bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
2
0
topic
(TLL BENO) John Exe
420ricards
Lietotājs
2 atbildes forumā
Online: 1h 17m 17s
Redzēts 2021. gada 03. novembrī, 10:28
Pievienots, 2021. gada 27. oktobrī, 02:15

~ Personālā Informācija

 - Vārds: John

 - Uzvārds: Exe

 - Dzimums: Vīrietis

 - Personas Kods: 090696-22324

 - Dzīves vieta: Uz doto mirkli ir problēmas ar patstāvīgu dzīvesvietu Los Santosā, esmu tās meklējumos.

 - Nacionalitāte: Melnādainais

 - Talruņa nummurs: 865-955

~ Vakances / Vispārīgā Informācija

 - Iepriekšējās darba vietas: Darba vietas kā tādas nav, bet jau kopš bērnības skrūvēju ar tēvu.

 - Amats, uz kuru kandidējat: Mehāniķis

 - Jūsu pieredze šajā amatā: Kopš dienas, kad sevi sāku tā normāli atcerēties, atmiņā ir palicis, ka vienmēr ir paticis viss par un ap mašīnām. Oficiālā darbā neesmu strādājis, bet pieredze dzīves laikā ir diezgan laba.

 - Izglītības iestādes: Los Santos bērnudārzs, Los Santos vidusskola (1.-9. klases), San Fierro Tehniskā Universitāte (mehāniķu novirziens)

 - Vai Jūs esat iepriekš sodīts? Ja, jā tad par ko?: Nē.

~ Dokomentu Pārbaude

 - Vai Jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?: Jā.

 - Vai Jums ir kādas citas apliecības? Vai licences?: Diemžēl nav, bet plānos ir nokārtot vēl dažas, tā lai vieglāka dzīve.

~ Motivācijas Dati

 - Kādēļ mums tieši Jūs būtu jāpieņem šajā amatā?: Uzskatu, ka esmu ļoti piemērots šim amatam, jo, manuprāt, zinu salīdzinoši daudz par un ap mašīnu detaļām utt. 

 - Motivācijas Vēstule ( 60 - 90 Vārdi ): Ļoti priecātos, ja tiktu pieņemts šajā amatā, tāpēc, ka pēc manām domām mašīnas ir mans īstais dzīves aicinājums, tās spēj dot vairāk baudu un prieku, nekā jebkura cita lieta uz šīs planētas. Man ļoti patīk skrūvēt tās, jo tu redzi pats gan to procesu, gan gala iznākumu un tas man rada gandarījuma sajūtu. Zinu kā uzturēt labu kontaktu ar klientiem un spēšu pieiet katrai klienta situācijai individuāli, neskatoties uz tās sarežģītumu utml. 

~ OOC Informācija

 - Vārds: Ričards

 - Vecums: 16

 - SS no /history: https://prnt.sc/1xfb1lu

 - SS no /stats: https://prnt.sc/1xfb3up

Sardze
Lietotājs++
Pasākumu Komanda
Papucītis
224 atbildes forumā
Online: 7d 19h 16m
Redzēts 2022. gada 06. augustā, 00:51
Pievienots, 2021. gada 27. oktobrī, 18:56
0
post



Cienījamais John Exe, izskatot Jūsu iesūtīto Cī-Vī, esam nolēmūši pieņemt jūs uz pārbaudes laiku.

Droši ierodaties TLL Beno offisā, Los Santos Dokos, vai sameklējiet kādu augstākstāvošo sakarā ar amata izsniegšanu!

Pēdējo reizi rediģēja Sardze, 2021. gada 27. oktobrī, 18:58.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 12 ( 61 skatījumi )
dandijs, Fermeris, Kristers, gabreazyy, 420ricards, Sardze, Jitzie, Traktorists, RainersK, MrLa!pa, HandlexY, timaballs