bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par spēlētāju
4
0
topic
[sudziba] Michael Johnson
itsyenik
Lietotājs
41 atbildes forumā
Online: 1d 6h 3m
Redzēts 2023. gada 21. janvārī, 09:45
Pievienots, 2021. gada 26. oktobrī, 00:08

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: itsyenik

Pārkāpēja/u Vārds_Uzvārds: Michael Johnson

Iesaistīto personu lietotājvārdi:-

Ko spēlētājs/i pārkāpa: ielika 2h jaila par (PG,RP avoid- neatveido sekas pec tazer un turpina skriet) ta tad visu situaciju daudzmaz sapratisiet pec ss ,bet  ta tad es jau biju aizmucis no notikuma vietas , pectam piesneekoju pie notikuma vietas no aizmugures, ments hz kada veida pamanot manu nickname  izdomaja ka protams es tevi redzu cauri majai un saka dzities pakal,  paskreju kadu laicinju no vinja, pectam uzkapu uz jumta pec ka vins trapija ar teizeri hz kada veida ja jau biju jumta vidu kamer vins vel bija uz zemes ,bet ok, pectam uz jumta vins man sledza rokas kopa ,pec ka meginaju izrauties no menta, kas neizdevas, pectam ments mani uzsleja kajas , un noerpoju ka aizskrienu no menta, skreju skreju, mentam visu to laiku bija izdeviba pielietot tazer bet to nepielietoja, pa celam skrienot ar roku palidzibu izmetu atslegas no pakalkabatas, talak skreju prom, atravos labu gabalu no menta , apstajos lai atbildetu uz vinja pma, un sis tikmer meginaja mani nokert, atbildeju uz pmu un skreju , es jau sacis skriet kadas 3 sek sis pabeidzis savu erp iemeta , bet ka vins to varetu izpildit ja jau biju prom, un pectam sekoja jail uz 2h...

Komentāri:kr4 nezinu , ko darit sitaja situacija , mentam kick no lspd es hz domajiet pashi

timaballs
Lietotājs+
382 atbildes forumā
Online: 25d 0h 19m
Redzēts 2. aprīlī, 22:31
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 26. oktobrī, 00:09
1
post

nav nekadu pieradijumu. jatic uz vardiem?

itsyenik
Lietotājs
41 atbildes forumā
Online: 1d 6h 3m
Redzēts 2023. gada 21. janvārī, 09:45
Pievienots, 2021. gada 26. oktobrī, 00:10
0
post

pagaidi atlauj iemest comenta , neatlava iemest topiku...

itsyenik
Lietotājs
41 atbildes forumā
Online: 1d 6h 3m
Redzēts 2023. gada 21. janvārī, 09:45
Pievienots, 2021. gada 26. oktobrī, 00:12
0
post

itsyenik
Lietotājs
41 atbildes forumā
Online: 1d 6h 3m
Redzēts 2023. gada 21. janvārī, 09:45
Pievienots, 2021. gada 26. oktobrī, 00:12
0
post

itsyenik
Lietotājs
41 atbildes forumā
Online: 1d 6h 3m
Redzēts 2023. gada 21. janvārī, 09:45
Pievienots, 2021. gada 26. oktobrī, 00:15
0
post

zel ka nebija screen recordings on, varetu veel izteiktak saprast situaciju.

Kiwix
Bijušais administrators
@pump_upp - best crypto p...
257 atbildes forumā
Online: 23d 0h 5m
Redzēts 2023. gada 13. decembrī, 17:46
Pievienots, 2021. gada 26. oktobrī, 00:28
0
post

Te jau labāk vajadzēja sūdzību par administrātoru, bet nu.. es esmu Michael Johnson

karoc, kad jus pirmo reiz aizmukāt, es pamanīju tevi kad tu lēkaji pa mājas jumtu un vakteji savu mašinu,  un no tā attāluma es tavu nick neredzēju tikai tavu personāžu. Kad saki mukt un es tevi sapakoju uz jumta, atkal saki mukt un kautkādā mistiskā veidā satiki savu čomu, nometi mašinas atslēgas un turpini skriet kautgan rokas tev bija saslēgtas aiz muguras, bet pieņemsim tev atslegas bija pakaļ kabatā. Es ar tavu čomu ooc drusku pastrīdējos un tad uzrakstiju tev PM par to jail, jo jūs randomā satiekaties tu viņam nodropo atslēgas ar RP, bet tavs čoms saka, ka viņš tev OOC iedeva atslēgas. Talāk aizskrēju tevi meklēt, atkal atrodot noteizoju un tad jau es pirmais norpoju kā pieceļu tevi kājās un turot vedu sev līdz, bet tu uzreiz sāki skriet prom.

itsyenik
Lietotājs
41 atbildes forumā
Online: 1d 6h 3m
Redzēts 2023. gada 21. janvārī, 09:45
Pievienots, 2021. gada 26. oktobrī, 00:30
0
post

es jau biju aizskrejis prom kad tikai pabeidzi rakstit tekstu...

itsyenik
Lietotājs
41 atbildes forumā
Online: 1d 6h 3m
Redzēts 2023. gada 21. janvārī, 09:45
Pievienots, 2021. gada 26. oktobrī, 00:34
0
post

otrs es vienkarsi gribeju turpat tuvuma nomest atslegas jo skatijos visu laiku uz atpakalu vai tu mani neteizo, tad kad atgriezas kamera es pamaniju vinju tapec pieskreju noerpoju ka nometu atslegas un skreju talak es jau biju aizskrejis tales zilajas tad rakstiji pma un gribeju atbildet, bet tu mani hz kk pamaniji un reali neatlavi ooc atbildet kad jau saki erpot kla mani savac , atri atbildeju  un skreju prom , tu tur vel erpoji 3-5 sek un es jau biju pus kapnes noskrejis kamer tu tikai beidzi erp

 

itsyenik
Lietotājs
41 atbildes forumā
Online: 1d 6h 3m
Redzēts 2023. gada 21. janvārī, 09:45
Pievienots, 2021. gada 26. oktobrī, 00:39
0
post

otrs nelekaju bet nokritu uz jumta, pec ka atri noskreju uz sturiti, sedeju skatijos, un pectam domaju ka tur neko nevaresu padarit gaju prom pa aizmugures pusi , un nevakteju savu mashunu, gribeju redzet ka noerposi ka dabu auto atpakal uz ripuliem... ooc, atkal atrodot nenoteizoji , pieskreji klat un saki rakstit savu erp ka satver aiz rokas , bet ne reizi pec ta kad izmetu atslegas nenoteizoji

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2021. gada 01. novembrī, 18:11
0
post

Sods ir pamatots , jo tiec turēts dzelžos pieminot arī to ka rokas ir aizmuguras atslēgas kā tu dabūsi laukā? pamēģini ar ziplokiem saslēgt rokas un skrienot izmest atslēgas un tad runāsim savādāk. Slēgšu šo tēmu jo redzu ka neviens īpaši neizrāda aktivitāti. Pieminu arī to ka vienkarši aizskriet kad tevi tur ir nereāli

Sūdziba nepatiesa//ar cieņu administrators/archa

Pēdējo reizi rediģēja archaa, 2021. gada 01. novembrī, 18:11.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0