bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi
12
0
topic
Ieteikums [ LSGD priekšniecība/darbinieki ]
nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 7. maijā, 03:58
Pievienots, 2021. gada 27. aprīlī, 22:40

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz ieteikumu par kategorijām: Skripts, Cits

Ieteikuma apraksts: Pa lielam pēc topika virsraksta jau sapratāt par ko es taisos rakstīt, tāpēc uzreiz pastāstīšu. Nesen bija ieteikums kurā teica ka vajag mainīt priekšniecību LSGD, bet tagad tur notiek pilnīgākais bardaks, nekā tāds bija ar neaktīvu priekšnieku. 

 Tagad darbinieki sēž online vairāk, bet visi taisa kaut kādu huiņu, LSPD notika apšaude, kurā es tiku nošauts un vēl viena persona, otrs respawnojās, es paliku un domāju respawnoties, bet tad izdzirdēju sirēnas un mēs sagaidījām kamēr viņi atbrauca, sāka erpot kā pārbauda pulsu, pēc 2 minūtēm es jau biju mašīnā un braucām uz LSGD, kaut kādas 10-15 vai vairāk minūtes mēs gājām iekšā LSGD, tad sāka erpot, no sākuma jau runāja ar mani, es pateicu ka esmu bezsamaņā, bet ir pulss, noerpoju kā sāku attapties, bet jūtu sāpes, noerpoju ka man ir lielākā daļa lodes vestē, pārējās ir kreisajā rokā, viņa noerpoja kā ielej man ūdeņradi, pēc tam vienkārši uzlīmēja plāksteri un pa virsu uzmeta man apsēju, binti, vienalga kā to sauc, bet visas lodes palika iekšā, gudri. 

Mans ieteikums ir tāds, ka vajadzētu mainīt LSGD priekšniecību, kā arī darbiniekus, paņemt kādu zinošāku, kurš saviem darbiniekiem var arī kaut ko paskaidrot, kā pareizāk erpot. 

Tagad priekšnieks kurš aizgāja uz LSGD ir neaktīvs, ienāk uz 10-20 minūtēm un uzreiz iziet off, tāpēc neredzu vispār jēgu no viņa.

Kāpēc šis ir nepieciešams: LSGD ir vienkārši sūds pagaidām, domāju, ja atrastu kādu labāku, zinošāku, LSGD varētu palikt normālāks. 

daunars
Lietotājs+
daunars
499 atbildes forumā
Online: 53d 22h 48m
Redzēts 7. martā, 23:46
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 27. aprīlī, 22:47
0
post

logiski, ka tur notiek totals bardaks, jo valdibas organizaciju iedeva kautkadam noname, bez pieteikuma bez jebka ble.

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 9. maijā, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 27. aprīlī, 23:05
0
post

Uzskatu ka priekšniecība ir jāmaina, vismaz līdz vasarai, kad pats būšu spējīgs paņemt frakciju savā paspārnē.,
Šodien mentu nopīpē, reali sacaurumo, mediķis atbrauc savāc un aizved uz slimnīcu, saliek plāksterus, kā jau situācijā minēju, kaut kāds Hawaii 5-0 kur visi mistiski izdzīvo, jo ir sižeta varoņi. Vadītājam ir jābūt normālam, kurš saprot kaut ko no LAFD nevis VUGD, kas ir totālakaa miskaste. 

Personīgi no savas pieredzes runājot, paskatījos pāris Chicago fire sezonas, jau spēju sekmīgi novadīt LSGD frakciju 2 projektos.

MarkusBlad
Lietotājs
Markusinsh❤️
88 atbildes forumā
Online: 6d 16h 13m
Redzēts 2022. gada 12. decembrī, 23:28
Pievienots, 2021. gada 27. aprīlī, 23:13
0
post

piekrītu, tas nav normali, ja lsgd kas ir liela daļa servera rp nepieciešamības.

 

Kartoška
Lietotājs
DzīvniekCilvēks
28 atbildes forumā
Online: 1d 21h 24m
Redzēts 2021. gada 13. jūnijā, 13:55
Pievienots, 2021. gada 27. aprīlī, 23:36
0
post

Persona, kas tika iesaistīta pie Jums un kas viņu ārstēja, tika brīdināta. Jums nepatīk, kad ir neaktīvs, kad viens savāra sūdus, nenozīme, ka priekšnieks vainīgs.

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 9. maijā, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 27. aprīlī, 23:41
0
post

Tu ar kasteti staigā apkārt, tev ir bļaģ divi žetoni - priekšnieks un mediķis, tu suka brauc patrulēt, tu domā ka pie tā ir vainīgi darbinieki? Neiet runa tikai par šo incidentu, iet runa par visu kopumā - LSGD pārmaiņas iet tikai negatīvā virzienā. 

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2021. gada 27. aprīlī, 23:46
0
post

Kapec tu raksti ieteikumu kas vairak izskataas pec raudashanas/suudzibas? Tiesam iespaidigs ieteikums so noteikti vajag ieviest serveri @BunnyHop.

ej un tagad atrodo kaadu nopietnu cilveeku kas ar nenopietniem cilveekiem gribes erpot. Nedela paies un tavs NOPIETNAIS, jaunais, forsais prieksnieks pazudis lidz ar galiem.

ja tik drankigi bija noskatities ka viens mulkis erpo un neizvilka lodes panem un noerpo pasivi pats

Pēdējo reizi rediģēja sippa, 2021. gada 27. aprīlī, 23:50.
pagarinatajs
Nejaušs incidents
lietotajs++:)
edu sudus
285 atbildes forumā
Online: 16d 0h 17m
Redzēts 31. martā, 22:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 27. aprīlī, 23:58
0
post

nauren, tas ir labi, ka visas lodes palikas ieksa, jo paramedikis nav field surgeon un neveicina surgical procedures. paramedikim darbins ir stabilize and transport nevis operet dublos. KOPUMA LOTI FORSS IETEIKUMS REKOMENDEJU MAN PATIK IDEJA PILNVEIDOS LOMUSPELI SAJA SERVERI SAKRASU JAUNAI MASINAI

Pēdējo reizi rediģēja pagarinatajs, 2021. gada 28. aprīlī, 00:00.
Scrubs
Uzraugs
Biedrs
lvbrok
587 atbildes forumā
Online: 18d 21h 12m
Redzēts 15. maijā, 15:36
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 28. aprīlī, 08:51
0
post

This man got his point. Paramediķi nav nekādi Ķirurgi. Kautgan paramediķi nav aktīvi cik gribētos.

Raivis
Servera administrators
Frakciju komanda
444 atbildes forumā
Online: 52d 19h 58m
Redzēts Vakar, 11:19
Pievienots, 2021. gada 28. aprīlī, 08:54
0
post

nauri lsgd vienmer ir bijis neaktivs

Kristers
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
-loWkey
918 atbildes forumā
Online: 86d 20h 32m
Redzēts 2023. gada 30. septembrī, 15:50
Pievienots, 2021. gada 28. aprīlī, 09:00
0
post

maini priekšniekus kā zeķes, still nemainīsies tur nekas, jāizdomā kautkas jauns ar to frakciju vispār, lai tur kādam būtu interesanti strādāt un RPot. es hz man ta liekas. 

piemēram - uzlikt, ka vai nu pati persona var respawnoties uz slimnīcu pēc kāda noteikta laika(5-20min) un otra iespēja ir uztaisīt, ka LSGD darbinieki var atdzīvināt, pacelt personu, vairāk darba un izsaukumu. ( uztaisīt, ka nokritusī persona var izsaukt mediķus ar kāda binda palīdzību)

Pēdējo reizi rediģēja Kristers, 2021. gada 28. aprīlī, 09:07.
nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 7. maijā, 03:58
Pievienots, 2021. gada 28. aprīlī, 09:01
0
post

@Scrubs Nav, bet tie nebija nekādi paramediķi, viena bija Galvenā ārste, otra bija prosta ārsts.

! starxzs
Lietotājs+
starenis
95 atbildes forumā
Online: 3d 21h 44m
Redzēts 2023. gada 31. oktobrī, 15:04
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 28. aprīlī, 09:04
0
post

Iedūru lewis carter mugurā ignorēja manu rp, Tas jau tā pierāda kad erpot mediķi normāli nevar, Lewis jau pameta darbu, Bet nu cmon.

 

Scrubs
Uzraugs
Biedrs
lvbrok
587 atbildes forumā
Online: 18d 21h 12m
Redzēts 15. maijā, 15:36
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 28. aprīlī, 09:04
0
post

@Naurēns Tas nemaina faktu. Labi..ārstiem ir lielākas zināšanas darbā, bet veikt operāciju uz ielas, nav ne gudra ideja, bet tas pat var pasliktināt situāciju. Protams, ja cilvēku nošāva uzreiz tad neko, dari ko gribi, cilvēku neatdzīvinās.

! starxzs
Lietotājs+
starenis
95 atbildes forumā
Online: 3d 21h 44m
Redzēts 2023. gada 31. oktobrī, 15:04
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 28. aprīlī, 09:06
0
post

Nu cilvēkam pie igs iešāva vairākas reizes tur pat operācija utt visu tur darija, Un izdzīvoja nu wtff

 

Biezaputra
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
327 atbildes forumā
Online: 13d 8h 53m
Redzēts 17. martā, 22:48
Pievienots, 2021. gada 28. aprīlī, 09:12
0
post

Atsaucoties uz Naurēna ieteikumu vēlos komentēt, lai arī kādus sūdus viņi tur pievāra, mēs viņus nevaram vainot, jo katru nedēļu no LSV parādās ziņojums LSGP atvērto durvju diena, proti, ej un strādā bez jebkādām apmācībām un iepriekšējās pieredzes. Cik pats esmu redzējis viņi ir zaļi gurķi, viņi prasās pēc apmācībam, bet kas to vadīs ja nav stingra vadība? Protams jūs varat mainīt to vadību kā zeķes, bet manuprāt tas neko diži nemainīs.

Tas ko šobrīd varētu pamēģināt ir nodot grožus Fletcher kunngam, viņš jau tika galā ar LSPD, lai arī cik brutāli tas nebūtu, tagad vismaz viņi tur ņemās un ir aktivitāte.

! starxzs
Lietotājs+
starenis
95 atbildes forumā
Online: 3d 21h 44m
Redzēts 2023. gada 31. oktobrī, 15:04
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 28. aprīlī, 09:17
0
post

Es jau labprāt varu aiziet erpot par mediķi bet es pieteicos par polocistu, pēc šis sarunas tāpat neviens neiemācīsies erpot, Uz ielas operācijas, Visu uz ielas, Kam ir slimnīca? Lai garāža būtu?

 

Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 28. aprīlī, 11:04
2
post

Atrodi zinošu mediķi savos gados, kurš tev erpos visu ko tev vajag un kā vajag 

Animated GIF

 

Burbule
Meitene zeltene
☠️
15 atbildes forumā
Online: 1d 18h 45m
Redzēts 2022. gada 09. janvārī, 21:35
Pievienots, 2021. gada 28. aprīlī, 11:19
0
post

cik noprotu sudziba ir par mani. naurēn , ne viss notiek ta ka vajag, labi saprotu VAINIGA , bet es aizmirsu ka jau teicu, zinu nepieļaujami , bet ko man darit ja pa vidu man frakcija raksta, ooc chata kaut ko raksta, tur pa vidu kads vel cits rpo cita palātā un tu saki lai viss notiek atrak un tu gribi iet off. tad ludzu atrodi mediki kurs bus prieks tevis laba/s un spēs tava laikā iekļauties. mans darbs nebija pa lielam nemt ara lodes, tas ir jadara augstakai personai par to jautajumu vērsies pie gd priekšnieka. Vel piebildīšu ka tu vilcināji rp, teicu vai nu tu nāc rpot vai dodies prom, jo staigāji apkārt un nenāci uz palātu kad aicināju, tas vel mani uzvilka. Un atvainojos ja tev kaut kas nepatika, vai nepmierina. Nezinu kurš tur uz ielas rpoju bet labi! visu gaišu nauren :)

Pēdējo reizi rediģēja Burbule, 2021. gada 28. aprīlī, 11:28.
boomer

marats
VIP
420 atbildes forumā
Online: 51d 3h 40m
Redzēts 28. aprīlī, 11:59
Pievienots, 2021. gada 28. aprīlī, 11:25
0
post

izskatas, ka siem visiem komentetajiem butu jadod stradina universitates graads. Viens par otru gudraki

Kartoška
Lietotājs
DzīvniekCilvēks
28 atbildes forumā
Online: 1d 21h 24m
Redzēts 2021. gada 13. jūnijā, 13:55
Pievienots, 2021. gada 28. aprīlī, 19:05
0
post

Piekrītu Kristeram, jo kā mēs varam zināt, kad ir kāds "nosprādzis", tak loģiski, nevaram. Kā arī tiko Erpo, tev vēl jāprasa un jāgaida, lai admins /revive, tas ir stulbums.

Burbule, kas uztaisīja šo visu, ir saņēmusi savu sodu. Tagad, ka arī iepriekš pieņēmu tā: 1. Pārbaudu OOC, jeb terminu zināšanu,tad es pieņemu,pēc kā dodamies kaut kur uz nelielām RP pārbaudes vietām. 

Bet Jūs sakāt, ka GD ir nonrp, tad paskaidrojiet, kur jaunakiem spēlētājiem iet Erpot, lai iemācītos to labāk, ja PD nepieņem, privātajās nepieņem, nelegālajās nepieņem, kur viņiem iet? Ar busu braukājot arī neiemācīsies. Izdomājiet, labāku veidu, kur viņiem erpot, lai iemācītos to darīt  labāk. 

Ja nestrādā smadzenes, lai izdomātu citu veidu, tad pieciet to reizi, kad Tevi aprūpē tā persona, kas neprot RP...

Lietotāji skatās šo tēmu: 0