bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
3
10
topic
[Sūdzība] Draiveris
2Pac
Lietotājs
331 atbildes forumā
Online: 15d 6h 58m
Redzēts 2022. gada 03. janvārī, 00:54
Pievienots, 2021. gada 16. aprīlī, 00:43

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: Adam O'Dan/FourBout76

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: Draiver

Iesaistīto personu lietotājvārdi: Adam O'Dan,Arthur_Wilbur

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: Apstādināja mani ceļa malā,pēc kā es uzsāku braukt prom,nepagāja pat 1.minūte un man tika pāršautas riepas un tiku notriekts,ka nomiru pilnībā,labi notriekšanu piedošu tas izskatijās netīšām,es OOC čatā saku ka nedrīkst šaut pa manīm kamēr nav pagājis noteiktais laiks,ingorēja mani un izslēdza OOC čatu man.

Pierādījumi:

Komentāri:

Pēdējo reizi rediģēja 2Pac, 2021. gada 16. aprīlī, 00:44.
Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts Vakar, 20:54
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 16. aprīlī, 00:54
0
post

Drikst šaut ja kādu apdraudi. To es tev saku ka lspd priekšnieks. Sudziba aplama. Ar braukšanu apdraudeji citus, tika pielietots spēks. Veido ic sūdzību 

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 8m
Redzēts 13. aprīlī, 19:03
Pievienots, 2021. gada 16. aprīlī, 01:08
0
post

1. Nesaprotu kādēļ raksti OOC sūdzību par IC lietu..bet anyways.. atbildēšu tev kādēļ es šāvu.

Tu esi meklēšanā draugs mīļais, tavs izskats, tavs transports ir redzams MDC, braucot garām pamanīju tevi skrienam pa ceļu, pēc kā veicu felony stop, tu izkāpi un mainījies ar draugu ar vietām, es neļaušu meklēšanā esošai personai aizbēgt, tādēļ pāršāvu riepas, kas tevi apturēja un nostrādāja.

2. Man ir visas tiesības tev šaut pa riepām vai pa TEVI pašu, paskaidrošu sīkāk...

Šeit mēs varam redzēt, ka tu esi meklēšanā un ir warranti uz tevīm, kā arī TEVI UN TAVU MAŠĪNU varam redzēt.

JJa nesaprati kas šeit ir rakstīts, plus mīnus ir tas, ka policistam ir visas tiesības tevi sašaut, ja izrādi apdraudējumu publikai vai policistiem. KĀ JAU VARAM REDZĒT TU ESI MEKLĒŠANĀ PAR SLEPKAVĪBAS MĒĢINĀJUMU un tu centies AIZBĒGT.

 

Viss no manis, IC lieta, bet nesaprotu kādēļ raksti OOC sūdzību, plus piemini kaut kādu stūlbu noteikumu, ka nav pagājušas 5 minūtes..bet parādi man kur ir tāds noteikums.

Pēdējo reizi rediģēja draiver, 2021. gada 16. aprīlī, 01:08.
Tropkillaz
Vadošais administrators
Frakciju komanda
277 atbildes forumā
Online: 100d 8h 55m
Redzēts 6. martā, 21:29
Pievienots, 2021. gada 16. aprīlī, 09:23
0
post

Sūdzību šeit, slēgts.

There's no god, no saviour, no paradise and no life beyond. Our existence is limited. Nothing will save us from death.  Use your time on earth wisely.

Be kind to others, share your wealth - donate to the poor, protect the environment, use your opportunity every day to make earth a better place.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0