bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sludinājumu portāls
8
0
topic
[Pārdod] Audi RS6 4.0 (2013)
UMEH
Lietotājs
jaunais talants
125 atbildes forumā
Online: 5d 17h 4m
Redzēts 7. martā, 18:30
Pievienots, 2021. gada 09. jūnijā, 01:43

Ķeršos pie lietas īsi un konkrēti.
Auto iegādājos neilgu laiciņu atpakaļ, tam ir pavisam neliels nobraukums - 510km, protams tas augs līdz atradīšu pircēju, jo citu auto man nav.
Audi man pašam ļoti patīk un apmierina, gan ātrums, gan drifta iespējas, gan vienkārši komforts nokļūstot no punkta uz punktu. Šis auto mani vēl nekad nav pievīlis un nepievils arī jūs!

Automašīnai nav nekādas dzinēja modifikācijas, tikai vizuāls tūnings kā violets krāsojums, violeti xenon lukturi un pilnīgi visi logi tonēti.
Līdzi protams nāk laba stereo sistēma, kas jau ir perfekti uzstādīta un visas pieejamās stacijas skan labi. Varu līdzi arī dot pārnēsājamo gps ko pats pielietoju maz, bet kad vajag tad problēmu ar to nav, ērts un vienkāršs.

Autoplačos šis auto ir pieejams pa 55'000$, bet es vēlētos saņemt vismaz 40'000$. Auto netiks pārdots pirmajam cilvēkam kurš izrādīs interesi, jo esmu gatavs uzklausīt dažādus piedāvājumus, dažādas summas un iespējams pat auto apmaiņu.

Bonusa attēli no dažādiem rakursiem ar aprakstīto Audi RS6: (( https://failiem.lv/u/bw3qtj2c4#/view/x8x8e849t ))

UMEH
Lietotājs
jaunais talants
125 atbildes forumā
Online: 5d 17h 4m
Redzēts 7. martā, 18:30
Pievienots, 2021. gada 09. jūnijā, 18:26
0
post

Automašīna veiksmīgi pārdota, lūgums kādam slēgt šo sludinājumu un arhivēt to!

Lietotāji skatās šo tēmu: 0