bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
0
2
topic
[RP Skolotājs] Glox
MaryJane
Uzraugs
219 atbildes forumā
Online: 6d 8h 13m
Redzēts 24. martā, 21:37
Pievienots, 2019. gada 26. maijā, 22:06

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [-]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [x]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [x]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [-]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [x]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Nikolass

Iepriekšējie nickname:Sākumā bija DrengersLv,Sulvage, Ke$ha.

Tavs vecums: 13 tūlīt jau 14.

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Xavier DeShawn (The Rapper Of Kings), Dave McDevitt (Los Santos Police Department)

Pieredze kā Gamemaster: Esmu bijis RP Skolotājs jau 6 serveros, pārzinu visas komandas (Manuprāt to neņems vērā), pārzinu RP Skolotāja pienākumus.

Pieredze Roleplay jomā: Lomuspēli iesāku spēlēt apmēram četrus gadus atpakaļ 9 gadu vecumā, iesāku spēlēt serverī, kurā draugs iemācīja visus lomuspēles pamatus, deva pieredzi, apguvu nelegālo/legālo lomuspēli, sāku izprast lomuspēles jēgu un uz 2018 gadu, pēc ilga laika sāku tikai pierādīt sevi apkārtējiem ar to, ka es spēju būt sakarīgs, spēju erpot normāli, tā arī man parādījās vairāk iespēju kļūt par Supporteri serveros, neilgā laika periodā ieguvu pieredzi statusā. Vēlāk jau nonācu administratora amatā, ar citiem pienākumiem, lielāku atbildību, tā nu caur 18 gadu, nonācis esmu šeit, kur iepazīstu jaunus cilvēkus, gūstu jaunus draugus, stiprinu savas zināšanas.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Lūk, es pats par šo nezināju, mans brālis bija piesēdies, vismaz man tā šķiet un kautko noreklamējis, ienāku un brīnos kapēc man forceapp ir uzmests, protams to izgāju bez problēmām, jo forceapp jautājumi vienmēr ir bijuši viegli.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): https://imgur.com/a/nuMHHM0

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Tātad, man nav sasveicināšanās, to izveidošu šajā topikā, mani sauc Nikolass, esmu 13 drīz jau 14 gadus vecs jaunietis, nu protams jaunietis ar pieredzi datorspēlēs, pašā datora pasaulē, pats esmu atkarīgs no vienas spēles Multi Theft Auto, nu protams tas nav vienīgais ar ko es nodarbojos. Ārpus datora pasaules, man ir daži draugi, ar kuriem pavadu labu laiku, izklaidējos un arī daru citas lietas, bieži vien esmu sastopams iekš servera, esmu jaunietis no Kandavas, mazas ''patiešām mazas'' pilsētas.

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera: Mani piesaista spēlētāju skaits, administrācijas aktivitāte iekš servera, kā arī reportu daudzums, jo kad rakstu reportu parasti ir kāds 11 reports pēc kārtas, kā arī esmu manījis dažus spēlētājus, kuriem ir vajadzīgas nelielas apmācības, tāpēc rakstu šo pieteikumu, vēlos tiem palīdzēt, nostiprināt tiem zināšanas, apņemos vispār palīdzēt apgūt jaunu. Pats esmu diezgan spējīgs jaunietis, ar zināšanām, ar pieredzi, to pašu ko man deva ilgu laiku atpakaļ citā serverī kāds administrators, to pašu vēlos dotg arī spēlētājiem ap mani.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Mana motivācija ir šāda. Vēlos šajā serverī kļūt par administrācijas biedru, dēļ dažu spēlētāju zināšanām, dēļ spēletāju skaita, kā arī dažu draugu dēļ, kuri šajā serverī ir administrācijas komandā, protams, nenāku bez zināšanām. Nāku ar pieredzi, ar vairāku gadu lielu pieredzi, esmu pa šiem gadiem mācījies/apguvis lomuspēles pamatus, esmu mācījies būt sakarīgam. Protams arī dažreiz sanāk strīdi, kā jau visiem mums, bet vēlos pierādīt sevi apkārtējai pasaulei, ka tādi kā es, pat 13 gadīgi spēj būt sakarīgi, ka tie spēj būt ar zināšanām. Pa šiem gadiem esmu apguvis nelegālo/legālo lomuspēli, pats no diviem personāžiem attēloju šīs lomuspēles, vairs jau no legālā bieži neattēloju. Esmu jaunietis, kurš ir komunikabls, spēju sniegt padomus, spēju gūt jaunus draugus, esmu ar diezgan daudz iespējām apdāvināts, ja man tiek dota iespēja to izmantoju, tāpat kā arī šī iespēja kļūt par Spēles Uzraugu, ar šo amatu spēšu pierādīt citiem to, ka tādi kā es spēju būt zinošs.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā, apzinos.

Gadījumā ja Tavs pieteikums tiek atteikts, nākamo pieteikumu vari rakstīt ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām! (Ar izņēmumiem) *Kontaktēties ar vadošo administrāciju*

Pēdējo reizi rediģēja MaryJane, 2019. gada 26. maijā, 22:15.

Gozmit
VIP
Bijušais foruma moderators
#soberAF
445 atbildes forumā
Online: 37d 22h 53m
Redzēts 30. martā, 00:38
Pievienots, 2019. gada 26. maijā, 22:11
0
post

Online: 3h 13m 15s

Reģistrējies 25 maijā.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā, apzinos.

Pret?

 

te nekā nav

Melnais
Lietotājs
185 atbildes forumā
Online: 6d 13h 16m
Redzēts 2021. gada 11. novembrī, 18:53
Pievienots, 2019. gada 26. maijā, 22:13
1
post

Noteikti būšu pret, jo zinu cik slikti esi apguvis RP terminus un kā tos pielietot.

Ērms
Lietotājs
307 atbildes forumā
Online: 14d 5h 45m
Redzēts 2022. gada 19. jūnijā, 22:05
Pievienots, 2019. gada 26. maijā, 22:15
0
post

Nu nē drenger nebūs.Nesen piereģistrējies, prasības nav

pret

Pēdējo reizi rediģēja Ērms, 2019. gada 26. maijā, 22:30.
SkyLine
Lietotājs
Cʀʏ ʜᴀʀᴅ ᴏʀ ɢᴏ ʜᴏᴍᴇ
213 atbildes forumā
Online: 23d 18h 6m
Redzēts 2023. gada 04. jūnijā, 02:05
Pievienots, 2019. gada 26. maijā, 22:27
0
post

Pret.

Melo prasībās.

Prāta vel mazs un dumjš.

Nesen no forceapp izgājis.

Par kādu gm runa te var iet.

 

 

 

 

Fosiks
Lietotājs+
Kvasiks/Fosiks
133 atbildes forumā
Online: 8d 9h 58m
Redzēts 2022. gada 27. augustā, 08:34
Pievienots, 2019. gada 26. maijā, 22:44
0
post

paaudz, pasēdi onlaina. paerpo, pamacies rules, vairāk nav jasaka. PRET

Fosiks

rolex
Lietotājs
★☆☀☼☁☂☃❄☽✂✋♿⌖☯☢⚑♀♂⚠︎☎✆✈✉✍...
33 atbildes forumā
Online: 2d 0h 20m
Redzēts 2019. gada 12. decembrī, 17:54
Pievienots, 2019. gada 26. maijā, 22:54
0
post

Es dodu tev par , jo tu tiešām spētu ar šo statusu iegūt daudz mahas un naudas.

Roll'Q

Saistīts attēls

Flomits
Lietotājs
Krītiņš
167 atbildes forumā
Online: 9d 9h 54m
Redzēts 4. martā, 18:53
Pievienots, 2019. gada 26. maijā, 23:02
0
post

Nebūs esi nesen reģistrējies forumā kā arī serverī neesi redzēts neesmu iepazīnies ar tavām Erp'ē prasmēm..

 

Antirekomendācija..

buddyy
Lietotājs++
144 atbildes forumā
Online: 2d 18h 6m
Redzēts 7. aprīlī, 19:46
Pievienots, 2019. gada 26. maijā, 23:02
0
post

Anti!Tāpēc ka tev ir tikai 13 gadi es neteiktu ka esi kautkads dumiķis vai kas ,jo atceros pats kad biju mazāks grib;eju visur tikt tas bija mans sapnis :D

 

 

 

FL3X
Uzraugs
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
876 atbildes forumā
Online: 87d 17h 40m
Redzēts 7. martā, 10:32
Pievienots, 2019. gada 26. maijā, 23:09
0
post

Anti , tikai deļ gadiem , prātā var sakāpt un gg.

 

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2019. gada 26. maijā, 23:11
0
post

Bija viens 13 gadnieks jau sastāvā un tas labi nebeidzās, tamdēļ likšu arī tev Anti.

Plus, pasēdi vēl nedaudz serverī un forumā.

sensejs
Lietotājs
16 atbildes forumā
Online: 1d 21h 50m
Redzēts 2020. gada 07. aprīlī, 19:01
Pievienots, 2019. gada 26. maijā, 23:12
0
post

iespējams, ka tev ir veselais saprāts, bet tu esi stipri par zaļu, lai pieteiktos uz gamemaster amatu.

 

antirekomendācija.

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2019. gada 26. maijā, 23:13
0
post

3h forumā jau pierāda to, ka statusņiks, nevajag tev vēl statusu, it īpaši 13 gados..

Pret.

 

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2019. gada 29. maijā, 08:36
0
post

Neesi izpildījis svarīgas prasības, neesi aktīvs un daudzi ir pret tevi kā gamemasteru, t.sk., no administrācijas. Daudziem nepatīk tavs vecums, jo šādā vecumā cilvēkiem mēdz uznākt melnie un visādi brīnumi notiek. Tu iespējams vari pierādīt pretējo izpildot visas prasības, taču tev riktīgi jāizceļās ar kaut ko labu. Nākamo pieteikumu drīksti rakstīt pēc 2 nedēļām bet tas nenozīmē, ka tev tas jādara uzreiz pēc 2 nedēļām.

Atļaušos atteikt šo pieteikumu.

Slēgts.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0