bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
2
6
topic
GRUMS [Spēles Uzraugs]
Grums
Lietotājs
9 atbildes forumā
Online: 10h 34m 07s
Redzēts 2022. gada 23. jūlijā, 12:25
Pievienots, 2021. gada 02. novembrī, 13:51

 

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz uzrauga amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [ X ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ X ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ X ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [ X ]


Anketa

Vārds:Mārcis

Vecums: 18

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): Dante 

Izveidoto personāžu saraksts: Dante Steinback

Pieredze šāda veida amatā:Esmu bijis administrators protu komandas un RP,pirms daru kautko vienmēr pakonsultējos ar kolēģiem lai nerastos domu starpības.

Pieredze lomuspēles jomā: Esmu atveidojis roleplay nelegālās,bet pārsvarā servissu rpoju kautkā pie sirds ir labot un uzlabot auto tieši.RP spēlēju jau 5 gadu.

Servera /history ekrānšāviņš:  https://imgur.com/a/b3Xkeig

Motivācijas vēstule:Piesakos par spēles uzraugu lai palīdzētu/pamācītu cilvēkiem vairāk izpaust savas roleplay zināšanas vairāk produktīvākā un radošākā veidā. Esmu ļoti runātīgs, protu runāt, un izprast cilvēkus, dažādās situācijās. Plus, mīnus pie datora pavadu no 3-8 stundām skatoties uz to no tādas puses,protams man arī ir darbs.Esmu radošs cilvēks protu pacensties ja ir velme un turu solijumus. Projektam varu pavadīt aptuveni piecas, vai vairāk stundas serverī, jāskatās uz to cik daudz man ir personīgi ko darīt, tur iespējams iet uz garāžu un kautko skrūvēt, vai jastrādā. Es ja būtu Spēles Uzrauga amatā es censtos kicka biedrus mudināt lai viņi izrāda savu radošumu un to kas viņiem patīk,un mēģinātu veidot vairāk RP situācijas lai būtu jautrāka spēlēšana.

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2021. gada 02. novembrī, 16:11
0
post

Mana vieta domas izsaka

Pieminot ari to loti neadekvaata un lot toksiska persona, raksti to pieteikumu ka prezidents, ar veltiem solijumiem.

 

Jitzie
Foruma Moderators
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Discord Moderators
Sanity
1178 atbildes forumā
Online: 158d 15h 53m
Redzēts 23. aprīlī, 00:01
Pievienots, 2021. gada 02. novembrī, 16:16
0
post

Oi, bračiņ, ja tu esi tik ļoti piesaistīts MG kā spēlētājs, tad padomā, kas notiks kad statusu dabūsi...

Sardze
Lietotājs++
Pasākumu Komanda
Papucītis
224 atbildes forumā
Online: 7d 19h 16m
Redzēts 2022. gada 06. augustā, 00:51
Pievienots, 2021. gada 02. novembrī, 16:25
0
post

Nu nē, nebūs, pret, pat speletajam jazin ka sis strada.

 

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2021. gada 02. novembrī, 16:28
0
post

Wut? @Sardze

Es, piemēram, arī nemāku uztaisīt radio staciju, nenozīmē, ka nemācēju administrēt serverī.

Piekrītu Kaprača teiktajam, pret.

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2021. gada 03. novembrī, 01:53
0
post

Privāti teici, ka rakstīsi nopietnu pieteikumu, devu atbildi tev. Gaidīju intereses pēc, ko varētu sagaidīt no tevis - ha, ja neuztver mani nopietni vai statusu, tad nemēģini nemaz pieteikties. Administrācijā vienmēr ir vieta, ja cilvēks domā ar galvu, es diemžēl gaidīju no tevis vairāk par šo, pierādi spēlētāju acīs sevi no sākuma un tad domā par statusu, vai vispār tev viņš ir vajadzīgs?

Slēgts.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0