bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
1
0
topic
[GameMaster] Loews
Loews
Lietotājs
146 atbildes forumā
Online: 13d 4h 4m
Redzēts Vakar, 18:34
Pievienots, 2019. gada 19. maijā, 23:09

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [X]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [X]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [X]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [X]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [X]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Markuss

Iepriekšējie nickname: Loews, Robew.

Tavs vecums: 16

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:

Davis Miller - N/A

 Jake Flen - N/A

Pieredze kā Gamemaster: Esmu bijis GM vienā angļu serverī, (Nosaukumu neatceros), tas bija diezgan pasen, kaut kur pie 2017-2018 gada, bet nedomāju ka man būs grūtības šeit, jo tur GM biju labu laiku, kaut kur 5 mēnešus.

Pieredze Roleplay jomā: Savas RP darbības esmu uzsācis 2015  gadā, SAMP serveros, bet  vēlak pārgāju uz MTA, jo tur ir daudz adekvātāki cilvēki, un nedaudz ērtāk. līdz šim brīdim esmu aktīvs RP jomā, un turpināšu tāds būt.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Jā, esmu gan.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): Esmu bijis sodīts par diviem OOC insult, un par vienu nonRP.

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Tātad, kā augstāk minēju, mani sauc Markuss, man ir 16.gadi. Sevi es izpaužu caur basketbolu, interesē ātri auto un sports. Par manīm nav daudz ko stāstīt, neredzu jēgas rakstīt Sasveicināšanas linku, jo neesmu diezgan runīga persona. 

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera? Mani piesaista tas, ka KICK šobrīd ir visaktīvākais serveris, un ar ļoti jauku cilvēkam sistēmu, tādēļ esmu izdomājis kļūt par GM, lai varētu palīdzēt šim serveram augt un atīrīties no servera noteikumu pārkāpējiem.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Mani motivē tas, ka cilvēki ne īpaši ir atnākuši uz KICK lai nodarbotos ar RP, bet tikai lai fermotu naudu un pirktu jaudīgus auto, vai arī kaut kādi cilvēki no citām komūnām, kuri atnākuši DMot. Vēlos lai šī komūna aug un turpina būt tik lieliska un aktīva, kā vienmēr. Parasti esmu Online ap 4-6 stundām, dažās dienās vairāk, dažās - mazāk. Esmu diezgan aktīvs, un vienmēr būšu gatavs palīdzēt spēlētājiem, kaut vai ja esmu off-duty vai ko, esmu darbspējīgs, un ļoti brīvs, laika ziņā, cienu visus  administrātorus, un arī spēlētajus protams. Neesmu arī jauniņais šajā sfērā, bet gan jau apmācību vajadzētu, lai varu atkal iejusties savā administrātora lomā. Vēlos palīdzēt gan šim servērim, gan viņa spēlētājiem,  lai atvieglotu viņiem RP procesu. Kā arī daudzi administrātori vienkārši neskatās uz  Report. parast redzu tikai 4-5 administŗatorus on, un 40 cilvēkiem tas ir par mazu, un arī reporti iet ļoti lēni, dažreiz pat stundu var gaidīt, un tev tāpat to reportu nepaņems.  Ir arī jāsāk likvidēt tos drifterus, kuri visulaiku triecās stabos vai nesās pa ielām un provicē Policistus. Daži sāk uzskatīt šo serveri par kaut kādu Car simulator, jo parasti redzu ka kāds ar savu forsēto behu mauc garām sānslīdē un vienkārši ietriecās manī, iedot 100$ kamēr rakstu, un aizbrauc prom. Ir arī jātīra binderi, kuri ar saviem ''auto'' triecās, un pēctam uzraksta /do traumas netika gūtas un brauc uz tuvāko Pay n spray. Vēlos palīdzēt šim serverim un attīrīt viņu, Visu cieņu.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Protams.

Gadījumā ja Tavs pieteikums tiek atteikts, nākamo pieteikumu vari rakstīt ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām! (Ar izņēmumiem) *Kontaktēties ar vadošo administrāciju*

Pēdējo reizi rediģēja Loews, 2019. gada 19. maijā, 23:42.

Baltais spēks
Lietotājs
NACISTS
22 atbildes forumā
Online: 21h 46m 11s
Redzēts 2019. gada 30. maijā, 21:17
Pievienots, 2019. gada 19. maijā, 23:35
0
post

Nespēju rekomendēt šos cilvēkus, kas nezin *MOTIVACIJAS VĒSTULI* , kas jau lieciena par GM pieteikumu. Anti-rekomendacija, veiksmi . Un tu sevi pazemo dēļ tā, kad nodirs citus administrātorus, kas NEKO nedar. 

Pēdējo reizi rediģēja Baltais spēks, 2019. gada 19. maijā, 23:36.
GLX
Lietotājs
61 atbildes forumā
Online: 2d 20h 48m
Redzēts 2019. gada 07. jūnijā, 23:50
Pievienots, 2019. gada 19. maijā, 23:49
0
post

Tev nav 16, tu man to tīri kādreiz pateici - runājot ar tevi ingame - ooc. Jack Andrew es arī atceros nicku, melot par vecumu nav labi loew. Gandrīz katrā teikumā ir nepabeigta doma, gramatika pieklibo pie teiktā par gadiem. In character neesmu tevi redzējis erpojam. Antirekomendācija no manas puses pašlaik, uzlabo aktivitāti un pierādi sevi savādāk.

Pēdējo reizi rediģēja GLX, 2019. gada 20. maijā, 00:00.
buddyy
Lietotājs++
144 atbildes forumā
Online: 2d 18h 6m
Redzēts 7. aprīlī, 19:46
Pievienots, 2019. gada 20. maijā, 09:03
0
post

Anti nu mani motivacijas vestule neuzruna un tu neesi aktivs serveri

 

 

 

Ērms
Lietotājs
307 atbildes forumā
Online: 14d 5h 45m
Redzēts 2022. gada 19. jūnijā, 22:05
Pievienots, 2019. gada 20. maijā, 09:32
0
post

Neesi baigi aktīvs + tas ko minēja augstāk

pret

Biggy
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
•REAL EYES•REALIZE•REAL L...
174 atbildes forumā
Online: 7d 15h 59m
Redzēts 2023. gada 30. martā, 21:58
Pievienots, 2019. gada 20. maijā, 10:58
0
post

Es tevi vsp pirmo reizi redzu :D Izskaties pārāk zaļš un nemākulīgs, motivācijas vēstule vispār neuzrunāja, pēc būtības visa anketa ir meli ja jau meloji pa vecumu, vienozīmīgi PRET esmu. 

Rule number 5 : Don't show no love.Love will get you killed.

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2019. gada 20. maijā, 11:11
0
post

Nu nēēēē... Nebūs veci, par tevi neviens praktiski neko nezin, zin tikai to, ka melo par vecumu, kas jau ir galīgi garām.

Pareizrakstības privātskolotāju pameklē, nedaudz pierādi sevi un tad jau vari meiģināt atkārtoti.

Pret.

 

esketit.
Bijušais foruma moderators
Bredux
106 atbildes forumā
Online: 18d 15h 57m
Redzēts 2023. gada 14. decembrī, 20:27
Pievienots, 2019. gada 20. maijā, 23:04
0
post

Uhh.. maziņš esi uz zaļais, antirekomendācija.

svitknabis
Lietotājs
3 atbildes forumā
Online: 1h 17m 58s
Redzēts 2019. gada 20. maijā, 23:14
Pievienots, 2019. gada 20. maijā, 23:07
0
post

es viena anglu serveri biju astronauts tikai neatceros nosaukumu

Fosiks
Lietotājs+
Kvasiks/Fosiks
133 atbildes forumā
Online: 8d 9h 58m
Redzēts 2022. gada 27. augustā, 08:34
Pievienots, 2019. gada 20. maijā, 23:13
0
post

Atvainojos, ar prieku vēlos paziņot ka jūsu pieteikums tiek atcelts, un varat nakamo rakstīt nekad, sakarā ar melošanu. Vēlos piebilst ka neesmu tevi nekad redzējis, esi zaļš, un kadu laiciņu vel paliksi tāds.

Ar prieku jūsu cienījamais playeris Fosiks

Pēdējo reizi rediģēja Fosiks, 2019. gada 20. maijā, 23:13.

Fosiks

TrustR
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
564 atbildes forumā
Online: 36d 22h 29m
Redzēts 2023. gada 05. jūnijā, 01:39
Pievienots, 2019. gada 20. maijā, 23:16
0
post

Anti, jo neesmu tevi bieži redzējsi serverī, un motivācijas vēstule man nepiesaistīja, ir labaki kandidāti uz šo vietu. :)

Pēdējo reizi rediģēja TrustR, 2019. gada 20. maijā, 23:16.
ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2019. gada 22. maijā, 11:21
0
post

Neesi aktīvs, nav vairs ko citu teikt.

Antirekomendācija.

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 24. maijā, 16:14
0
post

Sveiks, Loews!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu, balstoties uz administrācijas atbildēm, atbildes ir negatīvas un tu netiec pieņemts.

Paldies, ka iesūtīji, veiksmi serverī, uz tikšanos.

 

MTA.KICK.LV Administrācija.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0