bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
1
topic
[LSPD] Sergy Satnikov
GomitsLV
Lietotājs
6 atbildes forumā
Online: 3h 59m 18s
Redzēts 2019. gada 04. novembrī, 23:19
Pievienots, 2019. gada 25. maijā, 03:11

TMoq17Z.png

 

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

 

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms ; Personālā informācija | 

 

Vārds, uzvārds: Sergy Satnikov

Vecums:  30 gadi

Dzimšanas datums: 07.21.1991

Dzimšanas vieta: Los Santos slimnīca

Štats: Los Santos dzīvoklīši

Tālrunis: 405147

Pilsonība: Anglis

| 2 posms ; izglītība | 

 

IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS ( Ar '' X '' iezīmēt nepieciešamo ) 

 

Augstkola [ x ] ; Asociāta grāds [ ] ; Bakalaura grāds [ x] ; Maģistra grāds [ ] ; Doktora grāds [ ]x 

Iepriekšējā darba vieta: Taksists

Pašreizējā darba vieta: Autobusa šoferis

Iegūtie sertifikāti ( Ja tādi ir ) : 

 

3 posms ; Departamenta noteiktie jautājumi | 

 

Vai Jums ir kāda pieredze, darbā kā Virsnieks?: Jā, protams, esmu trenēts apieties ar ieroci, vienmēr uzturu attiecības neitrāli bez nekādiem strīdiem, kā arī protu labi braukt ar auto un reaģēt uz nodziezinieka negaidītajām darbībām, protu izlemt labu laiku kad izbraukt ielās ''Reidā''.

Motivācijas vēstule: Esmu vienmēr bijis ientresēts strādāt par policistiem, jo tā ir dzīve ar pilniem notikumiem, kas man neļautu iet garlaicībā un bezdarbībā. Esmu gatavs atrisināt pēc iepējas vairāk neskaidrību ar cilvēkiem, kuriem kautkas ir pazudis vai nozagts utt.

Kādēļ tieši Jūs ir jāpieņem darbā Policijā?: Spēju ātri reaģēt, protu ātri izvilkt ieroci kā kolbojs pēc vajadzības. Atrisinu jautājumus, kuri nav līdz galam atrisināti, kā arī došu lielāku aizsardzību Los Santos pilsētai, pret nozieedziniekiem. Vienmēr labi braucu, vienalga ar kādu auto, jo pie automašīnas fizikām ātri pierodu, kā arī īsā laikā saprotu automašīnas spējas utt.

 

 | 4 posms ; (( OOC SADAĻA )) | 

 

Vecums:  18

Vārds: Kārlis

UCP: REDapple

Iepriekšējā pieredze LSPD?:  Esmu gājis policijas gaitas, citā serverī, negribētos minēt serveri, jo pēc noteikumiem ir aizliegts reklamēt citus serverus utt., Esmu nodarbojies ar vairākām pakaļdzīšanās, kuras bija gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas. Vienmēr cieši ievēroju noteikumus gan darba laikā, gan atvaļinājumos.

Vai spēsiet lietot lietotāja programmu discord [ OBLIGĀTI ] ?:  Protams, esmu pieejams katru dienu!

Vai nākotnē, spēsiet lietot lietotāja programmu TeamSpeek 3?:  Iespējams, esmu sen atpakaļ lietojis, bet ar laiku esmu piemirsis to sistēmu.

Pēdējo reizi rediģēja GomitsLV, 2019. gada 25. maijā, 03:21.
SkyLine
Lietotājs
Cʀʏ ʜᴀʀᴅ ᴏʀ ɢᴏ ʜᴏᴍᴇ
213 atbildes forumā
Online: 23d 18h 6m
Redzēts 2023. gada 04. jūnijā, 02:05
Pievienots, 2019. gada 29. maijā, 12:50
0
post

TMoq17Z.png

Sveicināti S.Satnikov

Izskatot jūsu iesniegto C.V esmu nolēmusi jūs pārcelt uz nākamo kārtu.

Sazināsimies ar jums caur norādīto kontaktinformāciju.

Ar cieņu A.Robinsone.

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 14 ( 314 skatījumi )
Ambalis, ruslans, GomitsLV, wazijs, ricardssb, teoy, SkyLine, Melnais, Erns, buddyy, Fosiks, nahuj jus, mrbriedits, ivanovs