bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
12
0
topic
Sūdzība [ Draiver ]
Dayzer
Lietotājs+
Dayzer
103 atbildes forumā
Online: 5d 20h 26m
Redzēts 2. februārī, 01:44
Pievienots, 2021. gada 06. jūlijā, 02:38

 

Iesniedzot sūdzību par administrāciju

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: Dayzer

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: Draiver

Iesaistīto personu lietotājvārdi: Es (Samuel Collins) Draiver un Peter Breed.

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: Tātad , situācija sākās tā. Pirms tam biju aizbraucis prom no policijas , pēc ka satiku to atkal pie IGS. Braucu vienkārši aizmugurē , tad Peter Breed ātri izlec no auto un bez jebkāda RP nomet spikes uz ceļa , visas riepas cauras un tas sāka tēmēt un IC bļaut lai kāpju ārā. Es OOC uzprasiju kapēc nebija nekāda RP, Peter Breed mani noignorēja un Draiver teica to kad spikes nav jāerpo, bet wtf? visu laiku vajadzēja un tagat pēkšni nevajag? Es teicu to kad tādu hujņu es gan neerpošu un teicu lai labāk met ajailā. Pēc tam vēl auto Policista kungi konfiscēja , kaut gan cik zinu kad kādu met ajailā auto tiek tepots uz /park vietu.

Pierādījumi: https://imgur.com/a/eHBehWO

Komentāri: Draiver, kopš kura laika LSPD neerpo spikes? Rēālā dzīvē kipa tik viegli izvilkt to hujņu no kaut kurienes un uzmest uz ceļa? :D

+ Iemeta auto konfiscētuvē uz mūžu bez jebkāda iemesla uz to.

Pēdējo reizi rediģēja Dayzer, 2021. gada 06. jūlijā, 08:30.

"Я в моменте"

improvtrafficschool | Car gif, Audi, Audi r8

perseverance
Lietotājs
14 atbildes forumā
Online: 1d 21h 28m
Redzēts 2021. gada 18. augustā, 19:07
Pievienots, 2021. gada 06. jūlijā, 02:40
2
post

spamot /b un ooc, lai met jailā, ar mērķi izvairīties no soda, vairs neiet cauri

" kaut gan cik zinu kad kādu met ajailā auto tiek tepots uz /park vietu."

 

 

lai kāds būtu sūdzības iznākums, tavu turpmāko idiotisko darbību rezultātā sodu mainīt nav pamata

 

L A B D I E N

sukamaniramurs
Lietotājs
163 atbildes forumā
Online: 35d 22h 2m
Redzēts 27. aprīlī, 14:15
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 06. jūlijā, 02:45
0
post

Varēji IC turpināt rpot, kur problēma bija to darīt?

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 9m
Redzēts 3. maijā, 20:48
Pievienots, 2021. gada 06. jūlijā, 02:46
2
post

Ko es īsti izdarīju nepareizi? Iemetu tevi ajailā?? Pats atteicies rpot. Parādi man noteikumu, kur ir norādīts, kad PD vajag rpot spikes...

Pēdējo reizi rediģēja draiver, 2021. gada 06. jūlijā, 02:47.
Dayzer
Lietotājs+
Dayzer
103 atbildes forumā
Online: 5d 20h 26m
Redzēts 2. februārī, 01:44
Pievienots, 2021. gada 06. jūlijā, 02:54
0
post

Visu laiku LSPD RPoja Spikes , un tagat pēkšni vairs nevajag?

"Я в моменте"

improvtrafficschool | Car gif, Audi, Audi r8

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 9m
Redzēts 3. maijā, 20:48
Pievienots, 2021. gada 06. jūlijā, 02:55
1
post

Laiks iet, cilvēki mainās, noteikumi mainās...

perseverance
Lietotājs
14 atbildes forumā
Online: 1d 21h 28m
Redzēts 2021. gada 18. augustā, 19:07
Pievienots, 2021. gada 06. jūlijā, 02:56
2
post

visu laiku nekonfisceja masinu, ja sak spamot /b MET JAILA NERPOSU, un tagaD konfisce?

 

L A B D I E N

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 7. maijā, 03:58
Pievienots, 2021. gada 06. jūlijā, 03:08
0
post

Es biju blakus viņam un raiviss.j arī, kad viņš visu šo huiņu izdomāja, nebija pilnībā nekāda iemesla lai viņi NonRP uzmestu spikes un izvilktu ārā ieročus un tēmētu uz mums un bļautu virsū lai mēs izkāptu ārā no auto ar paceltām rokām. Es pateicu, ka šito visu huiņu netaisos klausīties un aizlaidos prom, bet viņš palika tur auto un teica, lai vēl izdomā viņu sodīt par to ka viņš netaisās ar viņiem erpot, jo taisa kaut kādu huiņu visu laiku, pēc kāda laika viņš uzrakstīja, ka sēž ajailā, normāli..? 

perseverance - Jebkurš mta.kick spēlētājs neerpotu ar viņiem, ja bez iemesla uzmestu spikes un pateiktu lai kāpj ārā no auto ar paceltām rokām, pēc tam vēl izdomātu viņu ajailot, kā tas notiek visās situācijās kurās ir iesaistīts commands, par kurām arī viņš nekad netiek sodīts ja tā ir patiesa, jo viņam ir vienalga un zaķis viņam neko nedarīs.

Varbūt teikt lai viņu soda un spamot OOC čatā nebija tas pareizākais variants kā varētu rīkoties tajā situācijā, bet viņam nebija citu variantu, vismaz cik es skatījos pēc tā kad aizpisu prom. 

Pēc visa tā draivers viņam neko neteica tāpēc lai viņu neizmestu no staff'a. :( Labi, par to pohuj. Viņš pēc tam paņēma lidmašīnu un sāka visus pist gaisā, mentus, visus pēc kārtas.. 

Ir cilvēki kas pa šito laiku grib erpot, bet uzrodas kāds kurš to traucē darīt un vienkārši pis visus nost. 

Nezinu vai ir kaut kur ļoti tur vainīgs Draivers, commands pateica un viņš izdarīja, tāpēc nevar vainot viņu, atteikt viņš nevarētu, noņemtu statusu vēl tāpat bez nekāda iemesla, lielākoties tur bija vainīgi menti kas bija tajā situācijā un commands. 

Vispār nesaprotu, nahuj tika konfiscēta viņa mašīna, ja pēc spēlētāja sodīšanas viņa auto tiek respawnots, ja vien ATKAL NAV KAUT KAS MAINĪTS. 

 

Pēdējo reizi rediģēja nauriks, 2021. gada 06. jūlijā, 03:10.
timaballs
Lietotājs+
382 atbildes forumā
Online: 25d 0h 19m
Redzēts 2. aprīlī, 22:31
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 06. jūlijā, 03:16
0
post

da kicks driz pavisam izmirs del tiem mudakiem kas lido ar savam stulbam lidmasinam un ar raketem pis visu pilsetu dirsaa

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 7. maijā, 03:58
Pievienots, 2021. gada 06. jūlijā, 05:00
0
post

@mafioznik - Viņi laikam to nesaprot tāpēc neko nesaka, bet kad vairs neviena nebūs tad sāks domāt, bet es šaubos ka pazudīs kāds, visi nākot uz šejieni jau zināja kas te notiek.. 

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2021. gada 06. jūlijā, 08:38
0
post

logus iemetat no situācijas pilnās nevis vietu, kur liek tev attēlot rp un tu atsakies. 

spikes nav jāattēlo ar rp, savādāk tas aizņemtu pārāk ilgi. 

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Archijs
Lietotājs
4 atbildes forumā
Online: 5h 31m 43s
Redzēts 2021. gada 25. jūlijā, 17:18
Pievienots, 2021. gada 06. jūlijā, 10:50
1
post

gang gang
 

Lieks Posts || Sodīts

 

Pēdējo reizi rediģēja dandijs, 2021. gada 06. jūlijā, 10:53.
nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 7. maijā, 03:58
Pievienots, 2021. gada 08. jūlijā, 03:05
0
post

UP

Es domāju ka nav jēgas tāpat skatīties te neko un mēģināt noskaidrot, viņi bez iemesla apstādināja viņus uzmetot spikes un liekot pamest auto ar paceltām rokām, kur arī commands teica ''pilot pametiet auto'' un tas jau gāja uz trollošanu, bet tāpat abas puses bija vainīgas un nav jēgas vairs neko turpināt tur skaidrot ja BunnyHop pateica ka spikes vairs nav jāerpo.

Ja viņš būtu turpinājis erpot un nebūtu sācis izmantot OOC čatu tad arī nebūtu radušās tās visas problēmas ar auto konfiscēšanu un ajail iedošanu. 

Varbūt bija varbūt arī nebija iemesla mūs paņemt priekšā izmetot spikes jo viņš tālumā lidoja vismaz uz 150, viņi varēja redzēt un tad sagaidīja īsto brīdi uzmetot spikes, bet varbūt arī nerādījās un vienkārši tāpat atrada pirmos kurus varētu sapakot. 

Pēdējo reizi rediģēja nauriks, 2021. gada 08. jūlijā, 03:36.
Negro
Lietotājs++
323 atbildes forumā
Online: 8d 23h 54m
Redzēts 2023. gada 18. augustā, 18:52
Pievienots, 2021. gada 08. jūlijā, 08:01
0
post

Un vēl jēga spēt RP serveri? Ja jau lspd nevajag erpot tādu lielu lietu kā spikes. Tad vislabākais būtu vispār atļaut policistiem neerpot. Droši, lai policisti uz ielām saslēdz, ko grib, pārmeklē auto un īpašumus. Vēl arī varētu uztaisīt, ka lspd šaudās pret Lsgd un vēl lsak (tur vel kartigi viss scenarijs jasaraksta). Es jau tā tikai redzēju, ka lspd aptur, izmet tevi no auto, saslēdz un klusējot aizved uz ķurķi. Man patik sis serveris, cerams pec maniem ieteikumiem dabusu unban un mani ieliks par lspd prieksnieku. Kopa ar command  varesim saut negerus un taisit terraa. Gl

All we had to do was follow the damn train, CJ!

RageQ
Lietotājs
72 atbildes forumā
Online: 9d 11h 42m
Redzēts 25. februārī, 20:56
Pievienots, 2021. gada 08. jūlijā, 08:32
0
post

@El Grando Smoki  kinda varētu tev piekrist par to, jo jau tgd lspd neveido labu rp, legit kad ar bandu tusējam musu hood piebrauc ments vnk izkapj ara no auto un ar bind command uzraksta " nopleš lapiņu pec ka to uzliek uz stikla" un divam mašinam sameta parking tickets un vnk ielec iekša sava auto un aizmauc prom, bez nekāda rp ka viņs uzraksta katram auto to, vai ieliek to sistēma, lai uztaisitu legit rp, bet ne vnk izlec ar bind uzmet un aizmauc prom. Un ari tajos brīžot kad tevi ments aptur neviens vairs nesāk normalo rp piemēram ka " sveiki vai zinat apturēsanas iemeslu,,,,, Ātrums?,,,,, ja tiesi ta vai ir iemesls kādēļ braucat tik ātri un agresīvi?. Utt bet ne vnk ments pienak pasaka dod domomentus, iekap sava auto uzraksta tev soda kviti, atnak atdod doķus un aizmauc prom un tad tu doma nah tev sods ir 40k un tad raksti admimam lai noskaidrotu nah kas tas pa sodu ir un ko tu tik traģisku esi izdarijis lai uzmestu tadu sodu. Vienkāršāk sakot Lspd tā jau ir maz rp ko vini raksta, jo busim atklāti tie kas iet uz lspd pieteikties darbā vini negrib nekadu rp taisit apturot un liekot tickets, bet grib lai tie čali mūk un var ķert pa visu mapi full speed ar sirēnam.

 

Un vēl daudzi spēlētaji šo sapratīs, tad kad ments aptur viņš prasa dokomentus un tehnisko, un pārakstot csdd auto bieži tā tehniska nenak lidzi un tev vnk vinas inventory nav, un ments aptur un prasa abus doķus tu ar rp iedod viņam un pasaki occ ka tehniskas nav jo auto parrakstot csdd neiedevās, un mentam ir pilniba pohuj un ic turpina " tu man iedevi tikai dokomentus un tehnisko neiedevi" un vnk šadi turpina un prasa vai ir mans auto vai nav, kaut es legit ar rp uzrakstiju kad iedotu viņam un occ pateicu ka man neiedevās, un lai turpina rpot taka kipa butu iedevis. Vnk sakot tā ka jaunie lspd darbinieki vnk neko nejēdz ka but mentam, drizak vajag atpakal visus ogs kuri bija normalie menti un par katru apstadināsanu ja nebija nekas tik traģisks ko izdariji nemet sodus, bet gan izsaka mutisku vai sistema ierakstītu brīdinājumu, jo kinda besi tie lielie sodi piem 40k sods un tu esi broke af un kamer dabu tos 40k tev sods uzkapis jau lidz 70k

 

Sorr ka tik gari bet nu domāju ka uzrakstītais nav lieks, jo dafiga spēlētaji kicka ar to saskarās.

Pēdējo reizi rediģēja RageQ, 2021. gada 08. jūlijā, 08:42.
timaballs
Lietotājs+
382 atbildes forumā
Online: 25d 0h 19m
Redzēts 2. aprīlī, 22:31
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 08. jūlijā, 16:08
0
post

vienkarsi tak visi sakat troll i viss bus zaibis

💜 Tvaiciņš 💜
Lietotājs++
💜 Tvaiciņš 💜
465 atbildes forumā
Online: 18d 10h 49m
Redzēts 2023. gada 12. februārī, 01:29
Pievienots, 2021. gada 08. jūlijā, 17:40
1
post

@RageQ  nuu es nezinu vai tev par to ir taisnība jo cik es esu redzējis visi menti erpo kad piemēram izkāpj un prasa vai zinat apturēšanas iemeslu utt tad pajautā doķus tad tu iedod bet tas ar rp protams, man piemēram vispār nav bijis 40k sods ja nu vienīgais par auto konfiscēšanu bet nav bijis tā pat 40k sods

RageQ
Lietotājs
72 atbildes forumā
Online: 9d 11h 42m
Redzēts 25. februārī, 20:56
Pievienots, 2021. gada 08. jūlijā, 18:30
0
post

@mazspuika  nu hvz kka vispar nav normali menti gadijušies, un tik pienak atri  paprasa doķus un pazud talak, vai nu tie ir visi jauniņie kuri man trāpās, vai ari vnk ir jau viņiem zb vislaik norm prasīt tapēc vnk visu grib atri un miers, labakaja gadijuma cer ka muksi lai var dzīties pakaļ.

Andruha
Lietotājs
Andruha
11 atbildes forumā
Online: 22h 11m 04s
Redzēts 2023. gada 24. augustā, 11:36
Pievienots, 2021. gada 08. jūlijā, 18:35
0
post

@Mazspuika Tas pats 30k Sods ir leils priekš iesacejiem un citiem speletajiem.. nau tik gruti to naudu dabut ja nesi nekada frakcija un tev vienigais normalais darbs ir autobusi kur tu no 9min lidz 16min dabuj 1k tas laiks lai sakratu ir nereali ilgs... ta vieta vajg samazinat sodus saprastu ja lieta butu nopietnaka...

sukamaniramurs
Lietotājs
163 atbildes forumā
Online: 35d 22h 2m
Redzēts 27. aprīlī, 14:15
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 08. jūlijā, 18:36
1
post

Sūdzība ir nevajadzīga, nekas nemainīsies ar viņu.

Dayzer
Lietotājs+
Dayzer
103 atbildes forumā
Online: 5d 20h 26m
Redzēts 2. februārī, 01:44
Pievienots, 2021. gada 08. jūlijā, 20:26
0
post

@RageQ , arī tā pati hujņa , bez jebkāda normāla iemesla menti iedot sodu 40k+. 
Bet tagat man jau tie menti uz mūžu auto konfiscēja , bet iemesla uz to nebija. Cik zinu auto konfiscē uz mūžu ja viņam max ātrums 300+, bet tad jautājums , kā viņi to pārbauda ?

Man mašīnai maksimālāis ātrums ir 280km/h , bet konfiscēts uz mūžu, tad radās viens jautājums , kāpēc tā ir? Protams neviens no mentiem teikt nevar jo viņiem riktīģi pohuj uz tevi.

Nesaprotu vai tik grūti atrast jaunos policistus kuri jēdz ko darīt??

"Я в моменте"

improvtrafficschool | Car gif, Audi, Audi r8

Lietotāji skatās šo tēmu: 0