bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
0
0
topic
(TLL BENO) John Rivers
Chester
Lietotājs
23 atbildes forumā
Online: 1d 15h 13m
Redzēts 2022. gada 22. septembrī, 18:29
Pievienots, 2021. gada 24. oktobrī, 08:58

 

~ Personālā Informācija

 - Vārds: Jonh

 - Uzvārds: Rivers

 - Dzimums: Vīrietis

 - Personas Kods: 060704-21607

 - Dzīves vieta: nav

 - Nacionalitāte: Aziāts

 - Talruņa nummurs:523589

~ Vakances / Vispārīgā Informācija

 - Iepriekšējās darba vietas:Paku piegādātājs,Noliktavas darbinieks,Autobusa šoferis.

 - Amats, uz kuru kandidējat: Konfiscētājs

 - Jūsu pieredze šajā amatā: Nav

 - Izglītības iestādes: Los Santos sākumskola, Los Santos vidusskola.

 - Vai Jūs esat iepriekš sodīts? Ja, jā tad par ko?: Jā, par to ka mēs ar draugiem svinējām un es netīšām notriecu riteņbraucēju un dabūju nosēdēt savu sodu.

~ Dokomentu Pārbaude

 - Vai Jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?:Jā

 - Vai Jums ir kādas citas apliecības? Vai licences?:Nē

~ Motivācijas Dati

 - Kādēļ mums tieši Jūs būtu jāpieņem šajā amatā?: Jums mani būtu jāpieņem šajā amatā jo no autobusa šofera pieredzes esmu ieguvis pacietību un mērķtiecību ar kuras palīdzību es strādāju līdz tam brīdim kamēr darbs ir pabeigts. Braucot ar šāda veida auto esmu apguvis strādāt precīzi un ātri lai izbrauktu savus maršrutus un vēlos to pašu enerģiju pārvest uz šo darbavietu.

 - Motivācijas Vēstule ( 60 - 90 Vārdi ): Mana motivācija ir atvieglot Los Santos autobusa šoferu un tai skaitā visu šoferu dzīvi attīrot ceļus un trotuārus no mašīnam kuras tur stāv jau pāris dienas vai tur ir atstātas speciāli kā arī es vēlētos palīdzēt citām iestādēm kā PDD lai atvieglotu arī viņu darbu. Ja jūs mani pieņemsiet darbā es centīšos no visas sirds strādāt godīgi un efektīvi Los Santos iedzīvotāju labā.

~ OOC Informācija

 - Vārds: Roberts

 - Vecums: 18

 - SS no /history:

 - SS no /stats:

Sardze
Lietotājs++
Pasākumu Komanda
Papucītis
224 atbildes forumā
Online: 7d 19h 16m
Redzēts 2022. gada 06. augustā, 00:51
Pievienots, 2021. gada 24. oktobrī, 20:25
0
post



Cienījamais Jonh Rivers, izskatot Jūsu iesūtīto Cī-Vī, esam nolēmūši pieņemt jūs uz pārbaudes laiku.

Droši ierodaties TLL Beno offisā, Los Santos Dokos, vai sameklējiet kādu augstākstāvošo sakarā ar amata izsniegšanu!

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0