bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
2
0
topic
[TLL Beno] Fyodor Kozlov
airdox
Lietotājs+
91 atbildes forumā
Online: 3d 11h 59m
Redzēts 14. jūnijā, 13:55
Pievienots, 2021. gada 30. oktobrī, 20:35

 

~ Personālā Informācija

 - Vārds: Fyodor

 - Uzvārds: Kozlov

 - Dzimums: Vīrietis

 - Personas Kods: 150687-48285

 - Dzīves vieta: Metropolitean Ave - Verdant Bulffs

 - Nacionalitāte: Krievs

 - Talruņa nummurs: 322696

~ Vakances / Vispārīgā Informācija

 - Iepriekšējās darba vietas: Los Santos Autobusi

 - Amats, uz kuru kandidējat: Konfiscētājs

 - Jūsu pieredze šajā amatā: Pirms dažiem gadiem, pašam piederēja vilcējs, ar ko palīdzēju cilvēkiem vilkt to auto mašīnas apmaiņā par naudas summu. Lielākoties klienti bija pazīstami, bet savu pieredzi vilkšanā es dabuju.

 - Izglītības iestādes:Los Santos Pamatskola, Xavier's Los Santos Ģimnazija, San Fierro Indžinieru Augstskola

 - Vai Jūs esat iepriekš sodīts? Ja, jā tad par ko?: Neesmu iepriekš sodīts.

~ Dokomentu Pārbaude

 - Vai Jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?: Jā.

 - Vai Jums ir kādas citas apliecības? Vai licences?: Nē.

~ Motivācijas Dati

 - Kādēļ mums tieši Jūs būtu jāpieņem šajā amatā?: Jums vajadzētu mani pieņemt darbā, jo esmu strādīgs, gudrs un motivēts vīrietis, kurš ir gatavs daudz strādāt.

 - Motivācijas Vēstule ( 60 - 90 Vārdi ): Jums mani vajadzētu pieņemt darbā, jo esmu ļoti centīgs, katrā lietā, ko uzsāku un ko turpinu darīt dzīvei ritot. Esmu ļoti uzticīgs un varat uzticēties man ar darbiem, kuri ir jaizpilda. Iepriekšējos darbos ir laba reputācija, jo biju ļoti uzmanīgs un labs autobusa šoferis un māku braukt labi ar automašīnām, ieskaitot arī vilcēju. Lai arī pēc tautības esmu krievs, esmu iemācijies perfekti runāt latviski un angliski, ko iemācijos pamatskolā, kur ieguvu pirmo izglītību.

~ OOC Informācija

 - Vārds: Airdox

 - Vecums: 14

 - SS no /history: https://imgur.com/iWcvSpD

 - SS no /stats: https://imgur.com/iT8kqQ2

Pēdējo reizi rediģēja airdox, 2021. gada 30. oktobrī, 20:36.

Sardze
Lietotājs++
Pasākumu Komanda
Papucītis
224 atbildes forumā
Online: 7d 19h 16m
Redzēts 2022. gada 06. augustā, 00:51
Pievienots, 2021. gada 31. oktobrī, 00:35
0
post



Cienījamais Fyodor Kozlov, izskatot Jūsu iesūtīto Cī-Vī, esam nolēmūši pieņemt jūs uz pārbaudes laiku.

Droši ierodaties TLL Beno offisā, Los Santos Dokos, vai sameklējiet kādu augstākstāvošo sakarā ar amata izsniegšanu!

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 18 ( 110 skatījumi )
Avatars, airdox, ELSB, margots, Jitzie, Sardze, FroyTheDude, Traktorists, NopeLv, LMD, pagarinatajs, Kristers, Draugs, Origo Urla, MrLa!pa, Saiko, Joker, alchemists