bilde ko parada kad esi afk par ilgu
3
0
topic
(LSPD) Aleksandr O'Blackwood
Dragon
Lietotājs
1 atbildes forumā
Online: 10h 2m 45s
Redzēts 2021. gada 10. jūnijā, 17:10
Pievienots, 2021. gada 08. jūnijā, 22:02

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS
"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

 


Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.
Jābūt vismaz 21 gadus veciem.
Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai, vai A kategorijas vadītāja apliecībai.
Tīrai sodāmības vēsturei.
Kandidāta radinieki vai tuvākie draudi nedrīkst būt sodīti un nedrīkst atrasties policijas uzskaitē.
 

| 1 posms;  Personālā informācija |
Uzvārds, vārds:Aleksandr O'Blackwood
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas vieta: San Andreas, Los Santos Slimnīca
Deklerētā dzīvesvieta: Idlewood Motelļi #3
Faktiskā dzīvesvieta:Idlewood Motelļi #3
Pilsonība: Amerikānis
Tālruņa numurs:536237
E-Pasts: A.O'Blackwood@sanandreas.com

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?:Tātad, kad man bija pirmie 9 gadiņi es vislaik skatījos pa Policiju Seriālus,filmas utml. kad man palika 15 es vēlējos, tikt ieksā LSPD lai varētu aizsargāt savu dzimto un vienīgo pilsētu. Jo es zināju kad es būtu labs Policists, jo mans tēvs bija SFPD komandieris un man visskautko mācija kā pareizi noziedzinieku apturēt, kā bēgošu notvert, Protams sākumā man likās ka tas ir ļoti grūti, tad kad noliku tiesības 18 gados tad man tēvs paņēma līdzi uz SFPD Apmācībām un viņa priekšnieks Taylor's man parādīja un izstāstija visu pa to ko viņus māca. Jo Tēvs vienreiz teica "Dēls, jā tiksi Policijā, reiķīnies ar to jā tiu kādreiz zaudēsi dzīvibu darot Pilsētas labā, visi tevi atcerēsies kā varoni" Tapēc es izlēmu uzrakstīt Pieteikumu lai pierādītu Sev un manām Tēvām, kad es viņu nepievilšu, un protams Los SantosIedzīvotājiem!
Kur Jūs sevi redziet pēc 5 gadiem?:Atbildīgu, Strādāt spējīgu komandā, atbildīgu, Uzticamu Pilsoni, kurš noķers visus zagļus! 

| 3 posms ; Vēsture | 

Vai Jūs esat tikuši arestēti par kādu noziegumu?: Protams Nē
Ja jā, tad kāds bija noziegums un viņa motīvs?:Protams Nē
Vai Jūs esat lietojuši narkotiskās vielas, kuras ir aizliegtas mūsu štatā?:Protams Nē
Ja jā, tad vai Jums ir atkarība un cik sen tas bija?:Protams Nav 
Vai Jūs esat bijuši kāda nelegāla grupējuma biedrs vai starpnieks?: Protams kā NĒ
Ja jā, tad kāda, cik sen un cik ilgi?: Protams kā Neesmu
Vai Jūsu radiniekos ir kāds krimināli sodīts cilvēks?:Protams kā Nav, Visi legāli! 
Ja jā, tad nosauciet vārdu un ja ziniet sodāmības iemeslu tad miniet to:Protams kā Nav 

(( Jaatbild ir ar īsām atbildēm, nav jāraksta referāti )) 

| 4 posms; Zvērests | 

Es, [Aleksandr O'Blackwood]  apliecinu, ka visi šajā aplikācijā izteiktie apgalvojumi ir patiesi un pilnīgi. Es saprotu, ka jebkādas neatbilstības, nepareizi apgalvojumi, izlaidumi vai viltojumi radīs iemeslu diskvalifikācijai, mana vārda svītrošanai no atbilstības saraksta. Es apstiprinu, ka visa norādītā informācija ir manis rakstīta un tā ir patiesa. 

(( 5 posms; OOC informācija ))

 

Vārds: Pēteris
Vecums: 19
In-Game UCP vārds: Drakon
Spēsi lietot programmu Discord?: Jā
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos?: Protams
Ekrānšāviņš ar Admin History (/history): https://imgur.com/a/NV1LRIY

ELSB
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Pasākumu Komanda
ONE LOVE <3
Milly's
1386 atbildes forumā
Online: 101d 5h 1m
Redzēts 22. augustā, 00:58
Pievienots, 2021. gada 01. jūlijā, 13:14
0
post

Cien., A. O'Blackwood
Los Santos Policijas Departamenta Rekrutācijas un apmācību divīzija ir izskatījusi Jūsu iesniegto aplikāciju. Vēlamies informēt, ka Jūsu aplikācija tiek noraidīta.
Tas nozīmē to, ka Jūs netiekat pārvirzīts uz nākamo rekrutācijas posmu - intervija.
Atkārtotu aplikāciju variet iesūtīt, ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām.

 

Jūlijs, 01.2021.
Los Santos Policijas Departaments
Rekrutācijas un apmācību divīzija

Rekrutācijas un apmācības divīzijas pārstāvis
 Chief Of Police, Kendrick Bennett

Los Santos, 2307 Commerce, Central Ave., Recruitment division

Pēdējo reizi rediģēja ELSB, 2021. gada 01. jūlijā, 13:14.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0