bilde ko parada kad esi afk par ilgu
6
0
topic
Sūdzība par seržantu Adam Fred Astaire
Dawitos
Lietotājs
74 atbildes forumā
Online: 4d 6h 13m
Redzēts 2021. gada 07. decembrī, 20:23
Pievienots, 2021. gada 04. novembrī, 21:12

JŪSU INFORMĀCIJA


VĀRDS, UZVĀRDS: Kaspars Vitjuks
ADRESE: Kenedy Ave
TELEFONS: 350010
E-PASTS:kasparsvitjuks@gmail.com (pm)
CITA SAZIŅAS IESPĒJA: nav

DARBINIEKA(-U) INFORMĀCIJA


PILNAIS VĀRDS: Adam Fred Astaire
ŽETONA NR: -
PAKĀPE: Seržants
KOMENTĀRI: Iedomīgs

INCIDENTA INFORMĀCIJA


INCIDENTA DATUMS: 04.11.2021
INCIDENTA LAIKS: kaut kur ap 19:45
INCIDENTA VIETA: Idlewood Gas Station
SŪDZĪBAS DETAĻAS: Es braucu uzpildīties uz IGS, braucot aizdomājos un kājai paliekot smagākai nospiedās gāzes pedālis, kad tiku lūudz DUS es spiedu pa bremzē, uzspiežot par stipru priekšējie riteņi nobloķējās un griežot līkumā izslīdēja aizmugure. Iebraucot DUS uzpil'dities policijas virsnieks ieslēdza bākugunis. Kad uzpildijos izbraucu ārā un nostājos malā. Iedevu dokumentus, pēc laika mani aizturēja, pārmeklēja, ielika kruīzerā un aizveda uz cietumu. Braucot viņš man teica ka tieku iesēdināts par ātruma pārkāpšanu, agresīvu braukšanu un  civilpersonu apdraudēšanu. Beigās paliku bez tiesībām, tiku cietumā un dabuju 13 tūkstoši sodu. Vai tas ir normāli ka man uzliek par īstenībā nieku tik lielu sodu, atņem tiesības un vēl ieliek cietumā. Prasot policijas virsniekam lai nosauc pantu, viņš klusēja. Vēlos kompensāciju par to ka man iedeva tik lielu naudas sodu.
PIERĀDĪJUMI: https://imgur.com/a/bV1hDhn



(Lūdzu aizpildiet sūdzību pilnīgi, iekļaujot vārdus, vietas, lokācijas, lieciniekus un jebkuru citu informāciju, kas var palīdzēt izmeklēt Jūsu sūdzību. Ja darbinieku vārdi nav zināmi, izskaidrojiet kā darbinieks izskatijās. Pievienojat pierādijumus, ja iespējams.Ja pierādījumi netiks uzrādīti, sūdzība var netikt pieņemta un var netitk pakļauta izmeklēšanai.)

Kiwix
Bijušais administrators
@pump_upp - best crypto p...
257 atbildes forumā
Online: 23d 0h 5m
Redzēts 2023. gada 13. decembrī, 17:46
Pievienots, 2021. gada 05. novembrī, 19:24
0
post


   Lietas sērijas kods: IA-101521-02      

SŪDZĪBAS ATBILDE
Sūdzība ir pieņemta un ir uzsākta dienesta izmeklēšana.

 

Sveicināti cienījamais Kaspar Vitjuk. Mēs rakstam Jums sakarā ar Jūsu iesniegumu, kurš ir vērsts pret policijas seržantu Adam Fred AstaireIekšlietu grupa ir pieņēmusi iesniegumu un uzsākusi incidenta izmeklēšanu. Ja izmeklētājiem būs nepieciešams sazināties un uzdot papildus jautājums, ar Jums sazināsies pa norādīto tālruņa numuru. Iekšlietu divīzija izmeklēšanu veic smalki un cieši, tādēļ izmeklēšana var ieilgt vairākas dienas, esam pacietīgi.

Novembris, 5.; 2021
San Andreas Publiskās Drošības Departaments
Iekšlietu divīzija

100 Central, 1st Street, Los Santos, SA 90012

Kiwix
Bijušais administrators
@pump_upp - best crypto p...
257 atbildes forumā
Online: 23d 0h 5m
Redzēts 2023. gada 13. decembrī, 17:46
Pievienots, 2021. gada 08. novembrī, 16:29
0
post


   Lietas sērijas kods: IA-101521-02    

SŪDZĪBAS ATBILDE

LIKUMĪGAS

 

Sveicināti cienījamais Kaspar Vitjuk. Mēs rakstam Jums sakarā ar Jūsu iesniegumu, kurš ir vērsts pret Policijas Seržantu Adam Fred Astaire. Iekšlietu grupa ir ziņojusi Jums par sūdzības pieņemšanu un par dienesta izmeklēšanas uzsākšanu. Steidzamies Jūs informēt, kad sūdzība ir tikusi apstiprināta un lietas incidents ir ticis izmeklēts Iekšlietu grupā. Iekšlietu grupas lēmums ir atzīt sūdzību par nepatiesu.

Seržants rīkojās attiecīgi sodu sistēmai jeb kriminālkodeksam. Neskatoties uz to, ka jūsu darba auto ir vecs un nav aprīkots ar modernajām tehnoloģijām jums vajadzēja pievērst pastiprinātu uzmanību satiksmei un jūsu darbībām.

Novembris, 8.; 2021
San Andreas Publiskās Drošības Departaments
Iekšlietu divīzija

100 Central, 1st Street, Los Santos, SA 90012

Pēdējo reizi rediģēja Kiwix, 2021. gada 08. novembrī, 16:30.
pagarinatajs
Nejaušs incidents
lietotajs++:)
edu sudus
285 atbildes forumā
Online: 16d 0h 17m
Redzēts 31. martā, 22:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 10. novembrī, 10:00
0
post

nevis kad sudziba ir apstiprinata, bet ka homij

gxngmember
Lietotājs
Atzīts RP`eris
123 atbildes forumā
Online: 6d 4h 11m
Redzēts 21. februārī, 22:45
Pievienots, 2021. gada 10. novembrī, 11:37
0
post

atpisaties no kaspara vitjuka tak.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0