bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
7
0
topic
[ Sūdzība ] Biezaputra
Steezijs
Lietotājs
50 atbildes forumā
Online: 1d 1h 5m
Redzēts 2021. gada 12. novembrī, 22:06
Pievienots, 2021. gada 24. maijā, 02:17

 

Iesniedzot sūdzību par administrāciju

 

Lai vieglāk izsekot līdzi izveidotajam saturam, tā nosaukumam ir jāatbilst šim formātam: 

[Sūdzība] Augstākstāvošā lietotājvārds

Piemērs: [Sūdzība] yostu

*Ja situācijā tika iesaistīti vairāki administrācijas locekļi, kuri kaut ko pārkāpa, tad tēmas nosaukumā jānorāda katra lietotājvārds

 

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: EuroFighter

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: Biezaputra ( Spēlētāajs - 

Iesaistīto personu lietotājvārdi: Lamar Hampton

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: GM abuse, savējā aizstāvēšana, nejailošana par pārkāpumu ( Spēlētājs OOC insult, cs, DM, GF )

Pierādījumi: 

Komentāri: Situācija, vis sākās, kad vakarā devos uz Starline cutoms un pie Pizza Stack uz apmēram 200 kmh man sānā ielika spēlētājs Lamars, pēc kā izkāpa noerpoja kā nober mani un nodmoja manu auto, tad vēlāk satikās pie servisa un sašāva mani, es noerpoju kā uzmanīgi novēršu asiņošanu, pēc kā atradu personu pie igs un no attāluma noerpoju kā iešauju 2 reizes galvā iešauju, persona nomira un sāka ooc insūltot, pēkšni GM viņu revaivoja, šis bez roleplay nekā, kad saglābj brūces, vecis ar bindiem kā revaivojas uzbindo kad sak vicināties ar uzi un nošauj mani un sašauj auto. Prasu gm , lai revive, vēl pasaka, kad redzēja situāciju , kā uztaisa insūltu, bet piever acis, jo čoms, mani nerevaivo un sauc par klaunu. Vē šaušanā pie servisa spēlēetājs uztaisīja GF ar bindu. Viss ir redzams logos. Ja sūdzību apstiprina, Putrai nedodat warnus, tikai aizrādat, laai čomus neaizstāv, bet spēlētāju iejailot un/disarm.

 

Iesniedzot sūdzību par administrāciju vēlams iesniegt pēc iespējas detalizētāku situācijas aprakstu un vairāk pierādījumus, lai situācijas risināšana ietu raitāk un neveidotos domstarpības.

Assassin
Bijušais administrators
Lietotājs++
310 atbildes forumā
Online: 31d 4h 14m
Redzēts 7. aprīlī, 22:44
Pievienots, 2021. gada 24. maijā, 14:43
0
post

Aplūkojot jūsu iesniegto sūdzību par GameMaster Biezaputra, es ieguvu logfile no apsūdzētās personas.

Aplūkojot iesniegto logfile ir redzams, ka GameMasters bija aplūkojis reportu un aizgājis /recon, pēc kā aplūkoja situāciju un redzēja OOC insultu , pēc kā GameMasters neiesaistījās un nepildīja savus pienākumus.

Sūdzība patiesa, GameMasters nepilda savus pienākumus.

Spēlētājs HandlexY tiks sodīts par OOC Insultu.

~TC~

Lietotāji skatās šo tēmu: 0