bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
10
1
topic
( Sūdzība ) Logix
Valchhaaa
Biedrs
595 atbildes forumā
Online: 35d 18h 5m
Redzēts 27. februārī, 17:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 29. martā, 18:00

 

Iesniedzot sūdzību par administrāciju

 

Lai vieglāk izsekot līdzi izveidotajam saturam, tā nosaukumam ir jāatbilst šim formātam: 

[Sūdzība] Augstākstāvošā lietotājvārds

Piemērs: [Sūdzība] yostu

*Ja situācijā tika iesaistīti vairāki administrācijas locekļi, kuri kaut ko pārkāpa, tad tēmas nosaukumā jānorāda katra lietotājvārds

 

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: Valchhaaa

Augstākstāvošā/o lietotājvārds:  Logix

Iesaistīto personu lietotājvārdi: Es, Logix, Tēejiņ, SIICIS, un vēl daži.

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: Slikta attieksme, Toxic + vēl.

Pierādījumi: Tātad, šeit ir vieta kur viss sākās, atbraucu uz savas frakcijas filiāli. IC doma bija mierīgi aprunāties, izrunāt lietu.

Šeit piestājām pie viņiem, lai aprunātos pa notiekošo. Šajā SS es arī aizmuku. ( Saprotu savu kļūdu,  vajadzēja noerpot ka mūku prom.

Šeit man sāka rakstīt pm ar jautājumu vai nav gf utt, nesapratu kādēļ beigās sāka staštīt ka dala naudu pa labi, pa kreisi. Beigās atteleportēja pie sevis nezinu kādēļ.

Šeit pēc tp sākās  lielā ooc čatošana, mētāšanās ar vārdiem, norunāšana.

Šeit pēkšņi sākās IC bez nekāda pamata, uzrakstīju reportu.

Šeit Logix ieteleportējās iekš mašīnas un sāka runāt ooc.

Šeit Logix sāka stāstīt cik bagāts ic viņš ir, utt.

Šeit uzpildījāmies IGS,  piebraucu pie Pizza Stack aizgāju AFK Youtube.

Komentāri: Čau, sākšu ar to kā viss sākās. Piebraucu pie savas frakcijas filiāles. Satikos ar savu darbinieku, darbinieks man teica ka esot piebraukuši vīri kuri cik sapratu vēlējās aizvilkt vai nozagt viņa automašīnu. Pēctam darbinieks automašīnu iedzina garāžā. Iznāca arā no garāžas un iekāpa pie manis, devāmies pameklēt viņus, jo gribēju IC aprunāties ko viņi vēlējās. ( Nedaudz muļķīgi, bet vēlējos uzzināt). Pēctam viss sākās, aizmuku prom un tad man sāka rakstīt pm. Pēc laika iesaldēja, un attepoja atpakaļ uz vietu kur viss sākās, pēctam atsaldēja. Pēc laika sākās ooc čats kur tika mētāti vārdi utt. Uzrakstīju reportu jo biju ļoti "Triggered". Pēc laika Logix attepojās pie manis, iekāpa mašīnā, sāka skalot smadzenes stāstīja cik bagāts ir, cik naudu tur dala pa labi ka kreisi. Pēc laika uzpildījos IGS, aizbracu uz Pizza Stack aizgāju AFK lai pasksatītos YT. Manurpāt lai zagtu automašīnu vajadzētu to visu saskaņot aptuveni 1 dienu iepriekš. Un šāda attieksme no GM nav pieļaujama.

 

EDIT: IGS ar GM šāva pa vāģi.

 

 

Pēdējo reizi rediģēja Valchhaaa, 2021. gada 29. martā, 21:13.

Bambusa Lācītis 

Valchhaaa
Biedrs
595 atbildes forumā
Online: 35d 18h 5m
Redzēts 27. februārī, 17:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 30. martā, 09:29
1
post

UP!!

Bambusa Lācītis 

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 9m
Redzēts 3. maijā, 20:48
Pievienots, 2021. gada 30. martā, 10:14
0
post

Pie visa šī esi vainīgs tikai tu. Varonis kuram svarīgāks mersis, nevis dzīvība, pie tavas galvas ir pielikts ierocis, lūdzu arī attēlo nepieciešamo RP, nevis sāc tēlot varoni, kurš tulīt aizbēgs utml, pieliksi kāju pie pedāļa, tu esi miris. 

Pēdējo reizi rediģēja draiver, 2021. gada 30. martā, 11:30.
Valchhaaa
Biedrs
595 atbildes forumā
Online: 35d 18h 5m
Redzēts 27. februārī, 17:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 30. martā, 16:17
0
post

Labi, tā bija mana kļūda. Bet nebija neviens no nelegālo frakciju uzraugiem/ administrātoriem. Kā arī nebija atļautas zādzības.

Bambusa Lācītis 

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2021. gada 30. martā, 16:32
0
post

Sitais nav nekads menesnieks kura tiek oocly atlautas zadzibas tas ir riktigs bullshits , ja velies nozagt auto jabut nelegalam personazam organizacija , un jasaskano ar kadu no nelegaliem fmk. Jus uzskatat kadi ir noteikumi ir menesniekos tadi seit? Palugsu tad iepazities ar noteikumiem. Pa tevi temeja tu brauc projam , bravurīgs par savu dzīvību jebšu vienaldzība pret tēlu, ck var uzmest par sito joku.

 

Valchhaaa
Biedrs
595 atbildes forumā
Online: 35d 18h 5m
Redzēts 27. februārī, 17:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 30. martā, 16:44
0
post

Lai sūdzību izskata kāds no nelegālo frakciju vadītājiem, uzraugiem.

Bambusa Lācītis 

hoodsta
Bijušais administrators
303 atbildes forumā
Online: 41d 11h 50m
Redzēts 27. februārī, 18:53
Pievienots, 2021. gada 30. martā, 17:28
0
post

uzņemos izskatīt šo sūdzību, iziešu cauri dotajiem pierādījumiem un došu atbildi

līdz tam laikam lūgums neko lieku vairāk nerakstīt, ja vien es to neprasu

hoodsta
Bijušais administrators
303 atbildes forumā
Online: 41d 11h 50m
Redzēts 27. februārī, 18:53
Pievienots, 2021. gada 30. martā, 18:00
0
post

Tik daudz pierādījumi, domāju, ka būs kaut kādas problēmas, bet viss diezgan vienkārši...

Neredzu baigo iemeslu vispār sūdzībai, jo baigi beigās nekas nemaz nav noticis, parasta saruna ar domstarpībām. Par cik sūdzība ir par Logix nevis tevi, par gun fear sodīt tevi nevaru, taču brīdinu, ka esot mašīnā pēc gta:sa fizikām, jā, tu vari aizbraukt prom, taču dzīvē tas nebūtu iespējams. Ja vēlreiz kaut kas šāds tiks redzēts saistībā ar tevi, pats tiksi sodīts. 

Par to mašīnu zagšanas daļu - nezinu vai Logix šoreiz kādam rakstīja un prasīja atļauju, taču pirms nedēļas, kad gribēja zagt mašīnu čatojām dc un devu viņam zaļo gaismu. Neredzu baigo iemeslu vispār kādam neļaut zagt mašīnu, ja kāds admins speco notiekošo situāciju un viss notiek pareizi, iesaistot LSPD u.t.t.

Bet...

Visam ir bet moments. Uzreiz saku, ka nezinu vai tā bija tieši šajā situācijā, taču visiem servera spēlētājiem vajadzētu saprast, ka vienkārši skraidīt apkārt un skriet visās sētās meklējot dārgu mašīnu, kas nav garažā - tas nav OK. It īpaši mani fascinē tas, ka 90% no cilvēkiem, kas grib zagt mašīnas mēģina nozagt uzreiz kaut kādu sporta vāģi. Ielec mašīnā, ar datoru uzlauž visu sistēmu un aizbrauc prom. Tā neies krastā. Priecājieties, ka vispār ir iespējams nozagt mašīnu no citiem cilvēkiem mta un saņemt par to kaut kādu naudu. Nav jāatrod obligāti krutākais M5 vai geļiks lai varētu profitot.

Sūdzība nepatiesa, slēdzu.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0