bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
4
15
topic
[GameMaster] Dayzer
Dayzer
Lietotājs+
Dayzer
103 atbildes forumā
Online: 5d 20h 26m
Redzēts 2. februārī, 01:44
Pievienots, 2021. gada 20. aprīlī, 20:59

 

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz uzrauga amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [x]
• Esmu aktīvs/-a forumā [x]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [x]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [  ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [x]


Anketa

Vārds: Rinalds

Vecums: 14 ( Pēc 29 dienām 15 )

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): -

Izveidoto personāžu saraksts:

Samuel Collins ( TLL Beno )

Matthew Lewis ( N/a )

John Johanson ( N/a )

Pieredze šāda veida amatā: Pieredze bija, tieši šajā projektā. Dariju to ko man teica, ja vajdzēja apmācīt kādu , es to apmāciju.

Pieredze lomuspēles jomā: RolePlay pieredze man nav liela un nav maza. Sāku spēlēt MTA RP serverus no 2019 gada. Pirmais serveris kurā es iepazijos ar RolePlay bija "Serpent". Pēc laika to aiztaisija un es pārgaju uz KICK.LV, un kopš tā laika nekas nav mainijies.

Servera /history ekrānšāviņš:  https://imgur.com/NDXhDV4

Motivācijas vēstule: Dažreiz es pamanu tādus spēlētājus, kuri mēģina erpot , bet viņiem tas neļoti labi sanāk. Viņi mixo , vai nemāk erpot ( rakstīt caur /do /me un t.t.) , kad es tādus pamanu , es mēģinu viņus iemācīt kaut tādām vienkāršām lietām , kā rakstīt caur /do /me , paskaidrošu kādā situācija ko vajag rakstīt . Bet nu tagat ir tādi cilvēki kuri klausa tikai Administrātorus , viņus var saprast jo ir daudz spēlētāju kuri māca jauniņos trollot vai vel ko stūlbāku.. .Ar GameMaster statusu es kaut varēšu pievērst viņu uzmanību , un beidzot iemācīt pareizām lietām. Es jau vienu reizi biju šeit GM , kaut noturējos nedēļu. Bet pat par nedēļu esmu apmācijis ne maz spēlētājus , visu laiku atsaucos kad Administrātori saka lai apmācu kādu. Visi saka to kad Administrātoru un GameMasteru serverī ir pietiekami daudz , bet tā tas nav. Bieži kad nav neviena Admina on , spēlētāji sāk nodarboties ar visādu hujņu. Kāds kādu bez Rp sit , vēl kāds ar mašīnu speciāli sasit citam spēlētājam auto. Varbūt tiem "LowRP" spēlētājiem ir jautri , bet parastiem cilvēkiem gan nav. Es zinu kāda ir sajuta kad tevi Dmo un neviena Administrātora nav spēlē , vai visi vienkārši draudzīģi aizgāja AFK, tas ir reāli sūdīģi. 

Es zinu RP pietiekami daudz priekš GM statusa, zinu kā runāt ar tiem cilvēķiem , kuri tikko atnāca uz RP serveri un neko nesaprot. Daudz admini vienkārši pasaka kas ir kas , bet spēlētais neko nesaprot , jo viņš pirmo reizi ienāca un uzreiz kāds viņu tepoja pie sevis un sāk kaut ko runāt, un ja spēlētais neko nesaprot , tad administrātors uzreiz padodās un viss. Tā tas nestrādā , cilvēkam ir precīzi viss jāpaskaidro. Varbūt viņš nekad vairs nespēlēs šajā projektā , bet nu viņš var ieet citā un jau zināt kas ir RP, un kā to attēlot.

Ceru jūs labi padomāsiet pirms kaut ko rakstīt!

Paldies par uzmanību <3!

 

"Я в моменте"

improvtrafficschool | Car gif, Audi, Audi r8

ForesT
Lojālais lietotājs
Lietotājs++
Rafaello, Rapapiņš
145 atbildes forumā
Online: 7d 22h 46m
Redzēts 2022. gada 25. decembrī, 22:27
Pievienots, 2021. gada 21. aprīlī, 10:54
0
post

who are you?

3.7. Noteikuma pārkāpums // Sodīts

Pēdējo reizi rediģēja ForesT, 2021. gada 22. aprīlī, 10:25.
Negro
Lietotājs++
323 atbildes forumā
Online: 8d 23h 54m
Redzēts 2023. gada 18. augustā, 18:52
Pievienots, 2021. gada 21. aprīlī, 12:22
1
post

Pret, history tukšs, neesmu ic tevi saticis tikai dažas reizes ejot cauri speletajiem esmu tevi redzejis. Pārāk jauns cilveciņš priekš gamemaster.

All we had to do was follow the damn train, CJ!

Freimis
Lietotājs
Freimis
75 atbildes forumā
Online: 5d 6h 53m
Redzēts 16. martā, 21:12
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 21. aprīlī, 13:53
0
post

Ķip atnāci uz mēnesi paspēlēt sagribējas gamemaster un tad atkal neaktīvs. 

Vēl atceros tu biji iekš sastāva kā gamemasters, bet ne īpaši aktīvs.

Kā ari motivācijas vēstule, man prost nav ko teikt, var palasīt augstāk.

 Pret  

cerbera_rrrr
Lietotājs
2 atbildes forumā
Online: 21m 57s
Redzēts 2021. gada 21. aprīlī, 14:54
Pievienots, 2021. gada 21. aprīlī, 13:54
0
post

3.7. Noteikuma pārkāpums // Sodīts

Pēdējo reizi rediģēja dandijs, 2021. gada 21. aprīlī, 22:58.
cerbera_rrrr
Lietotājs
2 atbildes forumā
Online: 21m 57s
Redzēts 2021. gada 21. aprīlī, 14:54
Pievienots, 2021. gada 21. aprīlī, 13:57
0
post

@pjentagons tas ir slikti ka tiirs history?

3.1. Noteikuma pārkāpums // Sodīts

Pēdējo reizi rediģēja dandijs, 2021. gada 21. aprīlī, 22:59.
Tominsh
Bijušais administrators
Tominsh
461 atbildes forumā
Online: 19d 19h 21m
Redzēts 4. martā, 21:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 21. aprīlī, 20:17
0
post

nav slikti, bet jauns serverii

 

 

 

 

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2021. gada 22. aprīlī, 16:50
0
post

Tava attīstība nav pietiekami liela, lai uzņemtos šo atbildību. 

Noraidīts. 

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0