bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
25
3
topic
Uzrauga pieteikums
GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2021. gada 25. maijā, 11:47

 

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz uzrauga amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [ X ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [X  ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ X ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [ X ]


Anketa

Vārds: Jānis

Vecums: 20

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): Skyforger/GoblinX

Izveidoto personāžu saraksts: Western Antares.

Pieredze šāda veida amatā: Diezgan liela, jo pats esmu pavadījis vairākus mēnešus apmācot spēlētājus, kā arī daudz piedalījies apmācībās, konsultējot jaunos uzraugus utt.

Pieredze lomuspēles jomā: Nav diezko liela, pamata zināšanas ir, varbūt tāpēc, ka nevēlējos iesaistīties lielajos grupējumos/organizācijās, lai attīstītu lomuspēli, bet visas iespējas mainīt to.

Servera /history ekrānšāviņš: Vēlāk pievienošu, ja tas ir nepieciešams.

Motivācijas vēstule: 
Ar ko nu lai sāk pat nezinu. Vēsturi daudz neiesaistīšu, jo dzīvojam tagadnē. Aizejot no īpašnieka amata, izskanēja piedāvājums palikt kā administratoram, bet es atteicos, jo uz to brīdi bija situācija "viss vai nekas". Tagad pat nožēloju, varbūt nebūtu es bijis tik aktīvs, bet saglabājis vietu serverī. Laiks skrien nemanot, nesen bija 2 gadi, tagad jau pagājuši ir 7 gadi, kopš mta sāku spēlēt. Atskatoties uz notikumiem pagātnē, gājis ir visādi gan labi, gan slikti. Pēc dienas, kad atkāpos no īpašnieka amata, saņēmu vairākus piedāvājumus no citiem serveriem ar aicinājumu, pēc palīdzības, daudziem atteicu, piekritu, pēc manām domām daudz sološākajam projektam(lomuspēlei). Bet arī tur es neatradu savu vietu, darīt ir ko tur, bet kas dara nav. Komandas darbs diemžēl tur ir pašvaks, lai arī cik tehniskos darbiniekus viņi pieņemtu, tas nepalīdzēs. Nevēlos nevienu aprunāt/apsmiet, bet tā diemžēl ir skarba patiesība. Biju pazudis 4 mēnešus no mta vispār, kas man kalpoja kā atpūta arī no datora un bija laiks salikt visu pa plauktiņiem. Nopērkot datoru, ienāca prātā "vajag atkal mta nolādēt", un hops, kur nu citur es iešu spēlēt, ja nu vienīgi ne kickā. Protams, esmu sūdus taisījis visādus arī pēc aiziešanas, bet kurš to nav darījis, tā padomājot, bet tāpat tiek dotas iespējas.Ar aktivitāti, būs kā arī citiem, jo darbs/ģimene, tāpēc nesolu vairs 10-14 stundas dienā, kā agrāk. Protams, atradīsies heiteri atkal, bet kā jau iepriekš, es tam nepievērsīšu uzmanību, neesmu atgriezies, lai ar kādu strīdētos vai kādu nosodīt. Neturu ne uz vienu ļaunu prātu, kā nekā visi esam cilvēki un lielākā daļa mainās uz labo pusi. Jautāsiet, kāpēc tev to vajag, jo es no dzīves esmu izpalīdzīgs neskatoties uz sarežģitajiem apstākļiem, tāpēc arī piesakos par uzraugu, lai spētu palīdzēt spēlētājiem, nevēlos sēdēt malā, ja ir iespēja piedalīties. Kā saka, kas nemēģina, nevinnē. Ceru tiks dota iespēja sevi pierādīt. Paldies jau iepriekš.

 

marats
VIP
420 atbildes forumā
Online: 51d 3h 40m
Redzēts Vakar, 11:59
Pievienots, 2021. gada 25. maijā, 11:48
0
post

Lai arī nekas personisks pret tevi nav, bet paliksim pie faktiem, ko es minēju tev chatboxā. 80% no stundām, ko pavadīji šeit spēlē bija trula braukāšanās apkārt ar drift mašīnām. Pārējo daļu tu valkāji mašīnas uz lsak un iemetu kādu skrīnu forumā ar nepareizi noparkotu auto. 

Kā arī tu ar neko neatškiries no lielākās daļas kandidātiem kuri piesakās par uzraugiem. 

No tevis nav ne smakas ar jebkādu character development, kur var tiešām iečekot tavas spējas, līmini utml. Viena tēma par davidu ir, bet nekāda turpinājuma vairāk nav kā ierodas los santosā.

pret.

Pēdējo reizi rediģēja marats, 2021. gada 25. maijā, 12:07.
Kazocinsh
Lietotājs++
Kazocinsh
250 atbildes forumā
Online: 7d 20h 22m
Redzēts 2022. gada 17. novembrī, 21:37
Pievienots, 2021. gada 25. maijā, 11:48
0
post

Saprotu ka čalim agrāk bija dizegan liela vienaldzība par serveri, un visu izmantoja savā labā. Bet šādi atstādināt prom no amata un pateikt : Tu te neesi nekas, arī nav pareizi. Ja čalim ir interese pat uz GM, tas jau parāda to ka čalim ir iekšā vēlme uz to. PAR.

Pēdējo reizi rediģēja Kazocinsh, 2021. gada 25. maijā, 12:40.

Assassin
Bijušais administrators
Lietotājs++
310 atbildes forumā
Online: 31d 4h 14m
Redzēts 7. aprīlī, 22:44
Pievienots, 2021. gada 25. maijā, 11:50
0
post

Es būšu šoreiz Pret! Kapēc? Tu kamēr biji servera Īpašnieks, izrādīji to cik vienaldzīgs tu esi pret spēlētājiem un pašu serveri.

Raivis
Servera administrators
Frakciju komanda
444 atbildes forumā
Online: 52d 19h 58m
Redzēts Vakar, 10:32
Pievienots, 2021. gada 25. maijā, 11:51
0
post

es jau nez butu rakstijis pieteikumu uz skriptera amatu palidzetu kevinam bet nu es nez jani vai so tev vjg

Kriksis
Lietotājs++
Kriksis
392 atbildes forumā
Online: 24d 15h 59m
Redzēts 22. martā, 17:19
Pievienots, 2021. gada 25. maijā, 12:09
0
post

Aaaaa, nē, pret. Tava attieksme pret cilvēkiem, pret serverī vienkārši bija drausmīga, kaut tajā pašā laikā biji servera īpašnieks. (: Aizej pačeko mūsu sarakstes, tad atminēsies gan jau, bet GL!

 

 

smifnwessun
Lietotājs
135 atbildes forumā
Online: 9d 15h 46m
Redzēts 2023. gada 09. maijā, 15:28
Pievienots, 2021. gada 25. maijā, 12:11
0
post

galigi ne xd

Pieredze lomuspēles jomā: Nav diezko liela, pamata zināšanas ir, varbūt tāpēc, ka nevēlējos iesaistīties lielajos grupējumos/organizācijās, lai attīstītu lomuspēli, bet visas iespējas mainīt to.

kam mums vajag gamemasteru ar pamata zinasanam? kapec butu japienem tiesi tevi nevis kadu citu, ka piemeram, tos kas vismaz veido un vada savas frakcijas (7n4, chivrix un vel citi). atskiriba no tevis, viniem ir roleplay pieredze organizacijas un vismaz posto savu lomuspeli foruma. tavs VIENIGAIS posts no lomuspeles ir viens telu dzivesstasts, kura ir tikai viens posts, gjgjgjgj. vieniga ceriba uz tava pieteikuma apstiprinasanu ir tavs dzeltenais niks un vecais amats, ka ari dirsa lideji. loti ceru, ka si foruma lietotaji nav tik naivi un tomer sametis tev pret un izteiks savu viedokli pret tavu kandidaturu, lai atkal papistos no si foruma.

Smith Wesson - macitajs- DZĪVS

2rindiņ rp // lai visi neteiktu ka jauniņais n shit iepriekš biju mehāniķis, šij serveri, iepriekšēja sezona.

reāli par 20 notiem, ko nometu iekš lspd (the fuck man) reāli dēļ fuckin 20 notiem ban uz 30 dienām

FREEDOAM to speak

pagarinatajs
Nejaušs incidents
lietotajs++:)
edu sudus
285 atbildes forumā
Online: 16d 0h 17m
Redzēts 31. martā, 22:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 25. maijā, 12:13
0
post

jani masinas var konfiscet bez uzraudzibas

Valchhaaa
Biedrs
595 atbildes forumā
Online: 35d 18h 5m
Redzēts 27. februārī, 17:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 25. maijā, 12:21
4
post

Nezinu, kas jums pret Gobliņčiku ir, normāls džeks. Iepazinu viņu vairāk caur citu projektu, domāju ka spēs pavilkt amatu un pratīs appieties ar spēlētājiem bez nekādām nesaprašanām. Lai jau iet par, sakarīgs džeks.

 

 

+ nesparotu kapēc cilvēki rokas vecajās aizmūžģigajās sarakstēs, tā ir pagātne. Dzīvojam tagadnē lūdzu.

Pēdējo reizi rediģēja Valchhaaa, 2021. gada 25. maijā, 12:22.

Bambusa Lācītis 

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2021. gada 25. maijā, 12:59
0
post

busu pret , diezgan vienaldziga persona, sākumā paspēlēsi normāli un tad sāksi sūdu dzīt. 

 

yanchux
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
JANČUKS
1453 atbildes forumā
Online: 74d 6h 39m
Redzēts Vakar, 00:20
Pievienots, 2021. gada 25. maijā, 13:01
0
post

da nevajag tev gmu, pret

fujax

Sneaky
Bijušais administrators
598 atbildes forumā
Online: 97d 3h 45m
Redzēts 21. februārī, 13:09
Pievienots, 2021. gada 25. maijā, 13:07
0
post

toksisks  iedomigs  ar lielu ego cilveks kurs nekad nezklausis citus  nevajadzigs sastava. Bojas tikai atmosferu pret 

ipasnieka amata patika lidinat visus ara no statusa

nezinu kapec atskreji atpakal, bet iztikam bez tevis loti labi

Pēdējo reizi rediģēja Sneaky, 2021. gada 25. maijā, 14:39.

FL3X
Uzraugs
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
876 atbildes forumā
Online: 87d 17h 40m
Redzēts 7. martā, 10:32
Pievienots, 2021. gada 25. maijā, 13:24
0
post

Attieksme un cieņas izrādīšana pret citiem bija acīmredzama, kā Tu pret citiem agrāk esi izturējies, tā arī citi pret tevi tagad, ir jāciena vienam otru, lai arī cik liela vara ir bijusi, mēs arī kādreiz kļūstam bezspēcīgi un tādi paši spēlētāji, kā tagad Tu. Pierādīsi sevi ar Role-Play zināšanām, uztaisīsi kādu F3 vai tomēr savā nodabā rposi, tad jau spriedīsim, cik ļoti gribi, cik aktīvs esi un vai tavas prasmes, tiešām spēs kādu apmācīt. PRET.

 

Ryan Gosling
Bijušais administrators
196 atbildes forumā
Online: 51d 3h 32m
Redzēts 30. martā, 18:27
Pievienots, 2021. gada 25. maijā, 13:54
0
post

Ļoti smuks suns profila bildē, bet būšu pret. Man šķiet sliktāku īpašnieku par tevi (Tik toksisku, vienaldzīgu, bezsakarigu utt) neesu redzējis. Domāju, ka gm amatā nekas daudz nemainīsies. 

Bigboss ārā no spēlēs!😔😔😔

beglis
Lietotājs++
beglis
271 atbildes forumā
Online: 18d 7h 50m
Redzēts 9. aprīlī, 21:51
Pievienots, 2021. gada 25. maijā, 13:58
0
post

Nu varēji jau kādā frakcijā pievienoties nevis braukāt uz autiņiem, pēc manām domām tev nevajag gm ko tu ar viņ darīs vietējos brāļus autobusu šoferus atbalstīsi? nē  PRET

Twizzy
Lietotājs
213 atbildes forumā
Online: 12d 5h 39m
Redzēts 2023. gada 28. novembrī, 09:09
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 25. maijā, 14:26
0
post

PAR,normāls pipars drošvien  RP zini,tapēc GL 

Pēdējo reizi rediģēja Twizzy, 2021. gada 25. maijā, 14:27.

Lindy
Meitene zeltene
59 atbildes forumā
Online: 9d 5h 41m
Redzēts 2023. gada 12. aprīlī, 18:37
Pievienots, 2021. gada 25. maijā, 14:32
0
post

Tik cik mums ar tevi sanāca pagājušajā sezonā kontaktēties, lai arī kā tur beigās sanāca ar visu to, ka man bija jārunā ar tevi discordā, lai pierādītu, ka esmu meitene, un viss pārējais, es lieku PAR, jo tu centies cik varējii, darīji cik spēji - vismaz tajos brīžos, kad es redzēju.

Pēdējo reizi rediģēja Lindy, 2021. gada 25. maijā, 14:40.

 Lindy Miller - Mirusi  
 Kylie Sallivan - Dzīva 

𝐖𝐇𝐈𝐓𝐄
Lietotājs
Alekuuu
92 atbildes forumā
Online: 11d 23h 4m
Redzēts 2023. gada 09. martā, 00:05
Pievienots, 2021. gada 25. maijā, 14:34
0
post

     Attieksme pret citiem spēlējātiem/foruma lieotājiem bija un ticu, ka būs vienaldzīga, pagājušajā sezonā sanāca situācijas kurās, tev kā īpašniekam bija jaiesaistās, bet nekādas atbildes netika sagaidītas. Viss kas bija, kad biji īpašnieks notika, kā teica Yostu: "Pa bratski"... Ticu, ka arī tagad kādam pa bratski izteposi mašīnu no ūdens neprasot 50% no summas, fixosi mašīnas un visādi citādi pārkāpsi noteikumus, lai paceltu savu reputāciju, un jo kā redzi pats, šobrīd tev tā nav no labākajām. Varbūt parādi sevi no roleplay spēlētāja puses nevis uzreiz centies ielekt baseinā ar iespējām. Šoreiz teikšu PRET.

Alex Miller - Miris ✪
Mike Sallivan - Dzīvs ✪

Miles O'Conncer - Dzīvs ✪

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 8m
Redzēts 13. aprīlī, 19:03
Pievienots, 2021. gada 25. maijā, 15:21
0
post

Anti, kad biji īpašnieks biji ĻOTI un saku ĻOTI toksisks, mēnešreizes vai hz, bet bija ĻOTI reti tevi sastapt ar labu garstāvokli.

EBK
Lietotājs
291 atbildes forumā
Online: 14d 9h 44m
Redzēts 20. martā, 18:26
Pievienots, 2021. gada 25. maijā, 15:33
0
post

liela menesreize

Mia Khalifa my bitch

Triple Banned Mob, Brothas Behind Bans OPG, Mass DM Crime Family, Metagaming Triad, Powergamer Society, Ajail Syndicate, Never Report Gang

Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2021. gada 25. maijā, 15:44
2
post

Visi ceļ augšā pagātni, bet padomājat, katrs no jums ir vismaz REIZI trollējis, vārijis sūdus, utt.

Tas pats Fletcher, cik reizes ir vārijis huiņas, bet tgd uzrauga pienākumus pilda, protams visur ir savi +/- bet pienākumi tiek pildīti.

Tāpat šeit, cilvēks nāca, un gribēja pa vēsturi tikt par 1lvl ad, visi teica tikai par GM, līdz vispār ierosināju lai raksta GM pieteikumu. Uzmini nu? Uzrakstija arī, efforts protams ir ne tas labākais, bet +/- ir.

Ja viņš nebūtu nācis nopietni uz šejieni, tad uzmestu mīksto uz GM pieteikumu, un pasūtītu visus dirst.

Un atcerēsimies ka GMi šeit reti kad apmāca spēlētājus, lai arī tas ir tiešais pienākums , pa lielam ir kkādi reporti par/ap transportu, un situācijas risināšanas, kur viegli jebkurš var atvērt noteikumus, un izlasīt kā ir pareizi, izspriest pēc zināšanām, pakonsūltējoties ar citiem ad sniegt gala atbildi//nepieciešamības gadījumā sodīt vainīgo.

Šaubos ka ilgi noturēsies bez trollisma, par ko instantley tiks izkikots, jeb attiecīgi viņu vnk apēdis spēlētāju heits.

Either way , es esmu par, jo moš tomēr spēs ko serverim palīdzošu dot, pretējā gadijumā -.

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

Lietotāji skatās šo tēmu: 0