bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
2
1
topic
[GameMaster] - Snake
SNAKE
Lojālais lietotājs
MethodMen
518 atbildes forumā
Online: 24d 20h 19m
Redzēts 2023. gada 26. martā, 11:47
Pievienots, 2019. gada 22. maijā, 17:18

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ x ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ x ] 
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ x ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ x ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Denijs

Iepriekšējie nickname: Spuky , Snake un dēļ profila uzlaušanas dabuju mainīt uz Spaikss.

Tavs vecums: 21.Gads

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Marshall Holmberg - frakcija pagaidām nav . Ir tēla dzīvesstasts -

https://mta.kick.lv/forums/topi…erg/?post=6540">https://mta.kick.lv/forums/topi…erg/?post=6540

Pieredze kā Gamemaster: Esmu bijis GM dažādos projektos . Neteikšu , ka baigi labos projektos , bet esu bijis Wast**.lv aizmirsu ka sauc to serveri , bet biju gan GM gan Vadošais AD Mushroom serverī. Biju arī Arcade , bet ne uz ilgu laiku. 

Pieredze Roleplay jomā: Pieredze teikšu ka ir liela un teikšu ka nav , jo visur var vēl un vēl sevi mācīt . Bet esu vadijis Gan dropus , tajā pašā Wast**.** un nelegālas . Sakarā ar pārējo RP ir tā ka es pats sevi nevērtēju , to spriež citi cilvēki . Bet es lieku 6/10 uz savu RP .

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Man liekas ka vienu reizi godigi , par NONRP. Bet toreiz kautkas bija , man nolagoja un GM vienalga iemete Jaila ' kvai es biju gatavs erpot . 

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): 

(Pēc pirmā pietiekuma nekas no /History nav mainijies , par ko var pārliecināties administrācija)

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Nav tāds links , bet varu pateikt to ka esu no Liepājas . Strādāju , bet pagaidām atvaļinājums uz mēnesi . Strādāju Vācijā . Brīvājā laikā sēžu mājās pie PC vai spēlēju basketbolu ar draugiem . Nodarbojos vel ar Ekstrēmosportu jeb Inline . Kādreiz braukāju ar BMX , bet tas tik ļoti nesaista kā slidas . Tādā brīvāka laikā rakstu repčiku jau 6 gadu tā nopietni pieķēries esu tam . 

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera? : Lai apmācītu daudzus , kas tiešām nemāk erpot . Viņi vēlās itka , bet nesaprot kā pielietot komandas . Ir bieži tādas situācijas , kad pats IC braukāju apkārt un kāds ienesās , es noerpoju un viņš aizbrauc un tādi gadijumi ir ļoti bieži . Patīk kā serveris ir uztaisīts , visu cieņu šeit erpot . 

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Hmm.. ko lai šeit vispār raksta ? Bet nu ja gadijumā kādam intresē , tad rasktu pieteikumu dēļ vakardienas . Vakar vienkārši traucēja RP visu , un šāva nost vairāki cilvēki . Un bija Online 18 cilvēki un pilnībā neviens GM vai AD. Tāpēc prasu šo statusu lai varu palīdzēt . 

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Pilnībā apzinos un visi punkti ir taisnība 

Gadījumā ja Tavs pieteikums tiek atteikts, nākamo pieteikumu vari rakstīt ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām! (Ar izņēmumiem) *Kontaktēties ar vadošo administrāciju*

 

Pēdējo reizi rediģēja SNAKE, 2019. gada 22. maijā, 17:20.

 

Fosiks
Lietotājs+
Kvasiks/Fosiks
133 atbildes forumā
Online: 8d 9h 58m
Redzēts 2022. gada 27. augustā, 08:34
Pievienots, 2019. gada 22. maijā, 17:24
0
post

Vecais, tu esi saprātīgs, ir galva uz pleciem, apzinies kommandas kas tiek dodas, zini rp, kā arī esi jau bijis staffs. Tad nu ko lai saka, tev ir pieredze un es saku PAR.

Fosiks

ricardssb
Lietotājs
86 atbildes forumā
Online: 3d 18h 58m
Redzēts 1. martā, 18:14
Pievienots, 2019. gada 22. maijā, 17:28
0
post

Rec, izprot RP nozīmi un ir gatavs uzņemt GM amatu.

 

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2019. gada 22. maijā, 17:53
0
post

Tu man tiešām kā cilvēks patīc, bet ja tēmēji uz šo amatu, nevarēji vairāk sarakstīt?

Būs REC tāpat, RP apjēdz.

Sestais
Bijušais administrators
431 atbildes forumā
Online: 24d 13h 43m
Redzēts 11. aprīlī, 22:39
Pievienots, 2019. gada 22. maijā, 18:20
0
post

Lai gan esi sakarīgs,neteikšu,ka tev RP labākais ,kad erpojām vienu brīdi.Pats iepriekš rpojot nēģerus,nemācēji labi rpot,savas /do komandas mētāji kā nezin ko.

Neņem ļaunā,bet došu PRET.

442240
Lietotājs
65 atbildes forumā
Online: 10d 9h 31m
Redzēts 2021. gada 26. februārī, 16:37
Pievienots, 2019. gada 22. maijā, 18:21
0
post

Esmu par, vienigais japieslipe topiks, uz atro uzmests. Bet taa saprot kas un kaa un spees apmacit. Arcane biji gamemasters, un nepieviili muus , bij chilla ))

buddyy
Lietotājs++
144 atbildes forumā
Online: 2d 18h 6m
Redzēts 7. aprīlī, 19:46
Pievienots, 2019. gada 22. maijā, 18:30
0
post

par esi sakarīgsčoms un rp ganjau ka proti un motivācijas vestule bija laba ,un pieteikums uzrunāja

 

 

 

Ērms
Lietotājs
307 atbildes forumā
Online: 14d 5h 45m
Redzēts 2022. gada 19. jūnijā, 22:05
Pievienots, 2019. gada 22. maijā, 18:33
0
post

Lai jau iet, jādod iespēja

par

9Boz
Servera administrators
Frakciju komanda
VIP
Veterāns
362 atbildes forumā
Online: 36d 14h 12m
Redzēts 11. aprīlī, 09:47
Pievienots, 2019. gada 22. maijā, 18:33
0
post

nu topiks atri uzmests, bet viens no retajiem kam prasibas atbilst, par.

https://mta.kick.lv/forums/topic/13337/demarco-crime-family/?page=5&post=67608

 

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2019. gada 23. maijā, 19:08
0
post

Par, jo vajag aktīvus spēlētājus kā gamemasterus.

Laurz
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Laurič
303 atbildes forumā
Online: 61d 19h 41m
Redzēts 8. aprīlī, 19:05
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 23. maijā, 19:26
0
post

Par.

Vienozīmīgi,atbalstu tevi,esi pieredzējis un spēsi apmācīt nepieredzējušiem spēlētājiem terminus.

Serverī noderētu,kāda izpalīdzīga staff roka:)

 

 

 

 

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 24. maijā, 16:19
1
post

Sveiks, Snake!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu tevi pieņemt, bet uz pārbaudes laiku, kurš ir 1 nedēļa (2 sūdzības vai vairāk , tiec automātiski izmests, bez brīdinājuma).

Paldies, ka iesūtīji, veiksmi serverī!

 

Ar cieņu MTA administrācija.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0