bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
1
topic
(LSAK Pieteikums) Jack Wilson
0 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 1970. gada 01. janvārī, 03:00
Pievienots, 2019. gada 20. maijā, 10:18

 

 

~ Personālā Informācija

 - Vārds: Jack's

 - Uzvārds: Wilson's

 - Dzimums: Vīrietis

 - Personas Kods: 320193-28136

 - Dzīves vieta: Idlewood

 - Nacionalitāte: Amerikānis

 - Talruņa nummurs: 441694

~ Vakances / Vispārīgā Informācija

 - Iepriekšējās darba vietas: Noliktavas darbinieks.

 - Amats, uz kuru kandidējat: Auto konfiscētājs.

 - Jūsu pieredze šajā amatā: esmu strādājis par konfiscētāju San Fiero divus gadus.

 - Izglītības iestādes:

San Fiero-Bērnudārzs

Los Santos-Pamatskola

Los Santos-Vidusskola

Las Venturas-Augstskola

 - Vai Jūs esat iepriekš sodīts? Ja, jā tad par ko?: Neesmu.

~ Dokomentu Pārbaude

 - Vai Jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?: Jā.

 - Vai Jums ir kādas citas apliecības? Vai licences?: Nē.

~ Motivācijas Dati

 - Kādēļ mums tieši Jūs būtu jāpieņem šajā amatā?: Vienmēr izdaru darbu lidz galam bez liekiem jautājumiem.Esmu cilvēks ar pieredzi,šāds darbs man nesagādā nekādas grūtības.

 - Motivācijas Vēstule ( 60 - 90 Vārdi ): Tātad kā jau biju minējis kad esmu strādājis San Fiero auto konfiscētavā taču kad pārvācos uz Los Santosu uzināju par šo darbu,sāku intresēties par vakancēm pie jums līdz atradu uzticamu cilvēku kurš izpalīdzēja man uzināt un tā nonācu šeit.Kad vel strādāju San Fiero bieži mani uzslavēja vienmēr, sajutos vērtīgs iekš bijušā bariņa.

 Personas Paraksts

Paraksts: J.Wilson

~ OOC Informācija

 - Vārds: Gunārs

 - Vecums: 14

 - SS no /history: https://imgur.com/iCq4xcc

 - SS no /stats: https://imgur.com/W1J80q6

Pēdējo reizi rediģēja teoy, 2019. gada 21. maijā, 14:51.
Fushion Lv
Lietotājs
221 atbildes forumā
Online: 15d 6h 16m
Redzēts 2019. gada 16. septembrī, 17:42
Pievienots, 2019. gada 20. maijā, 10:44
0
post

 

 

Labdien cienijamais J.Wilson ar vadību esam izskatījušu jūsu pieteikumu un vēlamies ar prieku paziņokas kad esat "PIEŅEMTS" uz pārbaudes laiku,un tiekat nākamajā kārtā uz Interviju,ar jums sazināšos par norādīto Kontakttalruni..

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Paraksts:R.Kadyurov

                                                                                                                                                                                                                                                Datums: 5/20/2019

Pēdējo reizi rediģēja teoy, 2019. gada 21. maijā, 14:51.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 13 ( 280 skatījumi )
   , realduksitis, audikautkads, , teoy, Jimmy, prestigio123, PAW, Fushion Lv, Ofkors, bLank, SkyLine, gg_Billy_gg