bilde ko parada kad esi afk par ilgu
2
0
topic
[REKRUTĀCIJA] Dave Truman
Veslijs
Lietotājs
3 atbildes forumā
Online: 5h 30m 41s
Redzēts 2021. gada 01. aprīlī, 16:29
Pievienots, 2021. gada 21. martā, 16:40

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.
Jābūt vismaz 21 gadus veciem.
Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai, vai A kategorijas vadītāja apliecībai.
Tīrai sodāmības vēsturei.
Kandidāta radinieki vai tuvākie draudi nedrīkst būt sodīti un nedrīkst atrasties policijas uzskaitē.
 

| 1 posms;  Personālā informācija |
Uzvārds, vārds: Dave Truman
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas vieta: San Andreas, Los Santos
Deklerētā dzīvesvieta: San Andreas, Los Santos, Bahamas kompleksi, dzīvoklis #4.
Faktiskā dzīvesvieta: San Andreas, Los Santos, Bahamas kompleksi, dzīvoklis #4.
Pilsonība: Amerikāņu
Tālruņa numurs:724934
E-Pasts: D.Truman@sa.wiz

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?: Vienmēr esmu vēlējies strādāt policijā, vairāku gadu garumā esmu vēlējies pieteikties, bet nekad nav bijusi iespēja vai arī esmu atradis sev attaisnojumus lai nepieteiktos. Nolēmu šo iespēju izmantot, esmu gatavs atvēlēt savu laiku Los Santos pilsētas iedzīvotājiem un pašam policijas departamentam. Esmu atklāts, godīgs un disciplinēts cilvēks. Ja ir nepieciešamība apgūt ko jaunu, to izdaru ļoti ātri. Uzskatu, ka esmu derīgs dienestam Los Santos Policijas Departamentā. Vēlos palīdzēt cilvēkiem kuriem nepieciešama palīdzība, gribu būt daļa no pozitīvā, sniegt savu palīdzību Los Santos pilsētas attīrīšanā no noziedziniekiem un likumpārkāpējiem. 
Kur Jūs sevi redziet pēc 5 gadiem? Redzu sevi, kā veiksmīgi darbu uzsācis virsnieks Los Santos Policijas departamentā godprātīgi pildot savus dienesta pienākumus.

| 3 posms ; Vēsture | 

Vai Jūs esat tikuši arestēti par kādu noziegumu?: Nē.
Ja jā, tad kāds bija noziegums un viņa motīvs?:
Vai Jūs esat lietojuši narkotiskās vielas, kuras ir aizliegtas mūsu štatā?: Nē.
Ja jā, tad vai Jums ir atkarība un cik sen tas bija?:
Vai Jūs esat bijuši kāda nelegāla grupējuma biedrs vai starpnieks?: Nē.
Ja jā, tad kāda, cik sen un cik ilgi?:
Vai Jūsu radiniekos ir kāds krimināli sodīts cilvēks?: Nē.
Ja jā, tad nosauciet vārdu un ja ziniet sodāmības iemeslu tad miniet to:

(( Jaatbild ir ar īsām atbildēm, nav jāraksta referāti )) 

| 4 posms; Zvērests | 

Es, [Dave Truman]  apliecinu, ka visi šajā aplikācijā izteiktie apgalvojumi ir patiesi un pilnīgi. Es saprotu, ka jebkādas neatbilstības, nepareizi apgalvojumi, izlaidumi vai viltojumi radīs iemeslu diskvalifikācijai, mana vārda svītrošanai no atbilstības saraksta. Es apstiprinu, ka visa norādītā informācija ir manis rakstīta un tā ir patiesa. 

(( 5 posms; OOC informācija ))

 

Vārds: Valts
Vecums: 18
In-Game UCP vārds: Goblins
Spēsi lietot programmu Discord?:  Jā
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos?: Jā - *mikrofonu*
Ekrānšāviņš ar Admin History (/history): https://i.imgur.com/kCDr5AW.png

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 11h 54m
Redzēts 20. augustā, 00:17
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 21. martā, 17:25
0
post

Cien., Dave Truman.
Los Santos Policijas Departamenta Rekrutācijas un apmācību divīzija ir izskatījusi Jūsu iesniegto aplikāciju. Vēlamies informēt, ka Jūsu aplikācija tiek apstiprināta.
Tas nozīmē to, ka Jūs tiekat pārvirzīts uz nākamo rekrutācijas posmu - intervija.
Sazinaties ar kādu Rekrutācijas un Apmācības divīzijas pārstāvi, zvanot uz iecirkņa tālruni - 311, vai apmeklējiet mūsu iecirkni tuvāko 48 stundu laikā.

 

Marts, 21.2021.
Los Santos Policijas Departaments
Rekrutācijas un apmācību divīzija

Lietotāji skatās šo tēmu: 0