bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
3
6
topic
Sudziba par PD
BATYA78
Lietotājs
13 atbildes forumā
Online: 11h 3m 30s
Redzēts 2021. gada 29. maijā, 21:49
Pievienots, 2021. gada 25. maijā, 13:53

Tavs lietotājvārds: BATYA

Augstākstāvošā/o lietotājvārds:Swuflijs

Iesaistīto personu lietotājvārdi:archa, kazocins

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: ielika mani jail par RP avoid ooc čata spam..

Pierādījumi:

Komentāri:tatad es biju chase menti abi archa un kazcins (lowaki) man dzenas pakaļ tad tie apgazas, es aizmuku. 5 min un biju majās tie pakaļ pat nebija. tatad piebrauca pie manas majas un tazoja mani! kā viņi zin? ka es tur dzivoju? ka es izskatos ja man audi bija toneti logi un man auģiks jau bija garažā, menti neredzeja ka to iedzinu! reali taisa MG!!! dariet taču kautko ar PD cik nu var šo paciest? toriez speleju, MG visslaik taisija un tagad ar nekas mainijies. viņi saka ka caur PDDB atrada , un ja man auto nav numurzime? un ja ta nav mana māja? mm? pizdec kkads totalo MG taisa, ceru sodis kā pienākās!

BATYA78
Lietotājs
13 atbildes forumā
Online: 11h 3m 30s
Redzēts 2021. gada 29. maijā, 21:49
Pievienots, 2021. gada 25. maijā, 13:54
1
post

BATYA78
Lietotājs
13 atbildes forumā
Online: 11h 3m 30s
Redzēts 2021. gada 29. maijā, 21:49
Pievienots, 2021. gada 25. maijā, 13:54
1
post

Kazocinsh
Lietotājs++
Kazocinsh
250 atbildes forumā
Online: 7d 20h 22m
Redzēts 2022. gada 17. novembrī, 21:37
Pievienots, 2021. gada 25. maijā, 14:01
0
post

Tātad, pārlabošu situāciju. Mēs tevi ķērām, jā tu nolec no kalna, es līdzi jo nebija kur likties, to nolec, atsities, aizmūc, es apmetos utt.. Labi, tu aizmūc, archa teica ka tev nummurzīme ir 0, zinu ka tas ir bugs, archa zinot tavu vardu OOC, vienk izlabo to buga kļūdu un atrod masinu pec tava varda, itkā tika atrastā pēc nummurzīmes, jo nu ir reģistratori. Tad mēs tiekam pie auto datubāzes, apskatam datus, aizejam uz īpašnieka datubāzi, uzreiz apskatam propertijus, un uzreiz pēc aizmukšanas braucam tevi meklēt, protams uz tavu māju. Aizbraucam, izkāpju, un tu brīnumainā kartā izej no mājas. Noteizojam tevi ar archu un tu sāc raudāt ka mēs tavu seju nezinam... Pat ja tu nebūtu tu pats, pieņemsim tavs draugs, mēs noteizojam tavu draugu, paprasam ID, tas nesakrīt ar auto īpašnieku. Tālāk visu risinam pratināšanas ceļā, ko tur dariji, kur ir Lee Wanson ( mašinas īpašnieks ), kā viņš izskatās, un tā tālāk. Iegūstam info, izsludinam meklēšanā, gan auto, gan tevi un atrodam tevi fiziski.

TOPIKS FALSE, VAR VĒRT CIET PALDIES.

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 9. maijā, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 25. maijā, 14:01
0
post

Sūdzība nepatiesa. Datubāzē tika pārbaudīts transportlīdzeklis, atrasts īpašnieks, tika aizbraukts uz īpašumiem un atrada tevi, tālāk abi policijas virsnieki darbojās attiecīgi In-Character noteiktajām procedūrām Los Santos Policijas Departamentā. Vari rakstīt In-Character sūdzību. 

BATYA78
Lietotājs
13 atbildes forumā
Online: 11h 3m 30s
Redzēts 2021. gada 29. maijā, 21:49
Pievienots, 2021. gada 25. maijā, 14:03
4
post

nelasišu pat tavu apsurdu, negribas galigi. jo nu MG bija. nekadas datubazes te nepisas pa vidu.

BATYA78
Lietotājs
13 atbildes forumā
Online: 11h 3m 30s
Redzēts 2021. gada 29. maijā, 21:49
Pievienots, 2021. gada 25. maijā, 14:05
4
post

visi mēs zinam ka archa izmantoja AD spējas savā labā lai varētu pastities kur esmu :)

Negro
Lietotājs++
323 atbildes forumā
Online: 8d 23h 54m
Redzēts 2023. gada 18. augustā, 18:52
Pievienots, 2021. gada 25. maijā, 14:07
0
post

Sūdzība patiesa! Visi augstāk minētie tiks sodīti ar 24h liegumu un 20k sodu. Ar cieņu jūsu lielais dūms!

All we had to do was follow the damn train, CJ!

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2021. gada 25. maijā, 14:08
0
post

Tātad tika uzsākts chase uz melnu audi a6 kur priekšā sēdēja  Lee Wnason , tika izsekota numurzīme kurā uzrādijās 0 , tas ir bugs jā , tiks labots , tāpēc tika atrasts viss pēc tava vārda mobīlajā datu centrā, vai tika MGots? Nē, jo tika atrasti divi tavi īpašumi , kuri atradās noteiktajā lokācijā , aizbraucām kas notika? Pēkšņi iznāci no mājas , lauzties iekšā nevarējam nebija pietiekama iemesla , vai es tevi reconoju? Nē. Ja ir nepieciešams varu atsūtit visas stundas logfailus tam kurš izskata sūdzību, jo katram nav jāredz ko daru iekš servera.

 

Swufy
Servera administrators
Frakciju komanda
Lietotājs++
Gampels
387 atbildes forumā
Online: 17d 13h 41m
Redzēts 18. aprīlī, 02:47
Pievienots, 2021. gada 25. maijā, 14:09
0
post

Sveiks BATYA, jeb InGame Lee Wanson. Situāciju par kuru Tu esi uzrakstījis sūdzību nevar nosaukt par kārtīgu MG termina pārkāpumu. 

Uzsāku specot kažociņu, mirklī kad tev pakaļ dzinās archa, redzēju kā Tu aizbēdz, pārkāpjot PowerGaming terminu, uz kuru mēs visi kas situācijā bija iesaistīti piemiedzām acis. Kad aizbēgi, archa pakaļdzīšanās laikā piefiksējis tava tēla auto numurzīmi, kuru tālāk ievadījis MDC un atradis tava tēla īpašumus. Sekojoši abi likumsargi devās tos pārskatīt, un tik tiešām tavs tēls atradās tajā.

Bet kā jau ikdienišks spēlētājs Tu neklausīji tam ko Es tev saku, es jau tev šo īsi un kodolīgi biju pateicis. Tālāk tevi vienkārši sodīju, jo Tu atteicies atveidot jebkādu lomu spēli un agresīvi drukāji "ārpus-tēla" čatā.

Twizzy
Lietotājs
213 atbildes forumā
Online: 12d 5h 39m
Redzēts 2023. gada 28. novembrī, 09:09
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 25. maijā, 14:25
0
post

Batya,parāvi citā projektā BANĀNU un nāc te ''erpot'' jeb trollot? Tu neproti RP neko un tik visu trollo

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2021. gada 25. maijā, 14:40
0
post

Šī ir sūdzībā par administrāciju vai PD tad? Īsti nesaprotu.

Nepatiesa vadoties pēc pārējo viedokļiem. 

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0