bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
21
2
topic
[GameMaster] Jitzie
Jitzie
Foruma Moderators
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Discord Moderators
Sanity
1178 atbildes forumā
Online: 158d 15h 56m
Redzēts Vakar, 00:35
Pievienots, 2021. gada 26. oktobrī, 01:18

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [ X ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ X ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ - ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [ X ]


Anketa

Vārds: Toms

Vecums: 15

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): N/A

Izveidoto personāžu saraksts: 
Liam Williams - TLL BENO. (28H)
Ryan Gallagher - Los Santos Īpašumu Pārvalde. (21H)
Brian Gallagher - Miris.
Tokaturo Takayama - Inagawa-Kai. (135H)
Lennon Williams - Acapella architecture. (8H)
Ezio Castillo -  Deportēts.

Pieredze šāda veida amatā: Apmēram 2 mēnēšus nenopietni adminēju daži jau zin kurā komūnā, kaut arī es diezgan daudz izmantoju statusu savām un draugu vajadzībām, tiešām iemācījos daudz, sākot ar komandām un beidzot ar komunikācijas prasmēm. Tas serveris ir cits stāsts un muļķim saprotams, ka šijā serverī ir pavisam citādāk un es to ļoti labi apzinos.

Pieredze lomuspēles jomā: Pieredzi esmu smēlies daudz, atveidojot dažāda veida tēlus gan legālos, gan nelegālos visbiežāk esmu sastapies ar nelegālās lomuspēles atveidošanu jo tas mani piesaista visvairāk. Bet es ļoti labi esmu ticis galā arī ar legālo lomuspēli. Domāju, ka mana pieredze ir salīdzinoši liela gandrīz katru dienu pavadot laiku iekš spēles esmu iesaistījies daž - ne dažādās situācijās, kas mani ir attīstījušas.

Servera /history ekrānšāviņš:  https://imgur.com/TGoYQAi

Motivācijas vēstule: Tātad... Mana motivācija. Pirmkārt, es izdzirdēju, ka kamēr šis GameMode ir aktīvs BunnyHop vēl pieņems GameMasterus. Tāpēc es izdomāju uzrakstīt pieteikumu.  Iet par GameMaster man bija plāns jau sen, bet sapratu, ka nevajag visu sasteigt jo apzinos, ka šis nav nekāds ''mēnešnieks'' un te status netiek dalīts kuram katram. Tieši tas ir viens no maniem lielākajiem motivācijas punktiem jo gribu sevi pierādīt kā cilvēku, kas tiešām ar savām RP zināšanām spēj iemācīt jaunus spēlētājus vai pat pamudināt tā saucamos ''Troļļus'' atveidot jebkāda veida netrollisku RP. Bieži arī novēroju, ka cilvēki neerpo avārijas un tamlīdzīgas lietas jo domā, ka tas ir sīkums, bet no tādām lietām var veidot ļoti labas situācijas un es censtos ļoti stipri lai mudinātu cilvēkus atveidot tās RP situācijas, kas viņiem liekās sīkumi. Protams atdzīstu pats neesmu perfekts, nekad neesmu bijis un nebūšu varbūt tiešām dažreiz parādu sevi no sliktās puses, patīk tur pajokot ne tā un tā tālāk, bet iegūstot šo atbildību zinu, ka tā vairs nebūs jo saprotu nopietnību, kas šim visam nāk līdzi un domāju, ka tiešām šosezon esmu sevi vairāk parādījis no labās puses iesaistoties visādās frakcijās un situācijās pilnībā minimizējot savu OOC komunikāciju. Vēlviens punkts ko apzinos ir tas, ka sodīt nav galvenais, bet iemācīt un lepoties ar to, ka tieši tu esi kaut mazliet iemācijis tam vienam cilvēkam, kas citu rokās varbūt vienkārši tupa sēdētu ajailos vienā pēc otra, iznāktu ārā un tāpat neko nesaprotot, domājot, ka viņš spēlē parasto story mode ies taisīt problēmas. Es zinu, ka daudzi būs pret manu kandidatūru tikai tāpēc, ka negrib redzēt kā citi cenšās un ieliek to pret tikai tāpēc, ka zin, ka pats uz kaut ko tādu saņemties nevar. Vienmēr ir jādod iespēja sevi pierādīt, bez iespējas stāvēsi tikai stūrī un skatīsies. Esmu attēlojis dažādus tēlus un developments vienmēr ir, domāju, ka kā RP skolotājs spēšu iemācīt jaunus spēlētājus. Šis protams nav baigi motivējoši, bet nu ja kaut, kas tad vienmēr var arī izmest, tad kāpēc lai nesaņemtu iespēju? Salīdzinot pagājušo sezonu ar šo sezonu ir redzamas ļoti lielas izmaiņas manā attieksmē jo sapratu, ka man nav jēga čakarēt citiem prātu un vienkārši saņēmu sevi grožos. Tas laikam arī viss, ceru, ka šoreiz man sevi ļaus pierādīt un esmu ļoti pārliecināts, ka nevienu nepievilšu. Jauku dienu visiem, arī heiteriem, pieņemu visa veida kritiku, bet paši jūs zinat, ka nevienam neko sliktu neesmu darījis.

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 49m
Redzēts pirms 1 stundas
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 26. oktobrī, 01:19
33
post

Fucking es zināju es teicu ble. MOD pieteikums tagad jau GM pieteikums pēc tam VCT ja? Skaidrs, nāc pēc statusa ka visur citur.

pret liels


KasParNa*uj?
Meitene zeltene
34 atbildes forumā
Online: 13d 22h 12m
Redzēts 20. februārī, 00:01
Pievienots, 2021. gada 26. oktobrī, 01:23
16
post

 :nose: 

KasParNa*uj?
Meitene zeltene
34 atbildes forumā
Online: 13d 22h 12m
Redzēts 20. februārī, 00:01
Pievienots, 2021. gada 26. oktobrī, 01:25
18
post

🤣🤣🤣🤣🤣

3.1. Noteikuma pārkāpums // Sodīts

Pēdējo reizi rediģēja Kristers, 2021. gada 28. oktobrī, 18:59.
Danno
Lietotājs
65 atbildes forumā
Online: 6d 6h 55m
Redzēts 2022. gada 03. martā, 19:50
Pievienots, 2021. gada 26. oktobrī, 01:34
0
post

Ir jau 33 admini tāka nebūs nepieciešami staff.

Run Bitch Run GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Luwii
Lietotājs
Lielais Bocmanis
55 atbildes forumā
Online: 6d 21h 18m
Redzēts 2022. gada 21. decembrī, 16:44
Pievienots, 2021. gada 26. oktobrī, 01:38
0
post

33 admini staff'a kam tev? Sēdi biksēs nekusties, pateicos. Nebūs.

Ja veiks admina tīrīšanu tad mošk jā, bet baigo skatu manas acis nesi pelnījis tāpēc nebūs par.

Pēdējo reizi rediģēja Luwii, 2021. gada 26. oktobrī, 01:41.
Burbule
Meitene zeltene
☠️
15 atbildes forumā
Online: 1d 18h 45m
Redzēts 2022. gada 09. janvārī, 21:35
Pievienots, 2021. gada 26. oktobrī, 01:39
3
post

Noteikti PAR, sakarīgs pipars !

boomer

sukamaniramurs
Lietotājs
163 atbildes forumā
Online: 35d 22h 2m
Redzēts 27. aprīlī, 14:15
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 26. oktobrī, 01:49
0
post

Aktīvs serverī esi, bet ja dabūsi adminu/gm sakāpsies galvā tev un domāsi, ka esi labāks par visiem citiem. Pret.

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts Vakar, 13:52
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 26. oktobrī, 02:02
17
post

toxic asf ne pret izgaisti

Tominsh
Bijušais administrators
Tominsh
461 atbildes forumā
Online: 19d 19h 21m
Redzēts 4. martā, 21:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 26. oktobrī, 03:04
1
post

@SIGMA tāds pats vien esi.

Tomtom, došu Tev zaļo gaismu ,nejau tapēc kad esi čoms vai kas, bet es zinu kad Tev smadzenes ir īstajā vietā, kā jau pēc h skatos zadrots esi liels, tapēc spēlētājiem sniegt palīdzību Tu spēsi jebkurā laikā.

p.s Tevi pat no servera nevar dabūt āra dienas laikā.

 

 

 

 

 

MrLa!pa
Lietotājs
56 atbildes forumā
Online: 3d 1h 42m
Redzēts 20. februārī, 14:25
Pievienots, 2021. gada 26. oktobrī, 03:12
1
post

REC šis fun fujaks, smadzenes īstaja vietā, māk roleplay domāju ka mācēs arī kadam jauniņajam iemācīt.. Veiksmi :) 

Charlie Castillo - Dzīvs Los Santos Glābšanas Dienests Direktors

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts Vakar, 13:52
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 26. oktobrī, 05:02
14
post

Ko tu vispar pļūtī Tomin, tev ''draugu loks'' mainās kā sievietei garstāvoklis. 
Izvēlies kurā pusē sēdēsi, riekstu dauzītāj 

cjoma
Lietotājs
229 atbildes forumā
Online: 10d 3h 46m
Redzēts 15. martā, 17:53
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 26. oktobrī, 06:37
1
post

PAR

Negro
Lietotājs++
323 atbildes forumā
Online: 8d 23h 54m
Redzēts 2023. gada 18. augustā, 18:52
Pievienots, 2021. gada 26. oktobrī, 08:38
0
post

džitzija kungs, jums ir pārāk liels pašnovērtējums, jo jūtaties pārāks par citiem. es pareģoju, ka iegūstot statusu gribēsi, lai visi tevi klausa un komandēsi citus, tāpēc anti rekomendācija

All we had to do was follow the damn train, CJ!

ricardssb
Lietotājs
86 atbildes forumā
Online: 3d 18h 58m
Redzēts 1. martā, 18:14
Pievienots, 2021. gada 26. oktobrī, 09:28
0
post

Ir man bijuši 15 gadi un varu pateikt ka šajā vecumā cilvēks paliek bravūrīgs ar savām GM spējām.

PRET.

 

Norbis
Bijušais administrators
42 atbildes forumā
Online: 3d 13h 36m
Redzēts 19. aprīlī, 18:20
Pievienots, 2021. gada 26. oktobrī, 10:12
0
post

''kaut arī es diezgan daudz izmantoju statusu savām un draugu vajadzībām''

Pirmo mēnesi varbūt neizmantosi, bet pēc tam pa reizītei un tad jau aizies.

PRET

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2021. gada 26. oktobrī, 11:19
0
post

Kur tev uzrodas tik daudz laika lai atveidotu lomuspeli ar visiem izveidotajiem personaziem un vel piesakies par gm

Pēdējo reizi rediģēja sippa, 2021. gada 26. oktobrī, 11:20.
Sardze
Lietotājs++
Pasākumu Komanda
Papucītis
224 atbildes forumā
Online: 7d 19h 16m
Redzēts 2022. gada 06. augustā, 00:51
Pievienots, 2021. gada 26. oktobrī, 11:35
0
post

Jitzijs, vai statusniks? HUJZIN, bet par.

 

niksniklaavss
Lietotājs++
553 atbildes forumā
Online: 40d 18h 33m
Redzēts 26. martā, 10:24
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 26. oktobrī, 17:43
1
post

Par, sakarīgs džeks, ļoti aktīvs, būs kas ņem reportus.

 

Tējaaa
#soberAF
Teeja
494 atbildes forumā
Online: 48d 22h 56m
Redzēts 19. martā, 10:43
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 26. oktobrī, 19:39
0
post

par,jo vins ir kruts 😎

 

W22D
Lietotājs
45 atbildes forumā
Online: 2d 6h 13m
Redzēts 11. aprīlī, 21:41
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 26. oktobrī, 19:45
0
post

par jo vins ir fors pipars, sakarigs un zinas ko darit. < 3

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 151 ( 2478 skatījumi )
Osmans, pagarinatajs, gerachnik, Jitzie, Kristiāns, nauriks, MrLa!pa, Zexity, FizzyS, daunars, jur, Bosch, Loews, depozits, wiii, Admiiiks, Twizzy, dandijs, jurislips, Ricins, Draugs, niksniklaavss, radiojuniors, Infernus, ddandaliis, Ne, Kiwix, Tējaaa, Freedy, HandlexY, Ofkors, Kapracis, skapis, sukamaniramurs, juppi, PETER1ZZ, Haseeb, martinsh, Čivrix, Ryan Gosling, ELSB, Grums, samantiina, HENKONZ, Scrubs, Piwrix, Efrehs, Rixhijs, KasParNa*uj?, pidars, Gozmit, sluker, diletants, 518293182, Leonchiks, Kareem_Young, Tomijs, N1ce7ry, Bushmaniss, Origo Urla, annija, wolfenstein, GhostSpocer, Luwii, Sardze, Danno, amsterdam, Strepchy, Norbis, charlyangel, ricardssb, Kristers, RainersK, Tominsh, cjoma, Burbule, Negro, raivorijs, disrespectful, snopijs, OpisLV, FL3X, Niknaaks, RavenS, marats, DriverOG, archaa, ツARMISSツ, TrustR, Helviiijsss, emils16, ppiippaarrss, airdox, W22D, uravnobeshen, bLank, Valchhaaa, rackzz, Sneaky, Saiko, Kn0w, rolanddis, hoodrat, Sestais, alexdell2, sippa, pivuks, Swufy, qtecc1, balenciaga, LuckyDonut, naurz, Poliņs, kristaps_hokage, Supreme, M1ke, CarD, Ērms, Dawitos, Skullixzz, dqlepey^^, Enija, Angelis, timaballs, LogiTec, joberis, Castellani, Murish, realduksitis, friend of deer, amiz, Tropkillaz, Rūtiņš, quickasfuck, girts, Ekskluzīvais, Guzman , draiver, Zupinshh, Aye, Zatlerzaurs, dmer777, ciecsuuc, Arhimēds Pitagors, Liepinshh, Arnolds.aka.Rapid, ent1tyy, EmailsKruc, TavaMatite, Freimis, hoodsta