bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
1
0
topic
[ TLL Beno ] Lucas Rykerward
PETER1ZZ
Lietotājs
PETJONS
363 atbildes forumā
Online: 36d 13h 0m
Redzēts pirms 4 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 10. oktobrī, 18:21

~ Personālā Informācija

 - Vārds: Lucas

 - Uzvārds: Rykerward

 - Dzimums: Vīrietis

 - Personas Kods: 210295-******

 - Dzīves vieta: Idlewood Station ,Dzīvoklu prospekts #24

 - Nacionalitāte: Amerikānis

 - Talruņa nummurs: - Nav -> Drizi tiks papildinats

~ Vakances / Vispārīgā Informācija

 - Iepriekšējās darba vietas: Los Santos Glābšanas Dienests,Los Santos  Policijas Departaments.

 - Amats, uz kuru kandidējat:Konfiscētājs

 - Jūsu pieredze šajā amatā:Teiksim tā,ka pieredze ir diezgan samērā lielā,jo sākotnēji pārvācoties uz Los Santos,pirrmais darbs,kurā biju iestājies,bija - Los Santos Konfiscētajs -,taču tika mainīts un pardēvēts citā vārdā.Esmu gatavs uzņemties jebkāda tipa pienākumus un savus uzdevumus,esot iekš saviem pienākumiem..Centīšos ik katru brīdi atrasties uzdevumu augstumos lai ik vienam iedzīvotājam nesagādātu liekas problēmas.

 - Izglītības iestādes:
Los Santos Sākumskola
Los Santos Pamatskola:
Los Santos Viduskola
San Fierro Augstskola 
 

 - Vai Jūs esat iepriekš sodīts? Ja, jā tad par ko?:Nē.

~ Dokomentu Pārbaude

 - Vai Jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?:Jā

 - Vai Jums ir kādas citas apliecības? Vai licences?:Jā

~ Motivācijas Dati

 - Kādēļ mums tieši Jūs būtu jāpieņem šajā amatā?:Uzskatu,ka būšu viens starp konkurtspējīgākajiem darbiniekiem,kas spēs veikt un pildīt sava veida pienākumus,atbilstošajā amatā un proffesijā.Cerēšu,ka tik tiešām tikšu pieņemts šajā amatā un būs iespēja pierādīt sevi gan kā labu darbinieku,gan kā arī konkurtspējīgu palīgu.Darīšu visu,kas ir manos spēkos un ticēšu savai veiksmei.

 - Motivācijas Vēstule ( 60 - 90 Vārdi ): Mani sauc Lukass!Esmu 26 gadus vecs vīrs,kas šobrīd ir darba pienākumos.Nesen esmu ielidojis no San Fierro ,taču šobrīd esmu aktīvos darba meklējumos..Tiešām cerēšu,ja es būšu tas,kurš tiks pieņemts iekš konfiscētuves un noteikti varēšu parādīt uz ko esmu spējīgs.Vēlos piebilst to,ka esmu diezgan atsaucīgs,gan arī izpalīdzīgs,noteikti ik vienam brīvajā laikā spēšu palīdzēt un arī  pielikt savu roku klāt. Veiksmīgu visiem dienu . Ar cieņu L.Rikerward

~ OOC Informācija

 - Vārds: Pečka :D ( Pēteris

 - Vecums: 16

 - SS no /history: Šobrīd nav

 - SS no /stats: Šobrīd nav

 

Pēdējo reizi rediģēja PETER1ZZ, 2021. gada 23. oktobrī, 10:45.


Sardze
Lietotājs++
Pasākumu Komanda
Papucītis
224 atbildes forumā
Online: 7d 19h 16m
Redzēts 2022. gada 06. augustā, 00:51
Pievienots, 2021. gada 12. oktobrī, 17:54
0
post

Slēgt.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0