bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par Foruma Moderatoru / Administratoru.
0
3
topic
[Sūdzība par Foruma Moderatoru] Diāna
CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 15m
Redzēts 27. aprīlī, 20:16
Pievienots, 2021. gada 15. aprīlī, 11:41


 

Sūdzības iesniegšanas noteikumi: 

[Tēmas noteikumu pārkāpšana sodās ar min. 1 warning point] 

[Tēmas noteikumu nezināšana nekādīgi neatbrīvo no atbildības soda priekšā].

 

 

Lai vieglāk izsekot līdzi izveidotajam saturam, tā nosaukumam ir jāatbilst šim formātam: 

Ja situācijā tika iesaistīti vairāki administrācijas locekļi, kuri kaut ko pārkāpa, tad tēmas nosaukumā jānorāda katra lietotājvārds;

[Sūdzība par Foruma Moderatoru] Augstākstāvošā lietotājvārds

Piemērs: [Sūdzība par Foruma Moderatoru] Marquez. 


 

Sūdzības iesniegšanas paraugs: 

[Sūdzība kas nav rakstīta pēc parauga tiks automātiski noraidīta un iesūtīta arhīva nodaļā].

 

 

Tavs lietotājvārds: ManIrTanksBēdz

Foruma Moderatora / Administratora lietotājvārds:  Diāna

Foruma Moderatora / Administratora pārkāpums: Nepatiesa wp izsniegšana forumā. Nespēj atšķirt tēla dzīvesstāstu no organizācijas tēmas, kas ir norādīta noteikumos.

Pierādījumi no pārkāpuma veikšanas: https://imgur.com/a/5iJCD4J

Vēlamais sods Foruma Moderatoram / Administratoram: Izmantojat savas sladzenes un izdomājat.

Komentāri: Kopsummā nesaskatu nekur pārkāpumu no savas puses, jo noteikumos ir rakstits, ka aizliegts frakcijas tēmās publicēt kautko tādu, bet tēla dzīvesstāstos. Kopsummā uzskatu, ka es neēsmu noteikumus pārkāpis. Es atļaušos diānai uzdot jautājumu, kādēļ netiek sodīti citi lietotāji, bet gan es? foto - https://imgur.com/a/lcFT8NM

Pēdējo reizi rediģēja CarD, 2021. gada 15. aprīlī, 11:48.

Dinčaa
Meitene zeltene
132 atbildes forumā
Online: 129d 23h 8m
Redzēts 28. martā, 15:38
Pievienots, 2021. gada 15. aprīlī, 11:49
1
post

Sveiks!

Es jau tev privāti visu izskaidroju, ka esi veicis 3.4. punkta pārkāpumu un 3.4.1. Ir tikai apakšpunkts, lai lietotājiem vieglāk būtu saprast, kas tieši skaitās pie 3.4. punkta pārkāpuma. Ar šo 3.4. punktu tiek sodītas arī personas uz kurām neattiecas nemaz 3.4.1. punkts jeb tie ir tā saucamie liekie posti kurus var saņemt tiešām bieži. Jā, šeit ir kļūda no manas puses, jo nebiju ievērojusi, ka 3.4.1. punktā nav ierakstīti arī dzīvesstāsti, jo diemžēl noteikumos ir atrodami daudz "robi" pie kuriem regulāri tiek piestrādāts. Esi pārkāpis 3.4. Punktu un izlabošu brīdinājuma punktu kā arī 3.4.1. punktam tiek veikts labojums un pierakstīti klāt arī dzīvesstāsti, lai turpmāk arī dzīvesstāstos lietotāji saprastu, ka ir jāraksta savs viedoklis nevis kaut kādas nenozīmīgas frāzes. 
Atgādināšu arī pārējiem - atceramies, ka frakciju un dzīvesstāstu topikos mēs rakstam viedokļus nevis parastus, nenozīmīgus vārdus tikai, lai izteiktos un uztaisītu lieku postu. Obligāti ir jāizsaka savs viedoklis.

CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 15m
Redzēts 27. aprīlī, 20:16
Pievienots, 2021. gada 15. aprīlī, 11:51
0
post

Jā, bet tu man izsniedzi tad sanāk warningpointu par nepareizo noteikuma pārkāpumu. 

Kā arī, kādēļ es esmu vienīgais kurš saņem par publicēšanu warningpontus, kādēļ tos nesaņem arī citi? Fotogrāfijas zemāk

https://imgur.com/a/lcFT8NM

un nesaki ka tu esi vienīgā moderātore uz visu kick forumu, kautkā pastāv marquez un citi

 

Pēdējo reizi rediģēja CarD, 2021. gada 15. aprīlī, 12:02.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0