bilde ko parada kad esi afk par ilgu
2
0
topic
[PDD] Kaspar Vitjuk
Dawitos
Lietotājs
74 atbildes forumā
Online: 4d 6h 13m
Redzēts 2021. gada 07. decembrī, 20:23
Pievienots, 2021. gada 25. oktobrī, 20:00


SAN ANDREAS PUBLISKĀS DROŠĪBAS DEPARTAMENTS
'' Pieklājība,  serviss un aizsardzība '' 


1. PERSONĪGĀ INFORMĀCIJA

1.1 Uzvārds: Vitjuk
1.2 Vārds:Kaspar
1.3 Otrais vārds:-
1.4 Tālruņa numurs:865779
1.5 Dzimšanas datums:100794
1.6 Dzimums | Vīrietis [x]  ;  Sieviete [-]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]
1.7 Adrese:Los Santos apartamenti Nr. 324
1.8 Pilsēta: Los Santos
1.9 Štats: Sanandreas
1.10 Pilsonība:
 Esmu ASV pilsonis [X]
 * Esmu ASV teritorijā dzīvojošs ārvalstnieks un esmu pieteicies uz uz pilsoņa statusu [-]
* Neviens no iepriekš minētiem [-]

1.11 Rase:
  Baltādainais [-]
  Melnādainais/Afroamerikānis [X]
  Meksikānis/Latīņamerikānis [-]
  Aziāts [-]
  Cits: 

1.12 Svars (kg): 85
1.13 Augums: 187


2. IZGLĪTĪBA

2.1 Esmu absolvējis valsts vidusskolu, ko akreditējusi aģentūra, kas atzīta par ASV Izglītības ministriju [-]
2.2 Esmu saņēmis(-usi) vispārējās izglītības diplomu vai ekvivalentu Amerikāņu institūtā. [X]
2.3 Esmu absolvējis ASV vidusskolu vai ekvivalentu, bet esmu saņēmis (-usi) 2 gadu (asociēto) vai 4 gadu (bakalaura) grādu koledžā vai universitātē, ko akreditējusi aģentūra, kas atzīta par ASV Izglītības ministriju. [-]
2.4 Nekas no iepriekš minētajiem [-]


3. PAGĀTNES PĀRBAUDE

3.1 Man ir tīrs sodāmības reģistrs [-]
3.2 No San Andreas Štata miera uzturētājiem esmu saņēmis soda izrakstus, brīdinājumus vai aizrādījumus par Ceļa Satiksmes Noteikumu pārkāpumu, kurus esmu apmaksājis vai apstiprinājis tiesas priekšā. [X]
3.3 Esmu stājies likuma priekšā par veiktajiem pārkāpumiem, kurus man ir izvirzījuši San Andreas Štata miera uzturētāji. Esmu ticis apsūdzēts un esmu vai nu apstiprinājis apsūdzības tiesas priekšā, vai tiesas zālē pasludināts par vainīgu. [-]


4. DARBA VIRZIENS

4.1 Vai esat iepazinušies ar katra atzara un amata darba pienākumiem? Jā [X]  ;  Nē []
4.2 Kāds ir Jūsu izvēlētais karjeras uzsākšanas amats San Andreas Štata Publiskās Drošības Departamentā?

IEĶEKSĒT TIKAI VIENU NO 6 PIEDĀVĀTAJIEM

* Viens atzars - Štata Policija [X]
* Viens atzars - Paramediķis (EMS) [-]
* Viens atzars - Ugunsdzēsējs (EMR) [-]

* Apvienot atzaru Štata Policija ar atzaru Paramediķis (EMS)  [-]
* Apvienot atzaru Štata Policija ar atzaru Ugunsdzēsējs (EMR)  [-]
* Apvienot atzaru Paramediķis (EMS) ar atzaru Ugunsdzēsējs (EMR)  [-]


5. PERSONĪGĀ ESEJA

5.1 Kāpēc jūs vēlaties karjeru Publiskās Drošības Departamentā?Turklāt kāpēc Jūs esat īstais kandidāts Jūsu izvēlētajam  amatam? (200 vārdi): 

Labdien.

Policijas un drošības departamentā esmu vēlējies tikt jau kopš pašas bērnības. Jau bērnībā vienmēr skatījos un sekoju savam lielajam brālim, kurš aizgāja uz policijas akadēmiju esot samērā jauns gados. Bieži mani vedāja mani ar savu patruļas auto uz skolu iekļūstot pašā komandā. Ar laiku brālis pārgāja uz specvienību, bet diemžēl tik tālu es nevēlējos sekot. Jau kad palika divpadsmit ārkārtīgi sāku trenēties akadēmijai, skrēju ik dienu krosus, gāju uz sporta zāli, lai iegūtu masu. Aizejot brālim uz specvienību, sapratu, kad tas man galīgi nav pa ceļam, redzot un jūtot kā brālis aiziet aizsaulē pienākuma pildīšanā lika man aptvert cik smags un nozīmīgs ir šis darbs, lai gan bērnībā domāju, kad viss kas jādara ir jāarestē sliktie puiši un jāķer ātrus auto, tagad esmu sapratis cik ļoti smags un spēju prasīgs šis darbs ir. Ļoti vēlos sekot brāļa pēdās, un to arī darīšu, protams neiestājoties specvienībā. Aptveru, kad brālis savu darbu mīlēja vairāk nekā visu pārējo un kalpoja savai valstij līdz pēdējam, tāpēc arī vēlos būt kā viņš, bet patrulēt uz ceļiem, atbrīvojot ceļus no sliktiem un bezprātīgiem braucējiem. Attīrot pilsētu no cilvēkiem, kas nespēj sevi kontrolēt un veido briesmas citu dzīvībām. Līdz ar to ceru, kad nākotne atļaus man sekot manam sapnim, un iet brāļa pēdās, līdz ar to strādājot un kalpojot valstij līdz savai pēdējai elpai.

 


6. (( ĀRPUS TĒLA INFORMĀCIJA )) 

6.1 Vārds: Dāvis
6.2 Vecums:16
6.3 Dzimums | Vīrietis [X]  ;  Sieviete [-]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]
6.4 Cik ilgi spēlējat lomuspēli? 2gadi
6.5 Cik ilgi spēlējat MTA KICK RP projektu? Esmu spēlējis katrā sezonā kas ir bijusi par 2gadiem.
6.6 Vai esat bijis LSPD/LSSD/PDD frakcijā kopš 2020.gada Oktobra?: Jā [X, bet ne šajā projektā.]  ;  Nē  [-]
6.6.1 Ja, jā miniet personāžus un/vai apstiprinātu anketas link:-
6.7 Vai spēsiet izmantot Teamspeak 3 programmu? (Obligāts priekš Štata Policijas pārstāvjiem, EMS un EMR nav obligāts bet ir vēlams) Jā  [X]  ;  Nē [-]

Danno
Lietotājs
65 atbildes forumā
Online: 6d 6h 55m
Redzēts 2022. gada 03. martā, 19:50
Pievienots, 2021. gada 27. oktobrī, 01:15
0
post



 

IEPRIEKŠĒJĀ PAMATA PIETEIKUMS

Paldies, ka pieteicāties policista amatam Los Santosas pilsētā. Ar šo vēstuli informējam, ka Personāla atlases un nodarbinātības nodaļa ir saņēmusi jūsu pieteikumu. Jūsu pieredze tagad tiks rūpīgi novērtēta, ņemot vērā Los Santosas pilsētas standartus
sabiedriskās drošības amatiem, un jums vajadzētu sagaidīt atbildi nākamo divdesmit četru (24) stundu laikā.

Šajā laikā, lūdzu, atturieties no sazināšanās ar personāla virsnieka darbinieku, lai saņemtu atjauninājumu, vai citādi nemēģiniet paātrināt procesu, jo tas negatīvi atspoguļos jūsu pieteikumu. Ja notiek izmaiņas, kuru dēļ jūsu pieteikums ir jāatjaunina, un/vai jūs vairs nemeklējat darbu departamentā šajā laika posmā, lūdzu, informējiet par saviem nodomiem jebkuru personāla virsnieka speciālistu.

 

Oktobris, 26, 2021.
San Andreas Publiskās Drošības Departaments
Rekrutācijas un Apmācības Divīzija

Rekrutācijas un Apmācības Divīzijas pārstāvis
Assistant Chief of PDD, Troy Brogden

Los Santos, 2307 Commerce, Central Ave., Recruitment division

Pēdējo reizi rediģēja Danno, 2021. gada 27. oktobrī, 01:16.

Run Bitch Run GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Kiwix
Bijušais administrators
@pump_upp - best crypto p...
257 atbildes forumā
Online: 23d 0h 5m
Redzēts 2023. gada 13. decembrī, 17:46
Pievienots, 2021. gada 27. oktobrī, 14:12
1
post


 

Cienījamais kandiāt Kaspar Vitjuk vēlamies Jūs informēt par Jūsu aplikācijas statusu.

 KANDIDĀTA ANKETA - NORAIDĪTS

Paldies, ka pieteicāties San Andreas Publiskās Drošības Departamentam, Štata Policijas Virsnieka amatam. Mēs esam rūpīgi izvērtējuši Jūsu pieteikumu, ņemot vērā San Andreas Publiskās Drošības Departamenta vispārējos drošības standartus. Pamatojoties uz Jūsu sniegto informāciju,  Jūsu pieteikums ir atzīts par neatbilstošu standartiem un tas netiek nodots tālāk Apmācību Nodaļai. Departamenta Rekrutācijas un Apmācības divīzija ir spiesta atzīmēt Jūs, kā kandidātu nederīgu turpmākajam dienestam departamentā.

Kandidāta anketas noraidīšanas iemesls - 
Sodāmības vēsture.
Pieteikumu vari rakstīt ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām.

Oktobris, 27, 2021.
San Andreas Publiskās Drošības Departaments
Rekrutācijas un Apmācības Divīzija

Rekrutācijas un Apmācības Divīzijas pārstāvis
Chief Of Police, Dylan Bezos.

Los Santos, 2307 Commerce, Central Ave., Recruitment division

Pēdējo reizi rediģēja Kiwix, 2021. gada 27. oktobrī, 14:14.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0