bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[LSPD]Lucas Hopes
SnaxxXD
Lietotājs
68 atbildes forumā
Online: 7d 10h 32m
Redzēts 2019. gada 11. jūlijā, 09:28
Pievienots, 2019. gada 19. maijā, 15:00

TMoq17Z.png

 

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

 

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.+

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.+

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.+

| 1 posms ; Personālā informācija | 

 

Vārds, uzvārds:Lucas Hopes 

Vecums:34

Dzimšanas datums:Janvāris.1.1985

Dzimšanas vieta Los Santos(Idlewood Dzīvokļi #21)

Štats:San Andreas

Tālrunis:832381

Pilsonība:Amerikānis

| 2 posms ; izglītība | 

 

IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS ( Ar '' X '' iezīmēt nepieciešamo ) 

 

Augstkola [ x ] ; Asociāta grāds [ ] ; Bakalaura grāds [ ] ; Maģistra grāds [ x] ; Doktora grāds [ ] 

Iepriekšējā darba vieta:Taksists

Pašreizējā darba vieta:Bezdarbnieks

Iegūtie sertifikāti ( Ja tādi ir ) : Las Venturas migrācijas un aizsardzības dienests,Valsts drošības dienests

 

3 posms ; Departamenta noteiktie jautājumi | 

 

Vai Jums ir kāda pieredze, darbā kā Virsnieks?: Protams,pieredze ir liela,spēju ātri pielāgoties darba apstāķļiem vienalga kādā stadijā tie būtu.Esmu komunicējoš ar citiem cilvēkiem,spēju ātri reaģēt uz izsaukumiem,ir būts prieks strādāt kopienas kolektīvā.Protu sastrādāties lielā grupējumā.Vienmēr esmu gatavs pierādīt,jeb pārliecināt savu fizisko spēku,protu to pielietot nepieciešamos gadijumos kā arī esmu apzinīgs vīrietis ar savām stiprām pusēm,protu labi vadīt policijas auto

Motivācijas vēstule:Sveiki!Mani sauc Lucas esmu 34 gadus vecs vīrietis.Biju izdomājis iesūtīt sī-vī tikai tāpēc lai aizstāvētu savu dzimteni kā vien to varētu,vēlos tikt Policijā lai pierādītu savu nākotni,tādu,kādu es to velos,jo sen nav būts par policistu,esmu diezgan pārliecinoš uz nākotnes izsaugsmēm,protu sastrādāties komandā,jeb kolektīvā,apsolos,ka būšu piemērots darbam un darīšu visu ko vien spēšu...Esmu fiziski un morāliski spēcīgs vīrs,spēju respektēt komandas biedrus,esmu agrāk arī bijis šādā jomā un esmu pārliecinājies un zinoš,kas šādā amatā ir jādara,paldies,visu cieņu!

Kādēļ tieši Jūs ir jāpieņem darbā Policijā?: Es vēlos kļūt par virsnieku, jo man personīgi patīk komandas darbs, nepatīk skatīties, kā nevainīgi cilvēki tiek noslepkavoti. Man patīk izpalīdzēt civiliedzīvotājiem. Esmu apzinīgs, ja pieļauju kļūdas, mācos no tām. Vēlos parādīt, ka policisti ir izpalīdzīgi, uzklausa cilvēka teikto. Virsnieka darbs ir sarežģīts un vēlos sevi izaicināt, kam bīstamam un apbalvojošam tajā pašā laikā. Policista darbs vienmēr mani ir ieinteresējis. Esmu gatavs ziedot savu dzīvību, ja nepieciešams. Spēju domāt kritiskās situācijas.

 

 | 4 posms ; (( OOC SADAĻA )) | 

 

Vecums: 14

Vārds:kristers 

UCP:bountyslv

Iepriekšējā pieredze LSPD?: Diez gan liela un plaša esmu komunicējoš vīrs,kas dara darba pienākumus sīkāk to varam noskaidrot IC 

Vai spēsiet lietot lietotāja programmu discord [ OBLIGĀTI ] ?:  Protams!

Vai nākotnē, spēsiet lietot lietotāja programmu TeamSpeek 3?: Protams!

SkyLine
Lietotājs
Cʀʏ ʜᴀʀᴅ ᴏʀ ɢᴏ ʜᴏᴍᴇ
213 atbildes forumā
Online: 23d 18h 6m
Redzēts 2023. gada 04. jūnijā, 02:05
Pievienots, 2019. gada 19. maijā, 20:34
0
post

TMoq17Z.png

Sveicināti L.Hopes

Izskatot jūsu iesniegto C.V esmu nolēmusi jūs nepārcelt uz nākamo kārtu.

Sakarā ar iepriekš iesniegto nekopentenci no LSGD.

Kā arī jūsu fiksējumu iekš nelegāla motociklistu grupējuma.

Ar cieņu A.Robinsone.

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 15 ( 258 skatījumi )
SmokeY, realduksitis, ricardssb, GomitsLV, Angelis, SkyLine, mrbriedits, ivanovs, SnaxxXD, gg_Billy_gg, sensejs, Laurz, 9Boz, teoy, Luwii