bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[PDD] Micheal Marshall Harper
pidars
Lietotājs++
pidars
156 atbildes forumā
Online: 10d 1h 19m
Redzēts 14. februārī, 23:24
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 10. oktobrī, 23:39


SAN ANDREAS PUBLISKĀS DROŠĪBAS DEPARTAMENTS
REKRUTĀCIJAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA


VEIDLAPAS INFORMĀCIJA
 

Zemāk norādītajā tiešsaistes pieteikumā ir iekļauta San Andreas Publiskās Drošības Departamenta sākotnējā pieteikuma un sertifikāta veidlapa. Lūdzu, rūpīgi pārskatiet pieteikumu un attiecīgi aizpildiet visas nepieciešamās sadaļas, pārliecinoties, ka visi tālruņu numuri un kontaktinformācija ir precīzi. Instrukciju neievērošana un pilnīga pieteikuma neievērošana ir pamats izņemšanai no rekrutēšanas procesa un lieguma izsniegšanai, atkārtoti rekrutēties departamentā.

[!] Jūsu pienākums ir aizpildīt šo veidlapu un sniegt visu nepieciešamo informāciju.

[!] Ievērojot ''Rekrutācijas un apmācības'' divīzijas, aplikācijas nosacījumus pieteikumam ir jābūt rakstītam ar melnu krāsu, neizmantojot  ''Italic'' vai kādu citu efektu, vai Fontu. Burtiem ir jāpaliek deafault ''size''. Aplikācijā ''BOLD'' paliek tikai tur, kur tas ir ticis norādīts no rekrutācijas un apmācības divīzijas puses. 

[!] Iesniedzot aplikāciju, jūs piekrītat, ka San Andreas Publiskās Drošības Departaments veic kriminālās pagātnes un finanšu pārbaudi, ieskaitot iepriekšējās kriminālapsūdzības, krimināllietu un civiltiesību parādīšanos, kā arī sociālo mediju vēsturi. Šie dati tiek izmantoti saskaņā ar datu aizsardzības likumiem un tiks glabāti tikai rekrutācijas un apmācības divīzijas datubāzē. 

[!] Aplikācijai ir jābūt publicētai sadaļā ''UZŅEMŠANAS NODAĻA'' ar nosaukumu ''[Rekrutācija] V.Uzvārds''.


DISKVALIFIKĀCIJA

Automātisko diskvalifikācijas pamatu ir ļoti maz. Pat iepriekšēja pārkāpuma jautājumi, piemēram, iepriekšēja narkotisko vielu nelikumīga lietošana, braukšana reibumā, zādzība vai pat arests vai notiesāšana, nav pamats automātiskai diskvalifikācijai. Tomēr apzināti nepareizi apgalvojumi vai precīzas informācijas nenorādīšana var un bieži novedīs pie tā, ka jūsu pieteikums tiks noraidīts neatkarīgi no nepareizo apgalvojumu vai nenorādītas informācijas rakstura vai iemesla. Faktiski pirmais iemesls, kapēc automātiskā diskvalifikācija stājās spēkā,  ir tāpēc, ka viņi apzināti slēpj vai nepareizi sniedz informāciju, kas saistīta ar aplikācijā esošajiem jautājumiem, no sava topošā darba devēja.


KANDIDĀTS

[!] Pretendentiem pieteikuma iesniegšanas brīdī jābūt vismaz 21 gadu veciem.
[!] Pretendentiem pieteikuma iesniegšanas laikā jābūt derīgai San Andreas auto vadītāja apliecībai.
[!] Amerikas Savienoto Valstu pilsonībai vai nepilsoņiem bet ar nosacījumu, kad nepilsonis ir ārvalstnieks, kas pastāvīgi uzturas, un kuri saskaņā ar ASV Pilsonības un imigrācijas dienesta prasībām ir tiesīgi un ir pieteikušies pilsonībai. Atlases procesā jāiesniedz dokumentācija, ka Dienests pieņēma kandidāta pilsonības pieteikumu.
[!] San Andreas Publiskās Drošības Departamenta darbiniekiem ir uzticēta atbildība par mūsu pilsētas aizsardzību, cilvēku glābšanu, cilvēku dzīvības nodrošināšanu, veselības, īpašuma nodrošināšana. Tāpēc ētiskas un morālas uzvedības vēsturei ir ārkārtīga nozīme. Jūsu iepriekšējai uzvedībai un jūsu izdarītajai izvēlei ir jāparāda pozitīvas iezīmes, kas atbalstīs jūsu kandidatūru policistam un labvēlīgi atspoguļos jūsu raksturu. Kandidāti, kuriem ir bijusi neētiska vai amorāla uzvedība, netiks pieņemti darbā. 
[!] Jums jābūt lieliskai veselībai un bez jebkādiem nosacījumiem, kas ierobežotu jūsu iespējas droši pabeigt akadēmijas apmācību un veikt ugunsdzēsēju vai policijas darbinieka darbu San Andreas Publiskās Drošības Departamentā.



SAN ANDREAS PUBLISKĀS DROŠĪBAS DEPARTAMENTS
'' Pieklājība,  serviss un aizsardzība '' 


1. PERSONĪGĀ INFORMĀCIJA

1.1 Uzvārds: Micheal
1.2 Vārds: Harper
1.3 Otrais vārds: Marshall
1.4 Tālruņa numurs:
1.5 Dzimšanas datums: 1 Jānvaris 1990 Gāds 1 Mēnesis
1.6 Dzimums | Vīrietis [X]  ;  Sieviete [-]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]
1.7 Adrese: Idlewood Mason Street #1
1.8 Pilsēta: Los Santos
1.9 Štats: Los Sanots Novāts
1.10 Pilsonība: Esmu ASV pilsonis
 Esmu ASV pilsonis [-]
 * Esmu ASV teritorijā dzīvojošs ārvalstnieks un esmu pieteicies uz uz pilsoņa statusu [-]
* Neviens no iepriekš minētiem [-]

1.11 Rase:
  Baltādainais [-]
  Melnādainais/Afroamerikānis [X]
  Meksikānis/Latīņamerikānis [-]
  Aziāts [-]
  Cits: 

1.12 Svars (kg): 65
1.13 Augums: 1,81


2. IZGLĪTĪBA

2.1 Esmu absolvējis valsts vidusskolu, ko akreditējusi aģentūra, kas atzīta par ASV Izglītības ministriju [X]
2.2 Esmu saņēmis(-usi) vispārējās izglītības diplomu vai ekvivalentu Amerikāņu institūtā. [X]
2.3 Esmu absolvējis ASV vidusskolu vai ekvivalentu, bet esmu saņēmis (-usi) 2 gadu (asociēto) vai 4 gadu (bakalaura) grādu koledžā vai universitātē, ko akreditējusi aģentūra, kas atzīta par ASV Izglītības ministriju. [X]
2.4 Nekas no iepriekš minētajiem [-]


3. PAGĀTNES PĀRBAUDE

3.1 Man ir tīrs sodāmības reģistrs [-]
3.2 No San Andreas Štata miera uzturētājiem esmu saņēmis soda izrakstus, brīdinājumus vai aizrādījumus par Ceļa Satiksmes Noteikumu pārkāpumu, kurus esmu apmaksājis vai apstiprinājis tiesas priekšā. [X]
3.3 Esmu stājies likuma priekšā par veiktajiem pārkāpumiem, kurus man ir izvirzījuši San Andreas Štata miera uzturētāji. Esmu ticis apsūdzēts un esmu vai nu apstiprinājis apsūdzības tiesas priekšā, vai tiesas zālē pasludināts par vainīgu. [-]


4. DARBA VIRZIENS

4.1 Vai esat iepazinušies ar katra atzara un amata darba pienākumiem? Jā [X]  ;  Nē []
4.2 Kāds ir Jūsu izvēlētais karjeras uzsākšanas amats San Andreas Štata Publiskās Drošības Departamentā? 

IEĶEKSĒT TIKAI VIENU NO 6 PIEDĀVĀTAJIEM

* Viens atzars - Štata Policija [X]
* Viens atzars - Paramediķis (EMS) [-]
* Viens atzars - Ugunsdzēsējs (EMR) [-]

* Apvienot atzaru Štata Policija ar atzaru Paramediķis (EMS)  [-]
* Apvienot atzaru Štata Policija ar atzaru Ugunsdzēsējs (EMR)  [-]
* Apvienot atzaru Paramediķis (EMS) ar atzaru Ugunsdzēsējs (EMR)  [-]


5. PERSONĪGĀ ESEJA

5.1 Kāpēc jūs vēlaties karjeru Publiskās Drošības Departamentā?Turklāt kāpēc Jūs esat īstais kandidāts Jūsu izvēlētajam  amatam? (200 vārdi): Es butu, izstais kandidāts tapēc kād, Esmu jau iepriekš bijis, šada Publiskās Drošbas departmentā citā, Pilseta bet tas bijā uz 1 dienu tapec kād atlidoju atpakaļ Un es velos karjeru tāpec kād velos, aizargat pilsetu un, ari pasargat no, cilvekiem kas šaudas starp opcijām, bet pieņēmu lēmumu, par to kas mani interesē, ko vēlos sasneigt, vēlos sasniegt labu policijas darbu no savas puses un ceru arī sagaidīt kaut nelielu no PDD puses. Kā arī mans mērķis ir uz augstiem panākumiem un paaugstinājumiem, veicot pareizu, godīgu, korektu darbu. Agrāk, kad biju mazāks spēlējos ar izvēlīgām mantām, man tās bija policijas mašīnas, visādi piederumi, kā arī man patika skatītes seriālus par policiju. Mans vectēvs arī ir bijis policists,bija labi panākumi, bet diemžēl viņu apšaudē nošāva, no tā es iedvesmojos, vēlos sekot viņa mērķim, tas bij ieviest pilsētā neredzētāko mieru no noziedzniekiem. To centīšos sasniegt un attīstīt PDD darbu. Mani vecāki arī šo ideju par policiju atbalstīja, viņi ir ļoti satraukušies par mani.


6. (( ĀRPUS TĒLA INFORMĀCIJA )) 

6.1 Vārds: Ralfs
6.2 Vecums: 13
6.3 Dzimums | Vīrietis [X]  ;  Sieviete [-]  ; Neviens no iepriekš minētiem [-]
6.4 Cik ilgi spēlējat lomuspēli? 4 gadus
6.5 Cik ilgi spēlējat MTA KICK RP projektu? 2 gadus
6.6 Vai esat bijis LSPD/LSSD/PDD frakcijā kopš 2020.gada Oktobra?: Jā [-]  ;  Nē  [X]
6.6.1 Ja, jā miniet personāžus un/vai apstiprinātu anketas link:
6.7 Vai spēsiet izmantot Teamspeak 3 programmu? (Obligāts priekš Štata Policijas pārstāvjiem, EMS un EMR nav obligāts bet ir vēlams) Jā  [X]  ;  Nē [-]
 



Attēls
Chief of PDD
Thomas Fletcher

Attēls 
Commander
Troy Brogden

Attēls 
Lieutenant
Jeffrey Murray

esmu gejs sukaju

Danno
Lietotājs
65 atbildes forumā
Online: 6d 6h 55m
Redzēts 2022. gada 03. martā, 19:50
Pievienots, 2021. gada 10. oktobrī, 23:56
0
post


 

Cienījamais kandiāt Micheal Marshall Harpervēlamies Jūs informēt par Jūsu aplikācijas statusu.

 KANDIDĀTA ANKETA - NORAIDĪTS = CV BANNED
Paldies, ka pieteicāties San Andreas Publiskās Drošības Departamentam, Štata Policijas Virsnieka amatam. Mēs esam rūpīgi izvērtējuši Jūsu pieteikumu, ņemot vērā San Andreas Publiskās Drošības Departamenta vispārējos drošības standartus. Pamatojoties uz Jūsu sniegto informāciju,  Jūsu pieteikums ir atzīts par neatbilstošu standartiem un tas netiek nodots tālāk Apmācību Nodaļai. Departamenta Rekrutācijas un Apmācības divīzija ir spiesta atzīmēt Jūs, kā kandidātu nederīgu turpmākajam dienestam departamentā uz nākamo gadu.

Kandidāta anketas noraidīšanas iemesls - 
5. Personas eseja: 5.1 vārda daudzums neatbilst prasībām.
1. Vecuma melošana tad 12 tagad 13.
2: Jūs jau bijāt rakstījis pieteikumu pirms 3h.
3. Ja jūsu pieteikumus tika noraidīts tas nozīme kad jūs nevarat rakstīt velreiz pieteikumu.

 

Oktobris, 10, 2021.
San Andreas Publiskās Drošības Departaments
Rekrutācijas un Apmācības Divīzija

Rekrutācijas un Apmācības Divīzijas pārstāvis
Commander, Troy Brogden

Los Santos, 2307 Commerce, Central Ave., Recruitment division

Run Bitch Run GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 23 ( 107 skatījumi )
ELSB, raivorijs, Psychicaut, Extazy, Danno, vivexii, Jitzie, Arhimēds Pitagors, Bosch, dmer777, RaivoKR, Zexity, SANLA, Luwii, Scrubs, Rixhijs, 518293182, Loews, LMD, Twizzy, draiver, Kapracis, pidars