bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
1
0
topic
Andrew uz TLL Beno
Arnolds.aka.Rapid
Lietotājs
Arnolds
37 atbildes forumā
Online: 1d 4h 23m
Redzēts 2023. gada 29. augustā, 17:23
Pievienots, 2021. gada 23. oktobrī, 21:23

~ Personālā Informācija

 - Vārds:Andrew

 - Uzvārds:Exe

 - Dzimums:Vīrietis

 - Personas Kods:200494-22876

 - Dzīves vieta:Los Santos,El Corona,"11"

 - Nacionalitāte:Latvietis

 - Talruņa nummurs:

~ Vakances / Vispārīgā Informācija

 - Iepriekšējās darba vietas:Los Santos customs

 - Amats, uz kuru kandidējat:Mehāniķis

 - Jūsu pieredze šajā amatā:Pirms atbraucu uz šo pilsētu biju strādājis daudz servisos.

 - Izglītības iestādes:Los Santos bērnudārzs,Los Santos Sākumskola, Los Santos Vidusskola,San Fierro Tehnikums.

 - Vai Jūs esat iepriekš sodīts? Ja, jā tad par ko?:nop

~ Dokomentu Pārbaude

 - Vai Jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?:Jā

 - Vai Jums ir kādas citas apliecības? Vai licences?:Nav

~ Motivācijas Dati

 - Kādēļ mums tieši Jūs būtu jāpieņem šajā amatā?:Spēju izdarīt kvalitatīvi darbu ko liek un kā arī nespēju pieļaut ķļudas labojot vai uzlabojot auto.Darba pieredze ir ļoti liela tapēc nevajadzētu būt probļēmas ar mani servisā.Māki motorus arī pārlikt ja ļoti vajag,jo iepriekšējā pilsētā pašam bija auto e36 ar LS5 motoru iekšā.

 - Motivācijas Vēstule ( 60 - 90 Vārdi ):Mani vajadzētu pieņemt darbā,jo es strādāju kvalitatīvi un nevaru fiziski pieļāut ķlūdas.Daudz saprotu no auto un nebūs probļemas tos uzlabot citiem vai arī sataisīt.Iepriekšējās pilsētas esmu visu laiku gājis tikai strādāt par mehaniķi,jo nekas cits neintresē kā labot auto un uzlabot.Ar mani nebūs problēmas komunicēt,kā arī darbu darīšu ar šefa vārdu kaut esmu noguris.Pašam patīk auto jau no maza vecuma,tapēc jau nu visu labi pārzinu un māku visu atrast.

~ OOC Informācija

 - Vārds:Arnolds

 - Vecums:16

 - SS no /history:https://prnt.sc/1x6qoie

 - SS no /stats:https://prnt.sc/1x6qo25

MrLa!pa
Lietotājs
56 atbildes forumā
Online: 3d 1h 42m
Redzēts 20. februārī, 14:25
Pievienots, 2021. gada 23. oktobrī, 21:30
0
post



Cienījamais Andrew Exe, izskatot Jūsu iesūtīto Cī-Vī, esam nolēmūši pieņemt jūs uz pārbaudes laiku.

Droši ierodaties TLL Beno offisā, Los Santos Dokos, vai sameklējiet kādu augstākstāvošo sakarā ar amata izsniegšanu!

Charlie Castillo - Dzīvs Los Santos Glābšanas Dienests Direktors

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 11 ( 59 skatījumi )
dandijs, MrLa!pa, Steeryzs, Kristers, Traktorists, Sardze, Arnolds.aka.Rapid, timaballs, alexdell2, Enija, Kazocinsh