3 sekundes un zaļais štampogs vairs nav, i vsjo. Peaciņš, draugi.

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts Vakar, 20:54
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 10. novembrī, 10:47
12
post

Nē, jo tu neesi Žanis Metropole @Commands

Kas tu nahui esi ? 

RainersK
Lietotājs++
263 atbildes forumā
Online: 39d 7h 44m
Redzēts 18. martā, 09:52
Pievienots, 2021. gada 10. novembrī, 10:57
0
post

Īsti nepateikšu vai spētu iemācīt lomuspēli kādam jaunpienācējām - iesācējām, bet pats diezgan labi rubī fišku RP jomā. Aktivitāte in-game arī ir, tapēc dodu tev PAR. Vienīgais, kas mani mulsina ir tas, ka forumā esi reģistrējies 2019.gadā, taču tavs profils ir tukšs - ne topiku, ko apskatīt, nekā. 

cjoma
Lietotājs
229 atbildes forumā
Online: 10d 3h 46m
Redzēts 15. martā, 17:53
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 10. novembrī, 10:58
0
post

PAR

Cik tevi es esmu redzējis  IC,tu arī vienmēr esi iekš tēla un rpo,neesmu redzējis,ka tu vispār OOC runātu kādreiz.

qtecc1
Servera administrators
Frakciju komanda
Lāc1s
86 atbildes forumā
Online: 4d 19h 43m
Redzēts 22. martā, 15:17
Pievienots, 2021. gada 10. novembrī, 11:02
0
post

Nu Žani... ko lai saka.

Saku uzreiz. Es esmu KATEGORISKI PRET.

Rp līmenis, Tev ir ļoti labs, to es neapšaubu. TAČU:

1. Balstoties uz vakardienas situāciju... man nav vārdu, ka vēl raksti pietiekumu uz spēles pārzini. Tevi IC veidā apzog, saki, ka NEE, viss bija sarunāts OOC, neko nezinu. Iesūtu visus pierādījumus, tāpat saki savu, kaut 4 administratori (es, tec9,lsd, jitzie) Tev saka, ka viss bija pēc noteikumiem un taisnība ir manā pusē. Tu tāpat cuto situāciju, tikai, lai nepazaudētu pāris tūkstošus IC naudas. Vecīt, ar tādu attieksmi es nevēlos redzēt Tevi ar zaļu nickname. Nosēdējām ar Tevi veselu stundu. Un Tu tāpat saki vienu un to pašu. Kauns.

2. Ir tāda lieta, ka visulaiku man pmos (2021-11-04 00:27:17 Ziņa no (64) Muhammad Rahul Shubham (Spocer420): brālen salabosi?) met ka Tev ir nepieciešamība salabot. ES uzskatu, ka Tu, statusu lietosi, TIKAI savām vajadzībām, un ļoti šaubos vai Tu kādu gribēsi vispār kādu apmācīt. Pirmos piecus varbūt jā, pēc tam jau vairs nē.

Kā jau vēlreiz minu, Tev administrācijas sastāvā, darīt NAV ko.

 

Pēdējo reizi rediģēja qtecc1, 2021. gada 10. novembrī, 11:02.

:slinkis:

heii55
Bijušais administrators
tec9
40 atbildes forumā
Online: 3d 0h 21m
Redzēts 15. februārī, 22:02
Pievienots, 2021. gada 10. novembrī, 11:17
0
post

Savā pieteikumā tu mini "Spēju atrast kompromisu jebkurā situācijā." - Vakardienas situācijā neko tuvu nemaniju, jo veselu stundu turēji savu uzņemto kursu, ka neesi vainīgs, kaut tika pasaukti divi admini no malas, kuri apgalvoja pavisam pretējo. Protams, nevaru no vienas situācijas tevi godīgi novērtēt, bet uzskatu ka situācija bija diezgan nopietna.

Tavu rp neapšaubu, tam tiešām nav ne vainas, bet domāju ka tava stūrgalvība traucētu tev kā uzraugam dot objektīvu viedokli/lēmumu spēlētājam, tapēc no manis būs pret.

 

Scrubs
Uzraugs
Biedrs
lvbrok
587 atbildes forumā
Online: 18d 21h 11m
Redzēts 20. aprīlī, 00:21
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 10. novembrī, 11:18
0
post

cau cau, te atkartoti raitis, kas nekad nebus raideris. Tātad apskatot tavu pietiekumu, varu secināt, ka esi pokemons, domajot ka teksts izskatās labāk, ka viss ir ar Bold'u. 

Iekš spēles esi redzēts bieži, Jitzijs v2, bezdzīvaina radība.

Ari paskatoties uz smuko @qtecc1 tekstu, var saprast kas par fruktu esi. 

Nonākot pie slēdzina, es personīgi nevēlos redzēt tevi kā Džitsija kolēģi. ANTI-DEPRESANTI.

 

 

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts 26. aprīlī, 12:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 10. novembrī, 12:00
0
post

Čau Žani! Esmu saticies ic ar tevi viss normāli jā, bet īsti nezinu kas Tu esi. Būšu pagaidām neitrāls.


Tējaaa
#soberAF
Teeja
494 atbildes forumā
Online: 48d 22h 56m
Redzēts 19. martā, 10:43
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 10. novembrī, 12:07
0
post

Čau,kāpēc gan nē? Kā Handlexijs teica,ja jau TLL fujaks var būt GM,tad to visi spēj izdarīt.Ar tevi ir erpots daudz,var teikt pat ļoti daudz,nekad nav bijušas nekādas domstarpības.Erpot māki,pamācīt fujakus arī mācēsi.Dodu PAR! Veiksmi vecīt!

 

 

 

ps. Flecer piss suud haha!

 

Sardze
Lietotājs++
Pasākumu Komanda
Papucītis
224 atbildes forumā
Online: 7d 19h 16m
Redzēts 2022. gada 06. augustā, 00:51
Pievienots, 2021. gada 10. novembrī, 12:22
0
post

Nezinu, esmu saticis tevi IC, bet kā fūzi nepazīstu, pieteikums glīts, bet skatoties uz tagadējajiem gmiem, reāli, kas kko dara ir Jitzijs, Replays ar to Grant viskija pudeli , pat nezin kā reportu paņemt. Esi pacenties, bet nu pret jau nelikšu, ja darbu iegūldi un centīsies kā Jitzijs, PAR, veiksmi.

 

sukamaniramurs
Lietotājs
163 atbildes forumā
Online: 35d 22h 2m
Redzēts 27. aprīlī, 14:15
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 10. novembrī, 12:31
0
post

Aktīvs serverī ļoti esi, pieteikums glīts, ic daudz esmu ar tevi rpojis. PAR.

Jitzie
Foruma Moderators
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Discord Moderators
Sanity
1178 atbildes forumā
Online: 158d 15h 53m
Redzēts 23. aprīlī, 00:01
Pievienots, 2021. gada 10. novembrī, 12:58
0
post

Nu, tātad. Ļoti mulsina vakardienas situācija, kur tu pa visām varītēm mēģināji pierādīt savu taisnību kuras tev nebija, ļoti strīdīgs cilvēks, RP tev ir neapšaubāmi labs, bet nedomāju, ka tu ar saviem nerviem spēsi apmācīt kādu, kas ir pirmo reizi atvēris tādu fīču kā MTA.

Šoreiz palikšu neitrāls par cik tev zināšanas ir, bet stirpi jāpiestrādā pie nerviem, kas tev bieži vien baigi netur...

Pēdējo reizi rediģēja Jitzie, 2021. gada 10. novembrī, 13:04.

raivorijs
Biedrs
Avatārs
686 atbildes forumā
Online: 45d 5h 59m
Redzēts 21. martā, 23:28
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 10. novembrī, 13:32
0
post

Godīgi sakot, uz ielas neesi sastapts, bet atsauksmes ir labas. 

Vienigi palasot komentārus, nepatika vakardienas situacij(spriezu pec komentariem augstak).

Teikšu PAR , lai jau puika izmēģina, kā tas ir.

 

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2021. gada 10. novembrī, 13:39
0
post

qteec1 un heii55 paldies par saviem komentāriem,

slēgts. 

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0