bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
7
0
topic
[Iesniegums] Matty Gerringhton,Hamilton Swares
2Pac
Lietotājs
331 atbildes forumā
Online: 15d 6h 58m
Redzēts 2022. gada 03. janvārī, 00:54
Pievienots, 2021. gada 10. maijā, 14:03

JŪSU INFORMĀCIJA


VĀRDS, UZVĀRDS: Adam O'Dan
ADRESE: 3501-1 Sand Street,Playa del Seville
TELEFONS: 353212
E-PASTS: AdamZam@LS.LV
CITA SAZIŅAS IESPĒJA:

DARBINIEKA(-U) INFORMĀCIJA


PILNAIS VĀRDS: Matty Gerringhton,Hamilton Swares
ŽETONA NR:  Matty Gerringhton ir 728142
PAKĀPE: Policijas virsnieks.
KOMENTĀRI: Hamilton Swares žetona numuru nezinu,kā arī pakāpi.

INCIDENTA INFORMĀCIJA


INCIDENTA DATUMS: 2021.05.09,
INCIDENTA LAIKS: 23:37
INCIDENTA VIETA: Netālu no pizza stack,zem tilta.
SŪDZĪBAS DETAĻAS: Pirmajās trīs minūtēs,kā muku ar savu motociklu,es tiku notriekts nost no tā,pēc kā tiku sašauts,tad notika normālas lietas,tiku saslēgts un iesēdināts auto,pēctam es sēžot auto es pateicu ,,Piesprādzējat mani!'',es dabuju negatīvu atbildi ,,Brauksim mierīgi'',pēc kā tiku vizināts nežēlīgos ātrumos pa Los Santos,pēc kā tiku aizvests uz Las Ventures un braucot iekšā,ietriecās žogā un es izkritu ārā pa logu.
PIERĀDĪJUMI: Domāju viss ir noteikti redzams body cam,kā arī dzirdama saruna un redzams ātrums ir LSPD automašīnas kamerās,kā arī pie cietuma kamerās redzams,kā esi izkritu ārā pa logu no smagā trieciena. https://failiem.lv/u/dcwj4ghdc#/

Pēdējo reizi rediģēja 2Pac, 2021. gada 10. maijā, 17:01.
2Pac
Lietotājs
331 atbildes forumā
Online: 15d 6h 58m
Redzēts 2022. gada 03. janvārī, 00:54
Pievienots, 2021. gada 01. jūnijā, 20:15
0
post

UP

perseverance
Lietotājs
14 atbildes forumā
Online: 1d 21h 28m
Redzēts 2021. gada 18. augustā, 19:07
Pievienots, 2021. gada 09. jūlijā, 13:40
2
post

Paldies par sūdzības iesniegšanu!

Mums ir žēl, ka esat nonācis šādā situācijā, un mēs cenšamies pēc iespējas ātrāk atrisināt un reaģēt uz šo situāciju pēc jūsu lūguma.

Mēs cenšamies izskatīt jūsu sūdzību 10 darba dienu laikā pēc tās saņemšanas, taču to nosaka sūdzības sarežģītība un piekļuve personām, kas, iespējams, ir bijušas iesaistītas.

Mēs esam uzsākuši izmeklēšanu, pamatojoties uz jūsu sniegto informāciju, un veiksim atbilstošus pasākumus, pamatojoties uz mūsu konstatējumiem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka privātuma apsvērumu dēļ mēs nevaram izpaust konkrētu informāciju par veiktajiem pasākumiem, ja tādi ir veikti.

Kā vadošais piemērs organizācijai, kas cilvēkus vienmēr izvirza pirmajā vietā, mēs cenšamies radīt personalizētu pieeju katrai situācijai, dodot cilvēkiem iespēju augt, pilnveidoties un tikt uzklausītiem, izmantojot inovatīvus pieredzes pārvaldības risinājumus.

 

Labu vēlot,
Publiskās drošības departamenta personāla integritātes nodaļa.
 

 

L A B D I E N

Lietotāji skatās šo tēmu: 0