bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par spēlētāju
6
3
topic
Sūdzība par Ralph Stefanson
Tony Chicken
Lietotājs
24 atbildes forumā
Online: 1d 10h 52m
Redzēts 2021. gada 15. novembrī, 11:23
Pievienots, 2021. gada 30. jūnijā, 00:35

 

Iesniedzot sūdzību par spēlētāju

 

Lai vieglāk izsekot līdzi izveidotajam saturam, tā nosaukumam ir jāatbilst šim formātam: 

[Sūdzība] Pārkāpēja Vārds_Uzvārds

Piemērs: [Sūdzība] John_Lewis

*Ja situācijā bija vairāki pārkāpēji, katra pārkāpēja Vārds_Uzvārds jānorāda tēmas nosaukumā

 

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: Rony Shawn

Pārkāpēja/u Vārds_Uzvārds: Ralph Stefanson

Iesaistīto personu lietotājvārdi:Neviens pēctam ooc admins neko tik un tā neizdarija tikai paņirdza.

Ko spēlētājs/i pārkāpa: Situācija sākas ar to ments ienāca kazino un jautāja par azarstpēļu licenzi es saku aizejam uz office aizgajam paskatijos ķip seifa un pateicu man tomēr mājas (man nav licenzes) vinsh pajautā kautkādu id karti kautkādu kr4 dokumentu  un es vinjam iedodu tiesibas es noerpoju kad es liku licenzi, nerādisies Ķip plaņšet datoriņā jo bija saplisusi vinsh visu laiku dirsa ja tad tu nevaretu uzlikt vinsh tad saka ./me ierakstītu pārkapumu datubāzē tad kad viņš rakstīja to datubāzē tieši un tajā pašā laikā es viņam piejeju un ieduru ar nazi 4 reizes vēderā un tad man atsūtas 50k sods es tur sāku ooc strīdēties ka nepaspēji paspēju sadurt jau un tā tālāk,un tad  es turēju savu nazi pie viņa rīkles viņš izdarīja pg un piecēlas ar kautkādu manervu tika laukā un sāka šaut uzriezs jo flečers viņam dc teica kad viņam bruņu veste es teicu kad nav jo nebija uzvilkta + nekas statusā nebija rakstīts utt un beig beigās ta ari paliku biju nomiris atsūtīšu log files vai vairāk butu ieskats uz visu šo.

Pierādījumi:https://failiem.lv/u/qapdtc7b5 prosta ielādējat foto un varēsiet pietuvināt..

Komentāri:Vēlos tikai 50k ko apmaksat pa sodu,un vai visa situacija cut jo liels bs.

 

Iesniedzot sūdzību par spēlētāju vēlams iesniegt pēc iespējas detalizētāku situācijas aprakstu un vairāk pierādījumus, lai situācijas risināšana ietu raitāk un neveidotos domstarpības.

💜 Tvaiciņš 💜
Lietotājs++
💜 Tvaiciņš 💜
465 atbildes forumā
Online: 18d 10h 49m
Redzēts 2023. gada 12. februārī, 01:29
Pievienots, 2021. gada 30. jūnijā, 07:33
0
post

Varēji tos ss salikt daudzmaz pēc kārtas 

3.3. Noteikuma pārkāpums || Sodīts

Pēdējo reizi rediģēja dandijs, 2021. gada 30. jūnijā, 14:27.

raivorijs
Biedrs
Avatārs
686 atbildes forumā
Online: 45d 5h 59m
Redzēts 21. martā, 23:28
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 30. jūnijā, 09:06
1
post

Sveiks!

Ierakstot datubāzē sodu, tas ir automatiski tev iedevies realaja dzīve, bet spēlē ir vell jauzraksta /ticket.

Bruņuveste man pēc būtības bija, jo OOC situacija pazaudeju, bet nevis mani sasava vai kautkas tads bat ar rokam nosita, un revaivoja mani. Ar rokām bruņuvesti nesabojāja, tadel brunuveste pec butibas man bija.

Un pats vien esi vainigs, es tevi 1dienu iepriekš biju brīdinājis vell, ka nepieciesama licenze. Kad iegaju kazino, tu attaisnojies ar "bet licenzei jāraksta esseja" (tik traka esseja nav, pats zinu, cita char man arī ir kazino, uzrakstiju un sagatavoju visu 15minutes)

Nevis es piecelos, bet es atgrūdu nazi, ko esmu apguvis policijas akadēmijā, ari ja butu parasts cilveks, es meiginatu vismaz to, bet tad ar /luck un /chance, jo pirmakrt nebutu apmacits, otrkārt vell biju samaņā un tu teici, ka mani apraksi, ja nepretotos man sanāk nāve, ja pretojos vell ir izredze(gramatika, nav tā labakā sobriid)

 

Bet kopumā sodu esi nopelnijis, jo tiki bridināts un zinaji par licenzi, bet dēļ slinkums neesi uzrakstijis pieprasijumu.

Pēdējo reizi rediģēja raivorijs, 2021. gada 30. jūnijā, 09:07.

 

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2021. gada 30. jūnijā, 11:44
0
post

Katram PD darbiniekam šajā serverī ir bruņu veste , šaubos ka caur dursi to + visi pārkāpumi tiek veikti elektroniski nevis manuāli uz lapiņas tāpēc sods tik un tā tev pienāktos , tu domā ja tu viņam priekšā stāvot nazi uz reiz pie rīkles pieliktu un viņš neko nevarētu izdarīt? Ir speciāls noteikums par to ka jāatļauj citam arī noerpot nevis tik jāmauc savs, pārkāpumu šeit nesaskatu, 

Sūdziba nepatiesa.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0