bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
1
0
topic
[Gamemaster] Thomas
Thomas
Bijušais administrators
105 atbildes forumā
Online: 7d 17h 27m
Redzēts 30. martā, 12:22
Pievienots, 2019. gada 26. maijā, 15:07

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar ✔️ atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ ✔️ ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ ✔️ ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ ✔️ ] (Tieši kā rakstīju vienu warn-pointu saņēmu par
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ ✔️ ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ ❌ ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Tomass

Iepriekšējie nickname: Thomas Gold, Joaquin Guzman Loera, Barry Clive

Tavs vecums: 17

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Los East Santos Kartelis(Joaquin Guzman Loera), LSV(Thomas Gold), biju LSPD(Barry Clive) tikai nebiju aktīvs nedēļu un izmeta jo bija problēmas ar privāto dzīvi.

Pieredze kā Gamemaster: Nav pieredzes, centīšos iegūt to iekš projekta KICK.LV

Pieredze Roleplay jomā: Roleplay jomā pieredze ir nepilns pusgads, pārsvarā esmu visu apguvis. Novērtēju savu RP līmeni ap 9/10.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):Jā daudzas reizes, skaidrojums - es iesāku savu RP pieredzi iekš kick.lv, sodi par OOC terminiem nāca kopā ar manu RP līmeņa pieagumu, tapēc sobrīd esmu apguvis RP ļoti lielā līmeniī un pārkāpumi neatkārtojas, ja reti kad neuzmanības gadījumā.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): Kā minēju, sodi nāca līdzi ar pirmo pieredzi vispār RP. Tapēc kad iesāk vēl nezināju neko sākumā tā arī ajail sākās vēsture. Aplūkojams: https://ibb.co/2yJT7Xt">https://ibb.co/2yJT7Xt

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!):Tātad mani sauc Tomass, esmu 17 gadus vecs, raksturā vērtēšu sevi kā draudzīgu personību un ļoti komunikablu. Nodarbojos brīvajā laikā ar kikboksa treniņiem iekš Līvānos sporta klubā ''SKITS''. Pie datora sēžu bieži tik izņemot svētku dienās protams ka katram patīk ietusēt, sportisks cilvēks. Laiks veltīts KICK MTA ir ļoti liels, katru dienu esmu ON gandrīz pat tās visas 10 stundas jo mājās pēcskolas dienās nav ko darīt parasti. Kad vasara sāksies aktivitāte tikai augs. Ļoti aktīvs iekš KICK. Cenšos visu apgūt iekš foruma šobrīd, RP līmenis augsts, apgūts īsā laikā diezgan, bijuši ļoti labi cilvēki kas pamāca. Dzīvoju Jēkabpils apkaimē. Sadarboties nav problēmas, kā minēju esmu draudzīgs cilvēks. Es domāju esmu pietiekami attīstīts gan morāli un fiziski, lai spriestu visu kas un kā gan dzīvē, gan iekš KICK.LV.

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera? Tieši par šo runājot, es tiešām vēlos samazināt to cilvēku skaitu kas pārkāpj tos noteikumus, protams pašam pa reizei ir bijušas reizes kad to daru, bet esam godīgi kurš to pa reizei kaut kad neizdara, esmu aplūkojis to ka šobrīd vēlās nakts stundās administrācijas nav pārāk daudz, no rītiem ļoti arī, esmu aktīvs no rītiem agriem varēšu visu aplūkot, pašam kā player besī gaidīt rindas, centīšos cilvekiem tās paatrināt jo nu jo vairāk jo labāk, būsim vairāk administrācijā, cilvēkiem uzreiz nebūs jānogurst gaidot reportu vai kaut ko tādu, piesaistīja tas ka tiešām vēlos uzlabot iekš KICK.LV reputāciju sniedzot cilvekiem visslabāko palīdzību nesaprašānās brižos. Patīk izpalīdzēt citiem un saņemt labas atsauksmes - motivācija mācīties un apgūt GameMaster statusu!

Motivācijas vēstule: Tātad, ar motivācijas vēstulēm iet kā iet, grūtības sagādā rakstīt literatuŗā domrakstus līdz ar to šo ar, īsumā tātad, es ļoti velētos lai Jūs man dodat to iespēju jūsu projektā apgūt prasmes par statusu Gamemaster un iegūt tālākas zināšanas iespējams par augstākiem statusiem, kaut gan uz ko tādu netaisos pagaidām pretendēt nemaz kamēr nebūšu apguvis visu pilnībā, uz manīm var paļauties kā cilvēku un protams pat par dzīves problēmam rakstīt censtos palīdzēt - draudzīga persona, bet kopumā jā es vēlētos sniegt to profesionālāko palīdzību ar statusu Gamemaster cilvēkiem, un ievērot ļoti stingru solideritāti. Ļoti ceru ka vismaz apdomāsieties par šito un sapratīsiet mani. Esmu cilvēks ar radošu izdomu, un cilvēks kas ievēro kārtību, ātri mācos no kļūdam tas ir apskatāms in-game, RP līmeni ļoti ātri apguvu, varam droši man testiņu pat uztaisīt. Bet būšu ļoti cilvēciski atbildīgs par to ko daru, un apzināšos to ko esmu izdarījis! Liels paldies ka lasat šo, gaidu no jums atbildi pēc iespējas ātrāk jo kurš gan nevēlas ātrāk sasniegt vēlamo mērķi! Laimīgi!

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Apzinos!

Gadījumā ja Tavs pieteikums tiek atteikts, nākamo pieteikumu vari rakstīt ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām! (Ar izņēmumiem) *Kontaktēties ar vadošo administrāciju* Sapratu!

Pēdējo reizi rediģēja Thomas, 2019. gada 26. maijā, 15:21.

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2019. gada 26. maijā, 15:11
0
post

Itkā viss izskatās simpātsiki, bet IC esmu piedzīvojis tavas RP prasmes un terminu pārzināšanu, tieši tas man liek likt Pret.

Piedod, bet GL, visu noteiks staff domas. :)

 

Thomas
Bijušais administrators
105 atbildes forumā
Online: 7d 17h 27m
Redzēts 30. martā, 12:22
Pievienots, 2019. gada 26. maijā, 15:12
1
post

Jā ļoti iespējams ka IC RP prasmes, jo zināšanas tik attīstīju. Pirmā pieredze KICK kā ne kā! Bet paldies vismaz par labajiem vārdiem!

Termini tika iemācīti lielākā daļa šobrīd visu izcili pārzinu, manuprāt!

Pēdējo reizi rediģēja Thomas, 2019. gada 26. maijā, 15:13.

janiszaķumeditajs
Lietotājs
76 atbildes forumā
Online: 4d 16h 1m
Redzēts 2019. gada 09. jūlijā, 22:07
Pievienots, 2019. gada 26. maijā, 15:37
0
post

Atbildes paša pieteikumā, neatbalstu. 

Flomits
Lietotājs
Krītiņš
167 atbildes forumā
Online: 9d 9h 54m
Redzēts 4. martā, 18:53
Pievienots, 2019. gada 26. maijā, 15:39
0
post

Neesmu ar tevi sastapies In Game un nezinu kas pa fruktu esi varbūt pasēi nedaudz vel In Game pierādi sevi un tad mēģini atkal.. 

 

Antirekomendācija. 

Ērms
Lietotājs
307 atbildes forumā
Online: 14d 5h 45m
Redzēts 2022. gada 19. jūnijā, 22:05
Pievienots, 2019. gada 26. maijā, 16:24
0
post

Jaili baigi daudz, kā arī atbildi pats savā pieteikumā

Šoreiz pret

E: Nezinu gan, vai vajag gamemasterus, kas taisa rp avoid

 

Pēdējo reizi rediģēja Ērms, 2019. gada 26. maijā, 17:41.
Kiwix
Bijušais administrators
@pump_upp - best crypto p...
257 atbildes forumā
Online: 23d 0h 5m
Redzēts 2023. gada 13. decembrī, 17:46
Pievienots, 2019. gada 26. maijā, 16:37
0
post

Esmu par, bet nevis tāpēc, ka IC kontaktējamies vai esam draugi, bet gan tāpēc, ka tu tiešām zini RP Terminus! Ja tu kautko nezini, tev varēt daudzko pastāstīt citi Administrātori un Gamemasteri! Šinī stāvoklī manuprāt esi prasmīgs un varēsi tikt galā ar savu darbu! Nu jaili ir daudz jā, manliekas mēs visi RP iesākām, ar tādu pašu vēsturi! Esmu PAR!!

Pēdējo reizi rediģēja Kiwix, 2019. gada 26. maijā, 16:40.
442240
Lietotājs
65 atbildes forumā
Online: 10d 9h 31m
Redzēts 2021. gada 26. februārī, 16:37
Pievienots, 2019. gada 26. maijā, 18:00
0
post

Vienozimigi pret, kaa jau saciji ieguvi pieredzi tikai tagad, un uzreiz gribi iet par gmu. Citiem aiziet gadiem , lai kartiigi speetu attelot lomuspeli, kur vel par gmu iet.

buddyy
Lietotājs++
144 atbildes forumā
Online: 2d 18h 6m
Redzēts 7. aprīlī, 19:46
Pievienots, 2019. gada 26. maijā, 18:04
0
post

Pret baigi daudz jaili un baigi daudz dirsies.Nebutu albs gamemasters!

 

 

 

 

shockins
Lojālais lietotājs
90 atbildes forumā
Online: 9d 6h 10m
Redzēts 16. aprīlī, 17:44
Pievienots, 2019. gada 26. maijā, 18:48
0
post

Pret,, tu neesi pelnījis būt gamemasters, ja pašam vēl ir vajadzīga apmācība.

SNAKE
Lojālais lietotājs
MethodMen
518 atbildes forumā
Online: 24d 20h 19m
Redzēts 2023. gada 26. martā, 11:47
Pievienots, 2019. gada 26. maijā, 21:38
0
post

Pret. Jo pats savā pieteikumā nedrīkst atbildēt. Plus es nezinu vispār tavu RP. 

 

Gozmit
VIP
Bijušais foruma moderators
#soberAF
445 atbildes forumā
Online: 37d 22h 53m
Redzēts 30. martā, 00:38
Pievienots, 2019. gada 26. maijā, 22:13
0
post

Ar tādu /history tālu netiksi, pret.

 

te nekā nav

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2019. gada 26. maijā, 23:20
0
post

Pārāk bieži sēdi aJailā, tas norāda, ka neizproti noteikumus pats līdz galam.

Būšu Pret, GL.

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2019. gada 29. maijā, 08:45
0
post

Pārāk daudz strīdies un uzskati, ka tev ir taisnība, kaut vai pretējā pusē ir daudz zinošāks spēlētājs. Attieksme pret citiem slikta (vismaz sākumā), arī pret administrāciju. Vēljoprojām dari neloģiskas lietas, piemēram, esi atradies vairākās frakcijās ar 1 vārdu - gan legālajās, gan nelegālajās, vienalga. Vēsture pārāk slikta, RP pašvērtējums 9/10, bold. Arī visi ir pret tevi, tikai viens par, jo esat draugi. Ar šādu vēsturi neieteiktu atkārtoti rakstīt pieteikumu tuvākos mēnešus, bet ja tomēr izdomā to darīt - tikai pēc 2 nedēļām.

Atļaušos atteikt šo pieteikumu.

Slēgts.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0