bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
12
0
topic
[Uzraugs] BIEZAputra
Biezaputra
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
327 atbildes forumā
Online: 13d 8h 53m
Redzēts 17. martā, 22:48
Pievienots, 2021. gada 15. aprīlī, 22:58

 

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz uzrauga amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [  X]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ X ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ X]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [ X ]


Anketa

Vārds: Kristaps 

Vecums:  18

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir):  vienīgais

Izveidoto personāžu saraksts:  Dilan Wilson(MT Construction); Joshua Abawi(Abawi Express); Raymond Harrison(LSPD); Malcolm Anderson(LS pasts); Jayden Mortez( TS Lines)

Pieredze šāda veida amatā:  Pirms nopietni pieķeros šim serverim, kā arī dažus gadus atpakaļ biju SAMP gm iekš dažiem projektiem.

Pieredze lomuspēles jomā:  Mana pieredze roleplay jomā nav tik maza, esmu pavadijis iekš šadiem serveriem 4 gadus, protams ar pauzēm, bet tās nav traucējušas. Tādēļ uzskatu ka spētu ar savām zināšanām palīdzēt citiem.

Servera /history ekrānšāviņš:  https://imgur.com/a/GwOfNdt

Motivācijas vēstule: Mans vārds ir Kristaps, iekš servera esmu pazīstams kā BIEZAputra un es izvirzu savu kanditatūru uz RP uzrauga amatu iekš Kick.lv servera.

       Kā jau iepriekš minēju manas rp zināšanas nav tik mazas un es labprāt palīdzēšu ikvienam spēlētājam kam radusies jebkāda problēma, kas attiecas uz uzrauga spējām. Ar manām prasmēm un zināšanām mierīgi spētu jauno spēlētāju pareizi ievirzīt iekš lomuspēles atveidošanas. Jau šobrīd es to daru palīdzot jaunajiem spēlētājiem izmēģināt kādu no amatiem iekš manas frakcijas.

       Labprāt uzklausu un dodu padomus, ļoti patīk komunicēt un radīt patīkamu gaisotni. Spēju ātri pielāgoties visam jaunajam un vecajam. Šobrīd manāms servera uzplaukums un jaunu spēlētāju pieplūdums, tādēļ vēlos ieguldīt sevi un savu darbu iekš šī servera. Spēju atrasts kompromisu jebkurā situācijā. Nebaidos zaudēt, jo tas man liks domāt nākamajā reizē.

        Serverī esmu sapazinies ar daudziem spēlētājiem, kā arī ikdienu pavadu ar dažiem biedriem no staffa, tāpēc esmu ieguvis pietiekami daudz jaunu iemaņu un prasmju, lai izvirzītu sevi uz GM amatu.

Ar cieņu, BIEZAputra.

RainersK
Lietotājs++
263 atbildes forumā
Online: 39d 7h 44m
Redzēts 18. martā, 09:52
Pievienots, 2021. gada 15. aprīlī, 23:10
0
post

Lai arī kā es tevi cienu un pazīstu, vecīt, es teikšu PRET. Mani personīgi neuzrunā tas, ka tu erpo jau esošās, tipiskās (naudas grind) frakcijās, atskaitot PD, taču pats nekādu nopietnu RP situāciju vai frakciju īsti netaisi. No hate, taču ir sajūta, ka spēle uz naudas/jaudīgiem vāģiem ne patiesi skatāmu RolePlay. Gl, vecīt !

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 33m
Redzēts 21. aprīlī, 12:40
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 15. aprīlī, 23:13
2
post

Tu nespēj atveidot lomuspēli visās organizācijās vienlaicīgi, jo LSPD charā tu ienāc tikai lai atrādītos f3 panelī.
Tev ir dah{}ja chari ar visādām organizācijām, kas notiks ja tev vēl klāt pienāks spēles uzrauga pienākumi? Nepaliks laika frakcijām, vai uzrauga pienākumiem?
ANTI-REKOMENDĀCIJA

P.S Sāc nākt no pd chara, vai vari atvadīties no organizācijas. Domāju ka tev ir vienalga par frakciju bet mans darbs bija pabrīdināt

Pēdējo reizi rediģēja Bosch, 2021. gada 15. aprīlī, 23:13.

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 16. aprīlī, 00:25
0
post

Īsti neko nezinu par tevi, vienīgais esmu redzējis kā lidinies apkārt ar savu lambo, pret.

cau

7n4_
Lietotājs++
Arč
257 atbildes forumā
Online: 15d 16h 50m
Redzēts 8. aprīlī, 16:42
Pievienots, 2021. gada 16. aprīlī, 00:41
0
post

Nezinu gan, pirmā dzirdēšana par tevi vispār, un no tevis serverī, nezinu kā citiem, bet es neesmu neko no tevis redzējis un manijis. Pret būs.

Pēdējo reizi rediģēja 7n4_, 2021. gada 16. aprīlī, 00:42.

7n4_

ForesT
Lojālais lietotājs
Lietotājs++
Rafaello, Rapapiņš
145 atbildes forumā
Online: 7d 22h 46m
Redzēts 2022. gada 25. decembrī, 22:27
Pievienots, 2021. gada 16. aprīlī, 01:14
0
post

Neesmu tevi sastapis ig, un neko nezinu pār tevim, zinu to ka tu mēģini vēlreiz tiekties pēc statusa, tāpēc teikšu pret. 

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 2021. gada 16. aprīlī, 09:41
0
post

Nezinu kāpēc visi saka ka ar Tevi nav sastapušies nekad vai kaut kas tāds, vismaz es ar Tevi dienā sastopos vismaz reizes piecas un tās nav tikai 10minūtes, viņš serverī daudzreiz ir pietiekami ilgi, pa to laiku viņš paspētu gan ieiet caur visiem chariem lai uzerpotu normāli un vēl palīdzētu spēlētājiem.

Jūs sakat ka viņam ir ļoti daudz chari, bet nezināt kāpēc. - Viņam ir vairāki chari, Abawi Express viņš erpo tikai tāpēc ka tur ir dandijs un viņam vajag lai kāds met SS'us, ja nebūtu dandija, viņam šis chars stāvētu neizmantots.

LSPD - Jūs visi sakiet ka viņa chars LSPD ir neaktīvs, bet tā nav, viņs vienmēr no rītiem vai vakarā ir redzams caur šo čaru esot patruļā, bet lielākā daļa kas dod par/pret nemaz tajā laikā nav serverī, ko tad Jūs vispār varat komentēt par viņa aktivitāti. Vienmēr kā dandijs vai kāds cits pasaka ka ies caur LSPD čaru viņš arī saka ka ies un ieiet arī, braukā patruļā labu laiku līdz iziet off, bet priekš visa tā ko viņš ir sagrābies viņa aktivitāte ir pietiekama.

Daudzi lika pret tikai tāpēc ka viņam ir daudz čari un visi no tiem jau ir frakcijās, bet tas jau nemaz nav slikti, lielākoties cisas frakcijas pieder viņam ja neskaita Abawi un LSPD, viņš mierīgi varētu paņemt uz apmācībām kādu jauniņo, to apmācīt un pēc tam vel piedāvāt pievienoties frakcijā kas palīdzētu viņam attīstīt zināšanas un pietiekami nopelnīt lai nebūtu jābrauc ar autobusu vai jādara kādi citi domes darbi.

Jā protams, es viņu pazīstu, bet tas nenozīmē ka es viņam ielieku par tādēļ, nē, tā nav. Par es viņam lieku tāpēc ka ir grūti atrast tādu cilvēku kā viņš, galva uz pleciem ir, saprot ko dara un sūdus netaisa, vienmēr ir bijis atsaucīgs un vienmēr ir palīdzējis, tāpēc nezinu kādēļ nedot viņamm iespēju pierādīt sevi. Erpot viņš māk, pietiekami labi lai to varētu iemācīt arī citiem spēlētājiem.

Kā jau teicu viņam ir galva uz pleciem un saprot ko dara, tāpēc varēs atrisināt jebkuru sarežģīto situāciju kuru nevarētu atrisināt kāds cits, piemēram kā Norbis. Šo džeku kamēr es te spēlēju neesmu redzējis braucam ar autobusu, ja vien šajā sezonā kad patestēja cik var nopelnīt par vienu maršrutu, tas arī viss.

Pagaidām šis ir viss ko varēju/gribēju uzrakstīt, no manis viennozīmīgi PAR.

 

 

Pēdējo reizi rediģēja nauriks, 2021. gada 19. aprīlī, 02:11.
Scrubs
Uzraugs
Biedrs
lvbrok
587 atbildes forumā
Online: 18d 21h 11m
Redzēts 20. aprīlī, 00:21
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 16. aprīlī, 09:51
0
post

Yoo. Vecīt, nu Tu uztaisīji lielu putru. Cik zinu no PD puses, Tu tur esi prost lai tur būtu un ienāc lai resetojas offline dienas. Neesmu tevi sastapis nekur ielās or īstenībā nekur. No manis būs ANTI. 

9Boz
Servera administrators
Frakciju komanda
VIP
Veterāns
362 atbildes forumā
Online: 36d 14h 36m
Redzēts Vakar, 16:39
Pievienots, 2021. gada 16. aprīlī, 09:53
0
post

Baigi daudzi alti, daudzas organizācijas kurās atveido lomuspēli, pieliec klāt tagad vel gm duty un tev ir jāpavada 8h pie mta, lai visu varēu pilnvērtīgi izdarīt. Iesaku labi visu apdomāt vai to esi spējīgs vispār izdarīt un apvienot, pret. 

Arī turpmākai spēlēšanai, iesaku one faction at a time.

https://mta.kick.lv/forums/topic/13337/demarco-crime-family/?page=5&post=67608

 

Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2021. gada 16. aprīlī, 11:19
0
post

Es pat gribētu ielikt tev PAR , jo tajā klubā, kurā tu esi, tu esi vissakarīgākais, un neēsi kā piem. bēglis, kas kautko kviec, bet reāli adekvāti atbildi, var pasmieties un pozitīvs čalis, bet pastoties :

Izveidoto personāžu saraksts:  Dilan Wilson(MT Construction); Joshua Abawi(Abawi Express); Raymond Harrison(LSPD); Malcolm Anderson(LS pasts); Jayden Mortez( TS Lines)

Nu šis un GM duty, galīgi neies kopā.-

Btw es kad biju LSPD, visulaiku kā nācu on rīta pusē, vienmēr džeks bija on, un es kad ierosināju iet no PD, viņš uzreiz gāja no PD char, un pisām patruļā.

Bet diemžēl es būšu pret, jo fujakam ir too much uz kakla. Veiksmi tho. ( Pamēģini iziet no kāda f3, un riktīgi pacelt 1-2 charus, un tad mēgini kko uzbīdīt ) :)

Veiksmi.

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

Norbis
Bijušais administrators
42 atbildes forumā
Online: 3d 13h 36m
Redzēts 19. aprīlī, 18:20
Pievienots, 2021. gada 16. aprīlī, 11:23
0
post

Par, tikai labāk lai paliec uz viena chara.

Sneaky
Bijušais administrators
598 atbildes forumā
Online: 97d 3h 45m
Redzēts 21. februārī, 13:09
Pievienots, 2021. gada 16. aprīlī, 11:45
0
post

Neesi tas sūdīgākais kandidāts, tu esi sagrābies daudz, par daudz. Ja tu atbrīvojies no pāris pienākumiem, es neredzu nekādu iemeslu kapēc lai  tevi neņemtu. Neesmu īsti ar tevi saskāries, bet neizskatās tik sūdīgi. rec

Pēdējo reizi rediģēja Sneaky, 2021. gada 16. aprīlī, 11:46.

Laurz
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Laurič
303 atbildes forumā
Online: 61d 19h 41m
Redzēts 8. aprīlī, 19:05
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 16. aprīlī, 11:51
0
post

par,ja goblins varēja tikt par īpašnieku,kāpēc tu nevarētu par gm?

staffa ir pietiekami daudz cilvēku,bet visi nav aktīvi.

 

 

 

 

juppi
Servera administrators
Frakciju komanda
Lietotājs++
231 atbildes forumā
Online: 33d 3h 51m
Redzēts 16. aprīlī, 23:01
Pievienots, 2021. gada 16. aprīlī, 13:50
1
post

Par, sakarīgs pipars, nervi tur, derīgs amatam, tik jānozilina dirsa lai aktīvāks bik paliek.

Pēdējo reizi rediģēja juppi, 2021. gada 16. aprīlī, 14:27.

 

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2021. gada 22. aprīlī, 16:47
2
post

Ja gribi strādāt 9-5, tad sure, izdomā kārtīgi par saviem characteriem vai spēsi pavilkt. Neesi atmetis degunu kopš pēdējās reizes.

No rītiem ir vajadzīgi uzraugi kā reiz, pieņemts uz pārbaudes laiku - 3 nedēļas.

Salikšu spējas, kad būšu mājās. (:

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0